Herşey dahil otel önerir mısınız?

sonkafautucu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
550
374
Merhaba arkadaşlar bugün karar vermem lazım yoksa eşim vazgeçicek. Bayramın hemen sonrası gidicez.
4 geceliği en fazla 1500 lira olan herşey dahil bi otel önerir misiniz.

Cristal palas otellerine bak canım.Antalyada birçok otelleri var.Ben çok memnun kalmıştım.

herhangibir tatil sitesine girip istediğiniz günleri,fiyat aralığını,otelin özelliklerini seçerek bakabilirsiniz oteller de sezona yıla göre fiyat biçtikleri için buradan bulmanızdan daha kolay olur hatta önerim bir kaç siteden birden bakmanız ki siteler arası bile fiyat farkı oluyor :)

herhangibir tatil sitesine girip istediğiniz günleri,fiyat aralığını,otelin özelliklerini seçerek bakabilirsiniz oteller de sezona yıla göre fiyat biçtikleri için buradan bulmanızdan daha kolay olur hatta önerim bir kaç siteden birden bakmanız ki siteler arası bile fiyat farkı oluyor :)
Teşekkür ederim fiyat karşılaştırma sitesinden baktım zaten ama karar veremedim. Òneri için yazdım buraya. :)

Fiyatınız cok dusuk oldugu ıcın alacagınız hızmette buna gore olacaktır
o sebeble kendınız secsenız daha ıyı hem ınsanlara google muamelesı yapmamıs olursunuz daha yakısık olur

papillion otellerine bakabilirsin. fiyat olarak biraz tuzlu ama cook kaliteli hizmetleri var. 7 senedir her sene baska oteline gidiyoruz ailecek.

Bodrum Gumbet Rosso Verde
Her yıl gideriz sauna hamam herseyi temiz yemekleri çeşitli odaları özellikle suit i harika ( fiyat farkı az) suan Booking te kampanyali
Yürüyerek merkeze 10 dk önünden dolmuş geçer dışı minik ama alt katları var havuzu temiz çalışanları edepli

Fiyatınız cok dusuk oldugu ıcın alacagınız hızmette buna gore olacaktır
o sebeble kendınız secsenız daha ıyı hem ınsanlara google muamelesı yapmamıs olursunuz daha yakısık olur
Google muamelesi mi? Burda herkes birbirine tavsiye de bulunuyor sorun ne? Ayrıca fiyat gayet normal ilk defa tatile gitmiyorum. Teşekkür ederim.

Google muamelesi mi? Burda herkes birbirine tavsiye de bulunuyor sorun ne? Ayrıca fiyat gayet normal ilk defa tatile gitmiyorum. Teşekkür ederim.
Google mı demısım tatılbudur, veya ets tur mualesı yapmıstında En Büyük KK

Bodrum Gumbet Rosso Verde
Her yıl gideriz sauna hamam herseyi temiz yemekleri çeşitli odaları özellikle suit i harika ( fiyat farkı az) suan Booking te kampanyali
Yürüyerek merkeze 10 dk önünden dolmuş geçer dışı minik ama alt katları var havuzu temiz çalışanları edepli
Teşekkür ederim :)

bir tatil acentesine sorsan daha sağlıklı olur. Butcene göre ayarlayabilirsin

Gece 11 e kadar tüm içecekler ücretsiz diyor ya 11 den sonrası da uygun fiyata

Eklentiler

• Screenshot_2017-03-28-08-21-46.jpg
    Screenshot_2017-03-28-08-21-46.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 65
Gün sayınızı azaltirsaniz antalyada Luna Blanca'yi tavsiye ederim. Geçen yıl gittik ve çok memnun kaldık.

Alanya bölgesine bakmanı öneririm daha lüks oteller daha uygun fiyata oluyor, diğer yerlere göre.
Biraz bütçe artabilir dersen rubi platinum gerçekten voyage vs ayarında yeme içme ve tesis kalitesi.
Yine az biraz artırarak
Granada var ilk yazdıgıma yakın kalitesi.
Bütçenize göre de sirius deluxe var.
Sentido gold island var. Haydarpaşa palace var bikaç yer daha vardı ama aklıma gelmiyor, bakarsan da zaten anlarsın iyi olanları.
Hem ucuz hem kaliteli olsun diyosan o bölgeyi direkt tavsiye ediyorum.

X