Hera klinik

Cesaret88

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2021
1
1
Merhabalar ben 7 yıllık evli ve bir kız annesiyim daha önce vajinusmus tedavisi olup ama sonuç alamadan hamile kaldım evt anneydim ama hala vajinusmus hastasıydım korkularım da ilk gün gibi hala devam ediyordu ve yanlış giden birseyler vardı ve diğer dokturumu aradığım da senin için yapcak birsey yok sen başardın dedi ama başaramamıştım olmamıştı daha sonrasinda baya bir zaman geçti ve iyiki hera klinik ailesi dr .Ceren Katar Yıldırımla tanıştım bize çok nazık davrandı ve tüm bilgilgileri ne yapmamız gerek şeyleri anlattı daha sonra tedaviye başladım evt bende Ceren hanimin desteği Ayla hanimin sabrı ile imkansiz dediğim bu hastalığı yendim hemde 5 günde bu mümkün yeterki kendinize inanin ve en önemlisi güvenli bir yerden destek alin sonra giden zamanlariniza üzülmeyin hera ailesine sonsuz tesekkürler dilerim.

3 yılını evli olarak toplamda 7 yıldır ileri derecede vajinismus hastası olarak hep bu yazıyı bir gün bende yazabilir miyim diye düsündum bi anda tedavi olmaya karar verdim.Hera klinige başvurdum.dr Ceren hanımla tanistim evet dediği gibi tedavinin %50 si karar vermekti ilk muayneden sonra adım adım tedavi sürecini bana anlatti tedirgin gittigim yerden ümitle ayrildim ve tedavi surecim basladi.Ayla hanimin bana verdigi destek cesaret ve ümitle 4 günlük tedavinin sonunda bende yendimm.cooookkk tesekkürler..

Şükürler olsun vajinusmusu Hera klinik sayesinde yendim ağrısız acısız btti kurtuldum hala inanamıyorum yapabildiğime ilk bu hastalıkla karşılaştığımda asla ömrümün sonuna kadar yapamam demiştim asla olmaz ama önce Süleyman bey sonra eşi Şenay hanım ve ezgi hanimin yardımlarıyla ben bu hastalığı 2 günde yendimmmm kizlar hayat geçiyor beklemeyin hayatı ertelemeyin ne olur gidin çünkü yüzde yüz ağrısız acısız çözülüyor işlerinde uzman doktorlar iyiki varlar binlerce kez teşekkür ediyorum :))))))

X