Gebeliğe Hazırlık Herşey normalken hamile kalamıyorum bu durumu yaşayan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

yusra atay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
6
7
22
Merhaba arkadaşlar ben 1 yıllık evliyim. 1 yıldır düzenli ilişkiye girmeme rağmen hamile kalamadım birçok kez doktora gittim ama doktor bir sıkıntın yok dedi, eşim de kendine baktırdı onun değerleride gayet normaldi 2 kere klomen 1 kere letu2.5 kullandım 2 kez çatlatma iğnesi yapıldi maalesef sonuç her zaman negatif oldu adetlerimde gayet düzenli ne yapmam gerekiyor acabaaa??🥺🙏🏻

Vallahi cnm bilmiyorum ama seninle çok bile ilgilenmisler. Normalde bı yıllık evli olanlara ne çatlatma ne başka şey uygulanmadı bn bile kendimi yırttım 1.5 yıldır uğraşıyorum. Lütfen bakın kaç mm oluyor yumurtam diye bakmadılar bile. İyi tedavi olmuşsun yani. Ama nedenine bilmiyorum. Sebebsiz infertilite bu demek işte biraz kafanı boşalt sağlıklı beslen yürüyüş yap. Yada evde spor yap. Bakalım ne olcak

Vallahi cnm bilmiyorum ama seninle çok bile ilgilenmisler. Normalde bı yıllık evli olanlara ne çatlatma ne başka şey uygulanmadı bn bile kendimi yırttım 1.5 yıldır uğraşıyorum. Lütfen bakın kaç mm oluyor yumurtam diye bakmadılar bile. İyi tedavi olmuşsun yani. Ama nedenine bilmiyorum. Sebebsiz infertilite bu demek işte biraz kafanı boşalt sağlıklı beslen yürüyüş yap. Yada evde spor yap. Bakalım ne olcak
Evet cnm çok şükür eşim en iyi doktorlara götürdü çok stres yapıyorum acaba etkisi var mı?

Tabi ki stres çok çok etkili hatta en cok etkili şey. Ben de ilk stres çok yaptm. Bana katkısı olmadı aksine hep geriye attı beni. Adet düzenim değişti. Bedenim değişti. Kilo alma hızım arttı. Şuan takmıyorum. Olcagi varsa olcak. Hem daha çok yenisin bı yıllık evlilik. Ne ki.

X