Herbalife kullananlar

Merhaba, ismim Cansu

Herbalife ile ilgili konuyu gördüm yazmak istedim. Halam 4 ayda 20 kilo verdi neredeyse ve tüm kan değerleri gayet sağlıklı çıktı. Yalnız bu ürünü kullanırken size koçun ücretsiz eşlik etmesi gerekiyor. Hem bıraktığınızda tekrar kilo almamanız için size doğru beslenmeyi öğretiyor, hemde en iyi faydayı almanız için yönlendirmeler sağlıyor. Hemde motivasyon için whatsapp grubu var pes etmeden sürekliliği sağlamış oluyor. Benim koşum uluslararası seminerler verebilen bir düzeyde ve ücretsiz koçluk yapıyor. Yazarsanız yönlendirebilirim.

Çünkü koç eşliği ve motivasyon için whatsapp grubu olmadan gerçekten insan iradesine hakim olamıyor ve bi yerde kırılıyor.

Merhaba, ismim Cansu

Herbalife ile ilgili konuyu gördüm yazmak istedim. Halam 4 ayda 20 kilo verdi neredeyse ve tüm kan değerleri gayet sağlıklı çıktı. Yalnız bu ürünü kullanırken size koçun ücretsiz eşlik etmesi gerekiyor. Hem bıraktığınızda tekrar kilo almamanız için size doğru beslenmeyi öğretiyor, hemde en iyi faydayı almanız için yönlendirmeler sağlıyor. Hemde motivasyon için whatsapp grubu var pes etmeden sürekliliği sağlamış oluyor. Benim koşum uluslararası seminerler verebilen bir düzeyde ve ücretsiz koçluk yapıyor. Yazarsanız yönlendirebilirim.

Çünkü koç eşliği ve motivasyon için whatsapp grubu olmadan gerçekten insan iradesine hakim olamıyor ve bi yerde kırılıyor.
evet cnm çok haklısın diyetle ben çok aç kalıyordum ama ağır diyet denemiştim 2-3 kez isveç denedm ve küçük çocukla çok zor enerji bitiyor.
sabırsız olduğumdan dolayı isveçi yapmak istedim.
bi 10 kilo fazlam var. doğumdan dolayı.
bende koçuma ulaştm beni whatsap grubuna aldı.gerçekten öyle olunca daha bi motive oluyor insan boşveremiyor.
hatta haftaya yarışma da varmış. daha iyi motive olursunz dedi.halanız kaç kiloydu

Ben 85kilodan 62ye dustum 4ayda bazen kacamak yaptim tabii sonra hamile kaldim biraktim bidaha almadim dogum yaptıktan 6ay sonra başladım ama 4aydan fazla oldu kullanmiyorum simdide burda kk de grupla kilomu.verdim spor yaparak duzenimi degistirerek
canm selam nasılsın
ürünler ne kadar gidiyor ortalama
çay ve shake
bir de çay aç mı içmek daha verimli tok mu
koçum tok içersen hazmı kolay olur diyor ama bende yeşil çay gibi düşünüyorum hani yemeklerden önce tok tutar gibisinden :)

canm selam nasılsın
ürünler ne kadar gidiyor ortalama
çay ve shake
bir de çay aç mı içmek daha verimli tok mu
koçum tok içersen hazmı kolay olur diyor ama bende yeşil çay gibi düşünüyorum hani yemeklerden önce tok tutar gibisinden :)
iyiyim canim sen nasilsin,
Çay 1ay gidiyor,shake sabah aksam içtiğinde 8,9 gün gidiyor yok karnına cayi icersin

Ben kullanıyorum hatta ramazanda oruçlarımı bile herbalife ile tuttum . Kıloda verdım 2 senedır hayatımda

herbalife ürünleri kullanmaya başladım 1 haftada 2.700 kilo verdim bunu kullanım 1 ayda 12 kilo veren oldumu nasıl kullandınız bilgi verirseniz sevinirim
Ben ücretsiz koçluk sistemi ile kullanıyorum. Çok güzel kilo veren arKadaşlarım var . Sadece neyi ne zaman yemen gerektiğini bilmen lazım

Şunlara verilen paranın 5te 1i bir diyetisyen seansı olsa vermeyiz fazla diye ama bunlara çuval çuval döküyoruz maşallah

Ben bir kereliğine dükkanına gitmiştim. Çay içirmişlerdi 2 fincan akşama kötüleşmiştim. Mide bulantısı, ateş falan. Dozu önemlidir. Ondan sonra ben bulaşmadım. Kendi çabanızla verseniz daha iyi olur. Protein ağırlıklı beslenmek ve spor yapmak en mantıklısı. Elinizdeki ürünleri bitirmeye bakın. Belki oradan sonuç alırsınız.

X