Her kadın izlemeli dediğiniz filmler?

Filmsever biri olarak ismini hiç duymadığıma şaşırdım.
Çok teşekkür ederim, bunu listeye ekledim. :)
Aslında mini dizi, 10 bölüm. Çok fazla ödüle aday gösterildi.
Hayata tutunmaya çalışan genç bir annenin hikayesi. Beni çok etkilemişti.
Hele bir cümlesi var ki inanılmaz etkilenmiştim, belki sizde de benzer bir etki bırakır dizi :)

Lütfen go back couple dizisini izleyin, izlettirin.. bir de oh my Venüs dizisi.. ikisi kadınlar için çok güzel diziler bence😊

Aslında mini dizi, 10 bölüm. Çok fazla ödüle aday gösterildi.
Hayata tutunmaya çalışan genç bir annenin hikayesi. Beni çok etkilemişti.
Hele bir cümlesi var ki inanılmaz etkilenmiştim, belki sizde de benzer bir etki bırakır dizi :)
Netflix dizisiymiş, film sandım. 🙈İzlemeye başladım ben de, başlangıcı güzelmiş. Daha izler izlemez gerildim o atmosferinden. Anne çok çok genç ya çok acınası bir durum. 🥺 Bakalım sonunda ne olacak.

Lütfen go back couple dizisini izleyin, izlettirin.. bir de oh my Venüs dizisi.. ikisi kadınlar için çok güzel diziler bence😊
Oo, bir Korefanı gördüm sanki! 🙈 Çok teşekkür ederim. “Oh My Venus”u izlemek üzereydim nasıl unuttum ya. Hatırlattığınız için teşekkür ederim. İki diziyi listeme ekledim. 🤭

Netflix dizisiymiş, film sandım. 🙈İzlemeye başladım ben de, başlangıcı güzelmiş. Daha izler izlemez gerildim o atmosferinden. Anne çok çok genç ya çok acınası bir durum. 🥺 Bakalım sonunda ne olacak.
Öyle bir dizi ki herkes kendinden bir şeyler buluyor bence.. Umarım beğenirsiniz.. :)

Öyle bir dizi ki herkes kendinden bir şeyler buluyor bence.. Umarım beğenirsiniz.. :)
Diziyi yeni bitirdim, gerçekten güzeldi. Sonunda tüylerim ürperdi.🥹 İyisiyle kötüsüyle, yeri geldi güldüm, yeri geldi üzüldüm, ağlamak üzereydim. Ders dolu bir diziydi. O Danise'nin sözlerinden çok etkilendim, aklımdan çıkaramıyorum. Önerdiğiniz için çok teşekkür ederim. 🌚 Her kadın izlemeli listesine eklenmeli.

Diziyi yeni bitirdim, gerçekten güzeldi. Sonunda tüylerim ürperdi.🥹İyisiyle kötüsüyle, yeri geldi güldüm, yeri geldi üzüldüm, ağlamak üzereydim. Ders dolu bir diziydi. O Danise'nin sözlerinden çok etkilendim, aklımdan çıkaramıyorum. Önerdiğiniz için çok teşekkür ederim. 🌚 Her kadın izlemeli listesine eklenmeli.
“Eğer biri beni kaybederse beni gerçekten kaybetmek istiyordur çünkü ben katlanılmayacak şeylere bile katlanan biriyim.”

Benim en etkilendiğim cümle buydu..
Çok güzel bir diziydi bence de, beğenmenize sevindim :))

Herkese merhaba, öyle bakarken konulara bu konuyu gördüm. Ben dizi ve film izlemeyi çok seviyorum. Dizi film konusunda hakkını verecek şekilde kültürüm olmasa da benim beğendiklerimi yazmak istedim.
Filmlerden başlayacağım:
Temple Grandin
Millenium Actress (Anime)
Queen
Perfect Blue (Anime)
Frida
Gone Girl
Geisha
Black Swan (Bu film Perfect Blue animesinden alınarak çekilmiştir.)
Kill Bill Serisi
Amelie
Bin-Jip
Breakfast at Tiffany's
Mother!
The Tale Of The Princess Kaguya (Anime)
Agora
Persepolis (Animasyon)
La Vie En Rose
Teheran Taboo
Suspiria
Mamma Mia
Julie & Julia
I'm Thinking of Ending Things
Cold War
The VVitch
Honeyland(Belgesel)
Blue
White
Red
In The Mood For Love
Mulan (Animasyon)
Pieces of a Woman
Gloria Bell
Benedetta
Sous le ciel d'Alice
Lamb
The Worst Person In The World
Sense and Sensebility
The Help
Beauty Water (Animasyon)
The Holiday
My Sunny Maad (Animasyon)
The Sound of Music
Little Women

Diziler:
New Girl
Fleabag
The Queen's Gambit
Love Scene Number (K-drama)
Alias Grace
Maid
A Person Like You (K-drama)
Sharp Objects
Little Women (K-drama)
Yumi's Cells (K-drama) - (Ayrıca webtoon olduğu için kitaplarını okuyabilirsiniz.)
The Marvelous Mrs. Maisel
Gilmore Girls
Celebrity (K-drama)
Park Ha-kyung's Journey (K-drama)
Mask Girl (K-drama)

İzledikleriniz varsa ya da eklemek istedikleriniz, merakla burayı takip ediyor olacağım.

Nymphomaniac
Love (gaspar noe)
Mulholland dr.
Lost highway
Dogville
Antichrist
Breaking the waves
Odishon
Hereditary
Midsommar
Neon demon
Höstsonaten
Raw
Kutsal geyiğin ölümü
La pianiste
Irreversible

Yabanci yapım örnekleri çok. Kill Bill başta.

Ama yerli yapım "Bana karanlığını anlat" hala Netflix'te var.
Nadide Hayat bir kadin hikayesi
Nickimden anlaşıldığı üzere "Sasifelek Cikmazi".

X