Her gün evimde kalan sevgilim

ben kadın halimle 2 günlüğüne sevgilimin evine giderken mutlaka markete uğrar öyle giderdim
ilişkim varken yani
maksimumda 2 gece kalır evime geri dönerdim
çünkü misafirlik uzadıkça o iş misafirlik olmaktan çıkıyor benim gözümde
daha büyük sorumluluklara girmem gerek gibi hissediyorum
o sebeple 1-2 gece kalma durumu yetiyordu bana
bi de benimki beraber yaşamaya meyilli bi insandı birkaç kez teklifte etmişti
hani 3 günden fazla kalsam artık beraber yaşıyoruz kafasına girecek vibe'ı alırdım :KK70:
o yüzden hep kısa tutmuşumdur misafirliğimi ben ...
o sebeple sevgilin gibi tipleri ben asla anlamıyorum
bu işin heyecanı zaten haftada 1-2 gece kalıp geri dönmektir
1.5 ayda ne beraber yaşaması ? manasız

Yurtta arkadaşlarına ne hava basıyodur beleşe yiyip içip sevişiyorum diye, ne lafınız dönüyordur şimdi var ya off. Kira faturaya karşılık market alışverişi isteyin, mırın kırın ederse postalayın dşk kokulu yurduna.

Bir erkek yurdunun kokusu ancak böyle betimlenebilirdi katip ya :KK70:

Bir erkek yurdunun kokusu ancak böyle betimlenebilirdi katip ya :KK70:
Malesef eskiden erkek yurdu olan bir yere gitmişliğim oldu, hormon nasıl kokar ilk orda deneyimledim, o yurttan çıktım, duvarlardaki o dşk kokusunu çıkarmak tahmini bi 5 yılı bulurdu.

Sen kimsin ki seni inandırayım lisedeyken kaydoldum buraya kendi sorunumu anlatıyorum takıldığınız yere şaşıyorum ya

Kim dediğiniz insanlarla akıl danışmaya çalışıyorsunuz ama 😏

İnsan yalanı ortaya çıkınca sinirlenirmiş diyorlardı doğruymuş :)

28 yaşında kendine 23 yaşında çocuk buldum diye heralde ses etmiyorsunuz, ailenizin parasıyla beslemeye devam ediyorsunuz ama içinizdeki Anadolu kadını buna izin vermiyor içerliyorsunuz yazıkk :)

Kim dediğiniz insanlarla akıl danışmaya çalışıyorsunuz ama 😏

İnsan yalanı ortaya çıkınca sinirlenirmiş diyorlardı doğruymuş :)

28 yaşında kendine 23 yaşında çocuk buldum diye heralde ses etmiyorsunuz, ailenizin parasıyla beslemeye devam ediyorsunuz ama içinizdeki Anadolu kadını buna izin vermiyor içerliyorsunuz yazıkk :)
Abla git işine Allah aşkına ya 24 yaşındayım niye yalan söyleyeyim şaştım bu haline o kadar yaş farkına nasıl inanıyorsun bari ona inanma

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır biriyle beraberim ve seviyoruz da birbirimizi mutluyuz. İkimiz de öğrenciyiz. Başlarda arada kalır arada giderdi yurduna şimdi son 1 buçuk aydır hep evde. Ben bunu yapacağını bilsem başta söylerdim aynı evde biriyle hep beraber duramam falan diye bilemedim ki hiç gitmeyeceğini. Ben ondan sıkılmıyorum aslında ama hiç özel alan diye bir şey kalmadı bana. Ayrıca faturalar 2 katı gelmeye başladı bu beni yoruyor. Babamın gönderdiği kira parası dışında kendim çalıştığım ve bursum var. Çalıştığım da bir şey değil 2000 tl civarı burs da öyle. Fatura 2 katına çıktı ve benim birikimim bu şekilde yok olacak gibi. Kendime bir şekilde yetiyordum ama artık biraz zorlanacak gibiyim ister istemez ona da ters yaklaşıyorum biraz anlıyor gibi. Yemek gibi masraflarda da yine %75 ben ödüyorum malzemeler bittikçe alıyorum. Ben bu konuda asla bir şey diyebilecek biri değilim ama çok bunaltıcı olmaya başladı sizce ne yapmalıyım
Ortak olalım de ?

Malesef eskiden erkek yurdu olan bir yere gitmişliğim oldu, hormon nasıl kokar ilk orda deneyimledim, o yurttan çıktım, duvarlardaki o dşk kokusunu çıkarmak tahmini bi 5 yılı bulurdu.
Ahahaha sanırım bu, arkadaşın eşinin iki yetişkin yeğeni kalmaya geldiğinde “eve gidiyorum ev erkek kokuyor, hemen açıyorym camları” diye tarif ettiği kokunun yoğun olanı 😂

.
Baban eşşek gibi çalışıp para göndersin üstüne siz de çalışın bu arsız yüzsüzü besleyin ailecek.
Derhal ailem geliyor bende kalacaklar deyip evden şutla yola çıkıyorlar gitmen lazım de hemen gitsin o gider gitmez ayrıl.
Aynı evde ayrılma ne olur ne olmaz bunun gibi sülükler rahatı bozulmasın diye her şeyi yapabilir

Yazık o ailelere.

Aslına 2 kere söyledi ama daha burada yaşamaya başlamadan önce gülerek bari kiraya da dahil olayım gibi. Ama ben bu kadar hiç gitmeyeceğini bilemedim

Hiç fena olmaz deseydin şuan hemen gündeme getir erkek milleti hiçbir şeyi hakketmez, benden kopamıyor flan diyorlar çevresine.
Birde kötü tarafını bir göster senden kötüsü olmaz. Şuan canım cicim sen meleksin demesi çok normal çevremde çok gördüm.
Bir arkadaşım dolandırıldı resmen nişanlısı tarafından.

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır biriyle beraberim ve seviyoruz da birbirimizi mutluyuz. İkimiz de öğrenciyiz. Başlarda arada kalır arada giderdi yurduna şimdi son 1 buçuk aydır hep evde. Ben bunu yapacağını bilsem başta söylerdim aynı evde biriyle hep beraber duramam falan diye bilemedim ki hiç gitmeyeceğini. Ben ondan sıkılmıyorum aslında ama hiç özel alan diye bir şey kalmadı bana. Ayrıca faturalar 2 katı gelmeye başladı bu beni yoruyor. Babamın gönderdiği kira parası dışında kendim çalıştığım ve bursum var. Çalıştığım da bir şey değil 2000 tl civarı burs da öyle. Fatura 2 katına çıktı ve benim birikimim bu şekilde yok olacak gibi. Kendime bir şekilde yetiyordum ama artık biraz zorlanacak gibiyim ister istemez ona da ters yaklaşıyorum biraz anlıyor gibi. Yemek gibi masraflarda da yine %75 ben ödüyorum malzemeler bittikçe alıyorum. Ben bu konuda asla bir şey diyebilecek biri değilim ama çok bunaltıcı olmaya başladı sizce ne yapmalıyım
Madem birlikte yaşıyoruz kira ve masraflarda ortak olmalıyız, bir bütçe bilirleyelim demelisin. Enayi yerine koydurma kendini sonra pişman olursun. Ya da eline alış veriş listesi ver ve alıp gelmesini söyle ya da faturayı ver ödesin, olmaz bu iş böyle, sana yazık olur

Bunu demek de çok ayıp geliyor yapamıyorum kendisi görüyor ne bittiğini evde kendi düşünmüyorsa galiba kerizim
Valla eğer bir şey diyemiyorsaniz eylemsiz kalın.
Yani hiçbir şey almayın bakalım ne yapacak?
Yemek vakti gelince karnı acıkınca ne diyecek acaba ?
Bugün yemek işi sende deyin dışardan da söyleyebilir kendi de mutfağa geçebilir.
23 yaşındaymis demek ki halen ergen tavırlarında bulunduğu evde napilir nasıl davranıyor bilmiyorsa ogretceksiniz.

Çok haklısınız ama galiba pek parası yok
Öğrenci insanın zaten parası olmaz.
Ama şehir dışında üniversite okuyorsa yemek içmek temel ihtiyaçlar için bir bütçesi vardır değil mi?
Sizinle ilişkisi olmasa yurtta gidip para verip yemek yiyecekti öyle veya böyle yemek yiyecekti yani.
Parası yoksa da sizinle konuşabilir param yok ama destek olmak istiyorum mahçup hissediyorum diyebilir.

Hayır her şeyi geçtim parası yoksa da yurdunda kalsın yani.
Yaptığı şey parasızlık değil belescilik.

Abla git işine Allah aşkına ya 24 yaşındayım niye yalan söyleyeyim şaştım bu haline o kadar yaş farkına nasıl inanıyorsun bari ona inanma

Burda laf yetiştireceğine babanın parasıyla sahiplendiğin jigolo’nu evden kov ablaa

Ona gelince ‘ayıp olur’ yapıyorsun burda Deli yüreksin ona karşı Fatih ürek 😏

X