HERGUN 100 SALAVATİ FATİH kendi niyetimize okuyoruz mutlaka katılın çok şey kaçırırsiniz Çookk🌿💦k

B
Anada dua edermisin canim hamilelerin duasi kabul olurmus rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin ben gibi isteyip dilen herkese icinde banada nasip etsin insallah 😢😢😢
Ederim tabiki canım ❤️❤️ Rabbim sana ve tümmm anne olmak isteyen kadınlara sağlıkla sıhhatle hayırlı vakitte nasip etsin inşaAllah 🤲🤲

Bende katilmak isterim bi arastirayim 9 yildir bebek izlemi cekiyorum ve ve aylardir tedavideyim lutfen banada dua edin hayirli saglikli bi bebegim olsun 4 cu tup bebek denemesindeyim suan
Canım Rabbim hayırlı sağlıklı evlat tez zamanda peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine sana da nasıp etsin amin 🙏

Canım bak niyetin icin hergun 1000 ya Latif ardından Salavat Fatih çok tesirli Allah'ın izniyle.
Önce de mutlaka niyetini et.
Lütfen bunu mutlaka oku ama inanarak okumak çok önemli.
Lütfen ümidini kaybetme 😘
İnan 1000 tane Ya latif en fazla 20 dakika da bitiyor ....

Canım Rabbim hayırlı sağlıklı evlat tez zamanda peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine sana da nasıp etsin amin 🙏

Canım bak niyetin icin hergun 1000 ya Latif ardından Salavat Fatih çok tesirli Allah'ın izniyle.
Önce de mutlaka niyetini et.
Lütfen bunu mutlaka oku ama inanarak okumak çok önemli.
Lütfen ümidini kaybetme 😘
İnan 1000 tane Ya latif en fazla 20 dakika da bitiyor ....
Allah razi olsun canim kuycam insallah

100 okudum.dün okuyamadım dis sıkıntım vardi anestezi falan cok yorgundum yatarak okmayim diye uyudum ama huzursuzdum. ruyamda garip birseyler gordum salavatla alakali. ihmal etmeyelim kizlar ömür boyu okuyalim :KK36:

X