Gebeliğe Hazırlık HER AY YENI BIR UMUT EKİM AYI UĞURLU GELSIN BAYANLAR BATLARI ALALIMMMM..DERTLESELIM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kanama hala devam ediyor canım aynı ilaç fayda etmiyor perşemd kontrol vardı bakalım duruyormu nap8yor ufaklık bakıcaz hayırlısı olsun inşaallah

İnşAllah canım.. dikkat et kalkma yerinden.. kaynananıda boşver ağzı olan konuşuyor nasıl olsa.. inşAllh sıkıca tutunur bebeğin canım.. Rabbim yardımcın olsun inşAllah..

selam kızlar keyifler iyidir inşallah. ben az önce 21.gün progesreron testi için kan verdim inşallah sonuç iyi çıkar. gebelik içinde test istedim doktordan ama daha çok erken diye vermedi :KK43: halbuki bat 26-27 ekim.

selam kızlar keyifler iyidir inşallah. ben az önce 21.gün progesreron testi için kan verdim inşallah sonuç iyi çıkar. gebelik içinde test istedim doktordan ama daha çok erken diye vermedi :KK43: halbuki bat 26-27 ekim.
Umarım sıkıntın yoktur canım evde hiç idrar testi yaptın mı ?

Evet daha erken canım adete 3 gün kala yaptım hiçbişey cikmadi bat günü silik çizgiyi gördüm adeti bekliyordum hiç umudum yoktu elimde son test vardı kalmasın diye deneyim dedim ve hemen silik çıktı çok şükür koyulasti ve bebeğim çok sağlıklı suan allah isteyen herkese versin canım

Evet daha erken canım adete 3 gün kala yaptım hiçbişey cikmadi bat günü silik çizgiyi gördüm adeti bekliyordum hiç umudum yoktu elimde son test vardı kalmasın diye deneyim dedim ve hemen silik çıktı çok şükür koyulasti ve bebeğim çok sağlıklı suan allah isteyen herkese versin canım
amin canım inşallah. sağlıcakla kavuş

Canım nasılsın nasıl oldun var mı bir gelişme ?
Kanamam kesildi canım şükür eşimde işleri konusunda sıkıntılı olduğu için götür diye zorlamak istemedim en azından benim iyi olduğumu bilsin istedim içi rahatlasın dedim kasık ağrılarım var hala ama yatıyorum istirahate devam gribimde sabredebilirsem geçecek inşaallah bol meyve yiyorum öksürükten yemek yiyemiyorum pek kaynanam cok yağlı yapıyor yemekleri midem almıyor karışıyor öyle canım idare ediyorum sen naptın nasılsın iyimisin

X