Her halta küsen egosu tavan erkek

Az boz hatırlar gibi oldum eski konunuzu. Bu adamdan iyi kokular almıyorum, tenezzül edip beş dakikalığına yüzünüze bakmamıştı. Siz benden utanıyor mu diye ortalığa düşmüştünüz. Hâlâ devam mı ettiriyorsunuz? Salın şu herifi, koskoca insanlarsınız el ele göz göze ilişki yaşamayacaksanız ne anlamı var.

Adam polis memuru. O olayda: konu sahibinin karakolun karşısındaki parka gidip, banka oturup; adamın 5 dakika da olsa parka gelmesini beklemesi de çok normal değildi.

Yok yahu eşya dediğim, diş fırçası, ev terliği, birkaç kıyafet, kozmetik ürünü deodorant vb şeylerdi. Bi de o asalağı evimde barındırmak, yoo bunu yapmazdım. Hiç öyle aşktan kör olamadı kör olası kalbim 😂
Daha ne olsun zaten, kendi evi eşyaları yoksa hepi topu eşyası odur ki ahahahah. Son zamanlarda türedi bunlar ya, şöyle evi düzeni olan, tek eksiği sevgi kalmış anaç ruhlu kadın arıyorlar kendilerini besletecek. Piremses ruhlu erkeklerde bi çoğalma var.

Adamin bu yaşta neden bekar olduğu belli bu huyla nasil iliski yürütüp evlilik asamasina gelsin ki. Ya da evlidir o yüzden size karsi böyledir. Neden kendinize bunu reva görüyorsunuz ki bırakın gitsin. Sık sık arandiginiz, buluştugunuz, gezip tozdugunuz, sinemaya gittiginiz, sahile gidip sohbet ettiginiz, size hediyeler çiçekler alındığı, değer gördüğünüz, beraber eğlendiğiniz, zamanın nasil geçtiğini anlamadiginiz bi insanla olmayi haketmiyor musunuz? Ne güzel yolun basindasiniz evlenmemissiniz cocugunuz yok bu öküze sizi bağlayacak hicbisey yok mis gibi. Hayatinizdan cikarmak bi rehberden silmeye bakiyor, bu kadar kolayken vazgeçin, hakettiginiz gibi bi hayat yaşayın. Kendinize odaklanin yatirim yapin bakim yapın siz kendinizi hayatinizin merkezine koyunca, siz enerjinizi degistirince hayatiniz da değişir, cevrenizdeki insanlar da.

Adam: boşanmış, 16 yaşında kızı olan bekar bir baba.

Konu sahibi de : boşanmış, 8 yaşında kızı olan bekar bir anne.

Adamin bu yaşta neden bekar olduğu belli bu huyla nasil iliski yürütüp evlilik asamasina gelsin ki. Ya da evlidir o yüzden size karsi böyledir. Neden kendinize bunu reva görüyorsunuz ki bırakın gitsin. Sık sık arandiginiz, buluştugunuz, gezip tozdugunuz, sinemaya gittiginiz, sahile gidip sohbet ettiginiz, size hediyeler çiçekler alındığı, değer gördüğünüz, beraber eğlendiğiniz, zamanın nasil geçtiğini anlamadiginiz bi insanla olmayi haketmiyor musunuz? Ne güzel yolun basindasiniz evlenmemissiniz cocugunuz yok bu öküze sizi bağlayacak hicbisey yok mis gibi. Hayatinizdan cikarmak bi rehberden silmeye bakiyor, bu kadar kolayken vazgeçin, hakettiginiz gibi bi hayat yaşayın. Kendinize odaklanin yatirim yapin bakim yapın siz kendinizi hayatinizin merkezine koyunca, siz enerjinizi degistirince hayatiniz da değişir,
46 yaşındaymış mesajlaşmayı ve telefon etmeyi sevmeyebilir. Bazı şeyler ergenlikte cazip. Bu konuda çok kızamadım. Ama dediğiniz gibi hediye meselesi hoş değil. Kitaptır çiçektir bunlar her yaşta kadının hoşuna gider bunu da herkes bilir. İlişkiden beklentisi neymiş hiç sordunuz mu? Yani o nasıl bir ilişki yaşamak istiyor o yaşta ? Onu da anlamaya çalışın sonra size uymuyorsa ayrılın

Ben de yüzyüze görüşme sikliginizi merak ettim. Aynı şehirde en azından hafta 2 3 görüşmek lazim çünkü.

46 yaşındaymış mesajlaşmayı ve telefon etmeyi sevmeyebilir. Bazı şeyler ergenlikte cazip. Bu konuda çok kızamadım. Ama dediğiniz gibi hediye meselesi hoş değil. Kitaptır çiçektir bunlar her yaşta kadının hoşuna gider bunu da herkes bilir. İlişkiden beklentisi neymiş hiç sordunuz mu? Yani o nasıl bir ilişki yaşamak istiyor o yaşta ? Onu da anlamaya çalışın sonra size uymuyorsa ayrılın

Ben de yüzyüze görüşme sikliginizi merak ettim. Aynı şehirde en azından hafta 2 3 görüşmek lazim çünkü.
20 günde bir gorusuyorduk yüz yüze😂

Haftada 1 arayan adam ile ne zaman gorusuyorsunuz
Ayni şehirde gorusmediginiz 46 yaşına gelmiş sizi aramayan hediye almayan bir adamın artı yönleri ne sizi devam etmeye zorluyor
Tutuşmak seni kaybetmek istemiyorum demek ile olmaz kalkar gelir jest yapar sık sık arar
Bazı şeylere izin vererek aslında kendimize layık gormus olmuyor muyuz?
Malesef öyle yapiyoruz

Adamin bu yaşta neden bekar olduğu belli bu huyla nasil iliski yürütüp evlilik asamasina gelsin ki. Ya da evlidir o yüzden size karsi böyledir. Neden kendinize bunu reva görüyorsunuz ki bırakın gitsin. Sık sık arandiginiz, buluştugunuz, gezip tozdugunuz, sinemaya gittiginiz, sahile gidip sohbet ettiginiz, size hediyeler çiçekler alındığı, değer gördüğünüz, beraber eğlendiğiniz, zamanın nasil geçtiğini anlamadiginiz bi insanla olmayi haketmiyor musunuz? Ne güzel yolun basindasiniz evlenmemissiniz cocugunuz yok bu öküze sizi bağlayacak hicbisey yok mis gibi. Hayatinizdan cikarmak bi rehberden silmeye bakiyor, bu kadar kolayken vazgeçin, hakettiginiz gibi bi hayat yaşayın. Kendinize odaklanin yatirim yapin bakim yapın siz kendinizi hayatinizin merkezine koyunca, siz enerjinizi degistirince hayatiniz da değişir,

Haftada 1 arayan adam ile ne zaman gorusuyorsunuz
Ayni şehirde gorusmediginiz 46 yaşına gelmiş sizi aramayan hediye almayan bir adamın artı yönleri ne sizi devam etmeye zorluyor
Tutuşmak seni kaybetmek istemiyorum demek ile olmaz kalkar gelir jest yapar sık sık arar
Bazı şeylere izin vererek aslında kendimize layık gormus olmuyor muyuz?

Evli olabilir mi?
Bosanmış

Adam polis memuru. O olayda: konu sahibinin karakolun karşısındaki parka gidip, banka oturup; adamın 5 dakika da olsa parka gelmesini beklemesi de çok normal değildi.
Yanliş hatirliyosunuz ben parka gelsin diye beklemedim çıkış saatine yakındı bekle çıkıcam simdi goruselim yada seni eve birakiyim gibi seyler beklemiştim.

Aynı şehirde kaç kez buluşuyorsunuz? Aranızdaki yaş farkı kaç?
Belli ki hayatı, aşkı aynı telden yaşamıyorsunuz.
7 ay gelmiş geçmiş vazgeçin bence bu işten.
Öyle ittirerek kaktırarak arayacaksa bi adam şurada dursun ilişki.
Kendinizi yormaya değmez.
İsteseydi bir adım atardı.
15_20 günde bir buluşuyoruz.Aramizda 9_10 yas fark var büyük benden.Ama kendine hayran bir adam.Şimdi anliyorum ki benim itelemem kaktirmamla 7 ay gecmis.Az once de istedigin buydu demek ki yazmis hâlâ hataliyim demiyor

46 yaşında memur bir adam.7 aylık bir ilişki.Günlük rutin msjlaşmalarımız var.Günaydın,iyi geceler,nasılsın..Mesajlaşarak uzun uzun sohbetler ettiğide olur.Ama aramıyor.Haftada bir ariyor.Bazende ben ariyorum.Hep ondan beklemeyim diye.Hai belki telde konuşmayı sevmiyodur fln dedim ama dayanamadim soyledim.Bari 3 yada 4 gunde bir arar insan dedim.Aynı şehirdeyiz bu arada.Haklisin fln dedi ama baktim yine ayni.Bir hafta oldu aramiyor.Bir kez daha konuyu buraya getidim.Ne zaman ona yönelik bir eleştiri yapsam küsüyor.Bu sefer yazmayıda kesiyor, soğuk davranıyor.Dün hiç yazmadi.Akşama kadar bekledim, sonra ben yazdım.Oysaki gün içinde mesjlaşirdik küsmüş yine.Ben yazarsam hemen cvb veriyor.Dönüş yapiyor onda sıkıntı yok.Neymiş hep ben kendimi ön plana çikariyormuşum.Onceki gün en son yazan oymuş.Telde görüşmeyi sevmiyormuş ama bana uyanir uyanmaz günaydın mesaji atiyormuş.En son cildirdim dedimki benimde bir gururum var.Sana 4 gunde bir aramak zor geliyorsa ve ben bunu dile getirdim diye sen uzaklaşiyosan benim yapacak bir seyim yok artik dedim.Benden buraya kadar dedim.Çünkü kaybetmektrn korkan erkek dikkat eder dimi kızlar.Ciddi konuşma yapıp bitirdigimi söyleyince tutuştu.Seni kaybetmek istemiyorum.Falan filan açıklamalar yapiyor.Ama yok ben bu adama bir konuda şikayetimi söyleyemiycemm mi.Yapı olarak değisik bir adam bir pire icin yorgan yakan, kücük seyleri gurur haline getiren.Sanırım aldigim karar icin sizden onay alma ihtiyaci duydum kızlar.Çünkü aldigim kararları kaç kez sorgulayan birisiyim.Haklı oldugumu duymak istiyorum sanirim.Bir kadin olarak bende aranmak isterim sesimi özlesin isterim.Bana olan ilgisinden şüphe duymadim hiç.Yapısı gereği böyledir belki dedim ama bu sekilde de ben mutsuzum.Mesela ben ona bir defa hediye aldım adam daha 7 aydır bir çicek koparip vermedi bana.Sürekli kendisine kitap alir bir tanede sana alayım demedi.Yok sanirim olmaz bundan..
Ayrılın hiç çekilmez

Yanliş hatirliyosunuz ben parka gelsin diye beklemedim çıkış saatine yakındı bekle çıkıcam simdi goruselim yada seni eve birakiyim gibi seyler beklemiştim.

23 Eylül 2022 tarihli konunuz
Konuyu okuyunca herkesin aklına evlimi diye gelicek en başından söyleyim evli değil.Bu konuda ağzım yandığı için daha önce bir yakınımfan rica edip öğrendim medeni durumunu.Bir merkezde çalışıyor memur.Calistigi merkezin yakininda bir kurumda isim vardi.Sonra onun çalistigi yerin karsisindaki parkta oturdum.O taraflara geldigimi biliyordu.İşim olmasa gorusurduk dedi.Birde grip olmuş iyi hissetseydim dedi.Neyse sigara icmrye cikinca gordum aradim.Dedim ki oturuyorum parkta bakti gordu oda beni.Yanima gelmedi.Hadi.park olmazda az aşagisi var yukarisi var sagi var solu vat gelir yani insan.Birde cikisina kalmis 1 saat bekle falan da demedi.Bende dedimki ayak ustu de olsa konuşamazmiydik ya bu yav.. dilinden kurtulamam dedi.Yeni bosanmis 46 yasinda ben 36 yasindayim.2_3 aylik bir iliski ve teli kapattik girdi iceri sonra yazmaya basladi tabi hrp yaptigi gibi normalde ilgilidir saatlerce yazar falan.Ama yaptigi cok zoruma gitti ayip ya insan 2 fk olsa da gelir evet kapida guvenlik fln var ama gorseler de ne olacak bir tanidigim dersin.Ya sebep ne olabilir anlamis degilim.İs yerinden başkasiyla gorusuyor falan desem iş yerindeyken elinde telefon dusmez hep yazar bana.Cok buyuk saygisizlikti bana gore ve benim boyle yüreksiz adamlarla isim olmaz.Saçma bahanelere siginip saygisizlik yapan hic bir sey demedim tek kelime bile etmeden butun sosyal medya hesaplarimdan silip engelledim nosu da dahil.Engellememe laf edenler olacak çocuk gibi vs.eğer engellemesem yazacak ben cvb vermeden laf sokmadan duramiycam hatta ağır seylerde yazicam hic o diyaloglara gerek kalmasin diye kapattim çok üzgünüm ağlayarak eve gidiyorum şimdi çok zoruma gitti cok cokta sinirliyim noktalama işaretlerine falan dikkat ermedim af ola karisik yazdiysam okuyan cvb veren herkese çok tesekkur ederim şimdiden.Ha bu arada ben kapalı bir bayanim benden utandigi bile aklima geldi ya

X