Herşey bebek için :)))

papatyasevilir

Canım kendim♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2013
1.520
437
Bugün 9.gunum. sali günü reglim bitti ve Çarşamba günü ilk olmak üzere iki günde bir çalışıyoruz..inşaAllah bu ay kacirmayacagiz.dua eder dua beklerim

Son düzenleme:
Allah gönlüne göre versin cnm. Biz de aynı çalışıyoruz inşallah bebiş gelecek bu ay pozitif enerji gönderelim :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ttlm aman günleri kaçırma ama ravsiem 1 gün yap 1gün yapma . Sen 3cü günü yapıcam diosun . Brnce öle yapma . Ben 1gün arayla yaptmda tuttu

Ben de günleri kacirmaktan korkuyorum o nedenler iki gunde bir yapuyorum 3.gune bırakmiyorumm..gecen ay ov.testi yapmistim cift cizgiyi gördüm ama biri dedi o gunu degerlendir biri dedi cift cizgiyi hodukten sonraki 4-5 gunu gegerlendir dedi. Sastim kaldim.insaAllah bu ay kacirmayim bari olmadi yaza doktora gorunecegim...Rabbim hayirlisini versin

Ben de günleri kacirmaktan korkuyorum o nedenler iki gunde bir yapuyorum 3.gune bırakmiyorumm..gecen ay ov.testi yapmistim cift cizgiyi gördüm ama biri dedi o gunu degerlendir biri dedi cift cizgiyi hodukten sonraki 4-5 gunu gegerlendir dedi. Sastim kaldim.insaAllah bu ay kacirmayim bari olmadi yaza doktora gorunecegim...Rabbim hayirlisini versin
Mesala sali bitti reglim çarşamba cuma yaptik bi de bugun yapcaz :KK66:
Ayrica hani sperm içerde 3 gun catlayan yumurtada da 2 gun kaliyo ya o nedenle böyle bir düzen tutturum bugün.tutcak olduktan sonra birinden biri tutar

benim bugün 17 gün beklemedeyim artık :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X