her ne yapıyorsa ögrenmek istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
simdi biz o hesabi kapatsak annemle
ilerde hak iddia edebilirmi?
birde su var biz hesabi actirdik ben parayi sonradan annemin hesabindan bu ortak hesaba online aktardim.
yani paranin annemden geldigi onun oldugu her turlu belli olurmu?
paranin anneme nerden geldigide belli
Tabiki eğer para annenizin hesabından size aktarılmışsa hak talep edemez.Siz yinede parayı tekrar annenizin hesabına gönderin.Geçmişe dönük annenizden geldiğine dair dekontlarıda saklayın her ihtimale karşı

konu yine en tepeye çıkmış yeteri kadar fikir alışverişimiz oldu Mune Mune konumu kapatabilirmisin lütfen

Tabiki eğer para annenizin hesabından size aktarılmışsa hak talep edemez.Siz yinede parayı tekrar annenizin hesabına gönderin.Geçmişe dönük annenizden geldiğine dair dekontlarıda saklayın her ihtimale karşı
pazartesi gunu ortak hesabi kapatacagiz

Yaw he he
Hediyesini geçtim bi erkek evdeki her konusulanı bi kadına anlatıosa aralarında ilişki flört vs vardır..
Bak bişi çıkmasın adımı değiştiririm
Abartmayın lütfen.işyerinde birçok şeyi konuşuyoruz, cinsel hayatını konuşmamış,çocuğun ihtiyaçlarını konuşmuş konuşmuşsada.karşı tarafında kızı var belki tecrübesinden yararlanmak için sormuştur.Kadında bende var kullanmıyırum getireyim demiştir.

Tüm mesajları okudum ve açıkcası genele bakınca sanki kadın yardımcı olmak amaçlı gönderiyor gibi geldi.Iyi bir kurumda mühendismiş ve sanırım eşiniz onun altında bir pozisyonda görevli.maaşları arasında ciddi fark vardır.Kadının eşide baya ensesi kalın abilerden demişsiniz, kadının kızının kullanmadığı eşyaları eşinize yardım amaçlı verme olasılığı yüksek geldi.Sizinde çalışmadığınız biliyorsa kendince ihtiyacınız olduğunu düşünmüş olabilir.Aynı bölümde kızı olan tek çalışan eşiniz ise, eşinizde zaman zaman ihtiyaçlardan bahsediyorsa veriyordur.belki çocuğa hediye gelen hiç kullanılmayan eşyaları bile vardır onları yolluyordur.Siz yine takipte olun tabi ama kendinizide doldurmayın

Hiç içime sınmedı esınızın yaptıkları .Hayır olsun bakalım.

bunlarin erkek arkadaşlariyla bir whatsap grubu var dün gece esim uyurken bekar arkadaslarindan birinden o gruba bir mesaj geldi bir resim altindada analar neler doguruyor yaziyor
ben böyle seylere kizarim mesela belkide yine boyle bir sey olmustu
Bence de böyle bir şey, ben de pek hoşlanmıyorum o tarz muhabbetlerden bu nedenle eşim de bana göstermemeye çalışır,bir anda panikler,bazen alıp bakarım erkek midesizligini yansıtan belaltı muhabbetler...

Sizin eşinizin de böyle bir sebeple gizledigini düşündüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X