Herbalife

ben kullandım canım çayını aldım sadece pahalı ama yaa. bend e2 kilo kadar farkettirdi 3 haftada yani öyle aman aman bi faydası olmadı zayıflamaya ayrıca da o kadar para vermeye de gerek yok zaten bir çaya 70 lira verince otomatik olarak istahı kesiliyor insanın :)

bugün instagramda birinin yorumunu okudum. kızın dört beş kilo fazlası varmış bir tanıdığının tavsiyesi ile başlamış. ve sonrasında bütün hormonları alt üst olmuş. hatta doktorlar o söylemeden anlamışlar söylediğine göre. alerjisi filan başlamış saçma sapan şeylere. yıllardır tedavi görüyormuş ancak ilaçsız bir öğün bile atlatamıyormuş ve şu an 110 kiloları görmüş.

Birçok yere yazdım ama satıcıları yazdıklarımı çürütmeye çalıştı. Ev arkadaşım kullandı ve bıraktığı gibi dikkat etmesine rağmen eskisinden daha çok kilo aldı. Kullanmayın, kullandırmayın. Onun yerine Karatay la sağlıklı beslenme deneyin. Daha çok faydasını göreceksiniz.

Geçen sene bu ürünün satışı ve danışmanlığını yapan biri ile iletişime geçmiştim. Bi' form doldurulyordu zaten hemen aynı gün geri dönüş yaptılar önce telefonda konuştuk bilgi aldım kendisinden sonrasında da bana face profilini vermişti kendisinin yıllardır ailecek kullandığını profilinden onun resimlerine bakabileceğimi göstermek için. Açıkçası gördüğüm sonuç "kelin merhemi olsa kendi başına sürerdi" sözünü doğrulatacak cinstendi. Ayrıca günde 3litre kadar su bilmem şu kadar spor ve kesinlikle yasak olan yiyecekler derken bu söylenenleri yapınca zaten o çaylara shakelere kimsenin ihtiyacı kalmaz diye düşündüm ve telefondan internetten engelledim o kişiyi :KK12:
Kullanmayı düşünseniz de iyice araştırıp mantık süzgecinden geçirdiğinizde vazgeçiyorsunuz :halay:

Bende 290 TL vermiştim shake ve çaya shake midemi bozdu tok tutuyor dendi tok tutmadı tamamen para tuzağı o suya konulan çay bı nebze iyidir belki çok içmedim ama tek öğün o değildi en azından kesinlikle almayın normal diyet yapın daha iyi aç aç enerjiksiz oluyor insan shakei çöpe attım bile çok pişman oldum tabi o paraya ona vercegime diyetisyen parası olurdu en iyisi klasik yöntem öyle bı mucize olsa diyetisyen neden var
Ben bı defa görsellere aldandım bı daha asla sırf dikkat çekmek için aldanmayin ilaçlara karşı olmama rağmen buna kapıldım ama midem çok kötü oldu bıraktım kimse almasın bence hayat boyu onu icmek diye bisimi olur ya sağlıklı kahvaltı ederim oh mis kafa rahat bence satands ah aliodur devamlı kullanırsan tabi elbet zayıflatır tek öğün yiosun sonuçta onun yerine 3 yada 6 öğün yemek sağlıklı kal

ayy ne iyi oldu yazdıklarınızı okumak.. yıllardır karşıydım aslında ama 3-5 kilo vermedim diye kullansam mı diyordum. iyi ki de okumuşum valla teşekkürler kızlar:KK200::halay:

ben kullandım canım çayını aldım sadece pahalı ama yaa. bend e2 kilo kadar farkettirdi 3 haftada yani öyle aman aman bi faydası olmadı zayıflamaya ayrıca da o kadar para vermeye de gerek yok zaten bir çaya 70 lira verince otomatik olarak istahı kesiliyor insanın :)
:KK45::KK45:

Birçok yere yazdım ama satıcıları yazdıklarımı çürütmeye çalıştı. Ev arkadaşım kullandı ve bıraktığı gibi dikkat etmesine rağmen eskisinden daha çok kilo aldı. Kullanmayın, kullandırmayın. Onun yerine Karatay la sağlıklı beslenme deneyin. Daha çok faydasını göreceksiniz.
Ben Karatay uyguluyorum canım..

Evet zayıflatıyor. Ablamda eşimde kullandılar. Ablam daha çok kilo verdi kimi bünyeler daha çabuk veriyor. Ama onu bıraktıktan sonra çok dikkat edeceksin. Ve çok su içmen lazım.

Benim babam da yillar önce kullanmisti onla alakasi var mi bilmiyorum ama 5 sene önce pankreas kanserinden vefat etti.

Bende kullanayım diyordum ama korktum yazıları okuyunca eee öve öve bitiremiyorlar

X