Her yer ter kokuyo! Bıktım artık yemin ederim

Başlıktan anlaşılacağı gibi 30 yaşına kadar bir roll on kullanmamış birine 30 yaşından sonra ter kokusu nedir naisl olur roll on kullanmanın önemini gerekliliğini anlatmaya çalışıyorum.3 senedir ..
Esim asirii şekilde ağır kokuyo bazı zamanlar üç dört gün aynı t-shirtu giyer yada yıkanmaz o zamanlar benden sonra rollon kullanmayı öğrettim..
En hassas olduğum nokta bu .. hadi diş fırçalama bunları da gectim evin her odasina bir koku yayılır mi .. icim disima çıktı .. bir dünya soylendim... Oruçlu oruçlu midem ağzıma geldi ev parfümü kolonya döktüm her yere nafile gitmiyo. Git ustunu değiş koltuğunun altını yıka diye diye yolladım odasina.. ona göre hep başkaları kokar ama asla kabul etmiyo koktugunu.. ben daha orta okulda başlamıştım rollon kullanmaya parfüm kişisel bak.en çok önem verdiğim şey .. aynı t-shirt u üst üste giydiğim gunu hatırlamam .evde iki çamaşırlık var yetmiyor her gün iki makina çamaşır yıkarım.carsaflarm üç en kotu dört güne değişir .. havlularim her gün değişir o kadar dikkat ederim çocukluğumdan beri bu şekilde gördüm... parfümlerim en kaliteli iyisidir .. orjinal.iki parfüm vardı evlenmeden önce.. birini hiç sevmezdi kullanma falan derdi beğenmediği parfümu Almanya'dan teyzem getirmişti orjinal..giderdi bana salı pazarlarından 10 liralık parfüm alır getirirdi ben bunu seviyorum bunu kullan diye .. bir kere de meşhur bir köşe başlarında pazarlarda satılan bir markanin parfümünü almıştı.. asla kuucmsemiyorm ama.begenileri bu şekilde..

Dış uuzn zamandir hiç fircalamiyo aynı odalarda kalmadgm için dış takıntısini yendim.soylemiyorum.artik .. ama ter her yerde kokuyo kırmadan söylemeye çalıştım bir sene asla anlamadı diğer sene baskıyla yaptırdım bir sene böyle gtti devam etti aylardır iyice saldı kendini asla dikkat etmiyor...
Ona sorsan başkaları daha pis daha kokuyo daha önceki konularimi bilen bilir sorunları ,vs.. kedini iyi hissetmek düşürmemek için herkeesi Ezer .. ne yapacağım kafayı oynatacağım...az kaldı
Eczaneden driclor rolon alın ilk düzenli kullanım sonrası haftada bir kullansa yeterli oluyo

X