Hera klinik ile vajinismustan kurtulun mutlu olun ­čśŹ

mge84

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Mart 2021
4
0
37
Mucize gibi d├╝┼č├╝n can─▒m. Yani gidince anl─▒yorsun zaten. Yapabilece─čine. ├ľncelikle ki┼činin kendine inanmas─▒ ┼čart tabiki ­čĹŹya┼čam─▒┼č ve test etmi┼č ,tedavi olmu┼č biri olarak yaz─▒yorum. ├ç├Âz├╝m=%100 kesinlikle

mge84

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Mart 2021
4
0
37
Bende hera klinikte tedavi oldum can─▒m. Tedavi ├Âncesi ├╝cret ald─▒klar─▒ do─črudur. Ama gayette g├╝ler y├╝zl├╝ ve s─▒cak insanlar. ├ç├Âz├╝me de %100 ula┼čt─▒m. Olumsuz d├╝┼č├╝nceniz a├ž─▒kcas─▒ beni ├žok ┼ča┼č─▒rtt─▒.

mge84

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Mart 2021
4
0
37
Sonu├žta burda bir emek var. Bedavaya kimse
i┼č yapmazki arkada┼člar komik olmay─▒n l├╝tfen. Bende tedavi oldum olay bu ┼čekilde i┼čliyo. Garanti veriyo zaten. Ve olumsuz sonu├ž alan yok.

flutter

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Mart 2021
1
0
28
Herkese merhaba,

Bir y─▒ll─▒k evliydim ve e┼čimle ili┼čkiye girememi┼čtim. Evlendikten sonra psikolo─ča gittim fakat bana bir faydas─▒ olmad─▒. Her ak┼čam bir sonraki g├╝n ba┼čaraca─č─▒z d├╝┼č├╝nsesi ile tam bir y─▒l erteledik. Hep akl─▒mda herkes yap─▒yor ben de yapar─▒m d├╝┼č├╝ncesi vard─▒. Hera klinikten ald─▒─č─▒m randevuyu bile bir hafta bu sebeple erteledim. En b├╝y├╝k pi┼čmanl─▒─č─▒m bu. Siz l├╝tfen daha fazla etlemeyin.

Sonunda hera klinikte vajinismus tedavisine ba┼člad─▒m ve 4 seans sonras─▒ e┼čim ile denemelere ba┼člad─▒k. 3. denemizde ba┼čar─▒l─▒ olduk ├žok ┼č├╝k├╝r.
Seanslar sonras─▒ ini┼čler ├ž─▒k─▒┼člar oluyor fakat bunlara tak─▒lmamak ve pes etmeden devam etmek gerekiyor. Ayr─▒ca akl─▒n─▒zdaki t├╝m sorular─▒ sorabilece─činiz ve her zaman telefon ile ula┼čabilece─činiz ve bilgisine g├╝venece─činiz terapistler var. Burcu hocam ve Ezgi Han─▒m'a desteklerinden ve g├╝ler y├╝zl├╝ tav─▒rlar─▒ndan dolay─▒ te┼čekk├╝r ederim.