Her serde bir hayır :) akıl verin çok acil

Yinebirben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
399
329
31
Dünkü konumdan beni hatırlayan vardır ,özür diledim küçük olarak. bugün saat 5 e kadar hiçbirşey yemedim ,seker hastasıyım dogal olarak duzenli beslenmem gerek. Saat 4.30 da mesaj geldi erkek arkadssimdan ,3.5 senedir kusler annemle . Annem okuzume mesaj atmis bu saat oldu yemedi diye . Ben de bunu öğrenince oturup kendime birşeyler hazırlayıp yedim.
Şimdi sorununa geleyim ben annemle okuzumu baristirmak için ne yapayım ? Resmen evde grev yapacağım en son çare ama sağlığıyla oynamadan birşeyler yapmam lazım.
Not annemden okuzumdrn ve eşek kardesimden vazgeçemem 3u de benim kalbim midem beynim ciğerim herşeyim

Bence sen bizimle dalga geciyosun :işsiz: her gün farklı bir olay her gün farklı bi enerji ile yaziyosun helal olsun. Neyse konuya cevap vereyim sen okuzunle annen neden kus olay büyükse biraz zor

Öküzüm?
Eski konuyu bilmiyorum.
Öküzü, öküz olarak sevmişsin zaten.
Ana bak bu benim öküz, güncelleme geldi de bari
Ben sevdim de annemle aralarını nasıl duzelteyim nisan yapmayı düşünüyoruz ikisi de küs aslında öküz değildir benim sevgilim sadece kizdigimda söylüyorum

Bence sen bizimle dalga geciyosun :işsiz: her gün farklı bir olay her gün farklı bi enerji ile yaziyosun helal olsun. Neyse konuya cevap vereyim sen okuzunle annen neden kus olay büyükse biraz zor
Aslında olay pek yok sigarayı bıraktığım zamanlarda çok s inirliydim yine annem de okuzu arayıp senin yüzünden diye kızıp bağırmış annemde de var hata da o da ona kızmış saygısızlık et

Hayvanat bahçesinde mi yaşıyorsun?
Ne zaman sacmalamadan konusacaksiniz fikriniz yoksa eş geçin ilk la bir laf sokmalar kendinizi zeki hissediyorsunuz sanırım böyle yapınca ayrıca benim kardesim de sevgilim de çok adamdan daha insan çok insandan daha adamdır gurur duyuyorum hayatımda olmalarıyla

Aslında olay pek yok sigarayı bıraktığım zamanlarda çok s inirliydim yine annem de okuzu arayıp senin yüzünden diye kızıp bağırmış annemde de var hata da o da ona kızmış saygısızlık et
Bu adama takma isim taksan aksi takdirde okuz çok çirkin bi hitap sekli. Hem bu kadar öküz dediğine göre adam annene saygısızlık etmiş de olabilir.

Ben sevdim de annemle aralarını nasıl duzelteyim nisan yapmayı düşünüyoruz ikisi de küs aslında öküz değildir benim sevgilim sadece kizdigimda söylüyorum

Askıya al nişanı bence.
İki taraf sakinleşsin önce.

Bir de ne olursa olsun
Kol kırılır, yen içinde kalır.
Sen şirinlik diye öküz dersin, öfkeyle dersin bilmem ne.

Laubali olmaya gerek yok, kendi aranızda lakap takın
Fakat, dışarıya bahsederken ismiyle anlat.

Durduk yere itibarınız düşmesin.

:)

Ne zaman sacmalamadan konusacaksiniz fikriniz yoksa eş geçin ilk la bir laf sokmalar kendinizi zeki hissediyorsunuz sanırım böyle yapınca
Herkes fikrini özgürce saygı çerçevesinde yazıyor bunu bile bile burda dertlerimizi yazıyoruz sonuçta. Öküz, eşşek yazınca arkadaşın aklına o geldi demek ki ilk :KK52:

Hayvanat bahcesi ne dönmüş kalbiniz.

Insanlari severken na hoş kelimeler kullaniyorsunuz. Ve bence cok da itici.

Insan kardesine esek sevdigi insana okuzum dermi ya.

Yaada dese bile burda boyle yazar mi :KK70:

Sev tabi sev ama sevdiğin insanlari bi hayvan cinsiyle degilde kuzum balim bitanem diye sevmek daha bi hoş sanki.

Annen nedem küstü sevgilinize?

Belki kadin birseyler hissediyo iyi olmayan?

Anneler hisseder ya hani.

Belkide isinmadi . bence aralarina girme.

Eger barismalarini istiyosan swvgilin biraz adim atacak.

Sonucta o senin annennn.

Sevgili her zaman olur. Her zaman hemde.

Anneni dinle bence bi sohbet et ana kiz.

Bence barismalarindan cok annenin nw düşündüğünü anlamaya calis.

Eski konularini bilmiyoeum.bu konun icin yorum yaptims sadece.

Bu adama takma isim taksan aksi takdirde okuz çok çirkin bi hitap sekli. Hem bu kadar öküz dediğine göre adam annene saygısızlık etmiş de olabilir.
Bu adama takma isim taksan aksi takdirde okuz çok çirkin bi hitap sekli. Hem bu kadar öküz dediği
Anneme saygısızlık yaptirmam o an biterdi benim için annem haksız da olsa sevgilim alttan almalı şimdi

Ne zaman sacmalamadan konusacaksiniz fikriniz yoksa eş geçin ilk la bir laf sokmalar kendinizi zeki hissediyorsunuz sanırım böyle yapınca ayrıca benim kardesim de sevgilim de çok adamdan daha insan çok insandan daha adamdır gurur duyuyorum hayatımda olmalarıyla
Saçmalamak mi
Kesinlikle zekiyim o tartışılmaz bile.
Fikrim var ki yazdım.
Sana öküz ve eşeğin ile mutluluklar.
Sıpayı bekliyoruz :dondurma::halay::olamaz:

X