Herşeyin eşimin istediği gibi olmasından yoruldum artık

Evet kesinlikle anlamıyor olmam istemediğim seçeneğe mecbur kalmam anlamına gelmiyor bana seçenek sunsa belki ben yine bu kadar kırılmazdım sorun araba sürmek falan değil sorun onun beni bu kadar yetersiz görmesi ve fikirlerimi önemsememesi. Birlikte bir model beğenip yola çıktık ama o beni yarı yolda bıraktı ben diğerini beğenmeyip çok basit görünüyor sevemedim dediğim halde gidip alıp sonrada bana kime gösteriş yapacaksın dedi kalbim o kadar kırık ki. İlk defa anlaşamadığımızı iliklerime kadar hissediyorum annem bile arkandayım öyle evlilik yürümez dedi

Bundan sonra para koyma olsun bitsin. Madem adma yerine konmuyorsun paranı vermezsin olur biter. kendi başına karar verecekse paranın hepsini de kendi verecek madem. kendini daha fazla hiçe saydırma rica ediyorum. Senin yerinde olsam gider galeriden de arabayı değiştirir istediğimi alırdım.

Yahu kızım parayı sen veriyorsun, arabaya da sen bineceksin neden adma seçiyor? Senin beynin yok mu? nedne bunu beğendim buna binicem diyemiyorsun??
Üç gündür bunu bende kendime soruyorum ben net olabilseydim onun dedikleri olabilir miydi? İnan evde kavga kıyamet kopsada o gidip yapıyor yani beni yok sayıyor galiba sabrımın son noktası neresi merak ediyordu tamda son noktasındayım annemle ilj defa oturup konuştuk çok inatçı biri baban gibi ben ömrümü harcadım sen harcama arkandayım dedi bana. Ciddi ciddi ev arıyorum sonrada davayı açacağım. Benim fikirlerimin bi değeri yoksa bende artık kendi başıma daha mutlu huzurlu olurum. Ve bu blöf değil çok ciddiyim çünkü çok yoruldum 6 senede saçlarım beyazladı yaşım 33

Bundan sonra para koyma olsun bitsin. Madem adma yerine konmuyorsun paranı vermezsin olur biter. kendi başına karar verecekse paranın hepsini de kendi verecek madem. kendini daha fazla hiçe saydırma rica ediyorum. Senin yerinde olsam gider galeriden de arabayı değiştirir istediğimi alırdım.
Ruhsat onun üstüne yoksa bugün gidip satarım o derece istemiyorum arabanın kulpuna dokunmadım dokunmayacağım diye de yemin ettim asla dönmem sözümden. Araba resmen istenmeyen evlat konumuna düştü halbuki ne suçu var

Ruhsat onun üstüne yoksa bugün gidip satarım o derece istemiyorum arabanın kulpuna dokunmadım dokunmayacağım diye de yemin ettim asla dönmem sözümden. Araba resmen istenmeyen evlat konumuna düştü halbuki ne suçu var

Boşanma düşüncen varsa götür vakit geçirmeden ver, paranı al. Boşanacak olursan kazığın büyüğünü sen yiyorsun şu durumda adam ruhsat benim diyip gayet arabayı alıkoyabilir. Böyle tiplerden her şey bekleniyor. Zaten binmeye de hevesin yokmuş götür geri ver.

Boşanma düşüncen varsa götür vakit geçirmeden ver, paranı al. Boşanacak olursan kazığın büyüğünü sen yiyorsun şu durumda adam ruhsat benim diyip gayet arabayı alıkoyabilir. Böyle tiplerden her şey bekleniyor. Zaten binmeye de hevesin yokmuş götür geri ver.
Ben nasıl vereceğimki geri işlemler onun üstüne oldu boşanma durumunda ortak değil mi? Ev benim üstüme mesela

Ben nasıl vereceğimki geri işlemler onun üstüne oldu boşanma durumunda ortak değil mi? Ev benim üstüme mesela

Bebişim niyetin varsa mutlaka önce bir avukata danış. O işlemi de tatlı dillle yapabilirsin bu araba içime sinmedi kusura bakma götürüp verelim arabaya sebep kötü olmayalaım de, bir şeyler uydur işte.

Evet ortak mallar bölünür. Yalnız boşanmadan evvel baskı yap ve değiştir. Bak bakalım ne yapıyor? Hala inatsa bedelini öder kendinden eminsen.

Bebişim niyetin varsa mutlaka önce bir avukata danış. O işlemi de tatlı dillle yapabilirsin bu araba içime sinmedi kusura bakma götürüp verelim arabaya sebep kötü olmayalaım de, bir şeyler uydur işte.
Belki salak diyeceksiniz ama ben ne ev ne araba hiçbirşey istemiyorum kredinin çektiğim kısmını kapatsın alsın ne istiyosa onu yapsın çoğunu o ödediği için muhtemelen kendinde hak görüyor bunları. Ben sadece oğlumun velayetini alayım huzura kavuşayım istiyorum üç gündür çocuk bile siz hep kavga ediyorsunuz ben ananemle mutluyum dedi ondan bile utanıp susmuyor konuşmaya devam ediyor

Belki salak diyeceksiniz ama ben ne ev ne araba hiçbirşey istemiyorum kredinin çektiğim kısmını kapatsın alsın ne istiyosa onu yapsın çoğunu o ödediği için muhtemelen kendinde hak görüyor bunları. Ben sadece oğlumun velayetini alayım huzura kavuşayım istiyorum üç gündür çocuk bile siz hep kavga ediyorsunuz ben ananemle mutluyum dedi ondan bile utanıp susmuyor konuşmaya devam ediyor

Evet salak dicem, Kotus salaklık yapma çuvalla para koymuşsun kredi çekmişsin ne demek istemiyorum?? Hakkını allıcaksın tabi ki.

Evet salak dicem, Kotus salaklık yapma çuvalla para koymuşsun kredi çekmişsin ne demek istemiyorum?? Hakkını allıcaksın tabi ki.
Ben ona tartışma esnasında it gibi gece gündüz çalışıyorum tek maaşla ne yapabilcektin bende çalışıyorum benimde söz hakkım var dedim bana ne zaman arasam çay kahve içiyosun o çalışmak mı dedi. Bu adamla hiçbirşey güzellikle çözülmez. Üstte bir üye kompleksleri var dedi artk bende buna inanıyorum. Paranın çoğunu o verdiği için bana senin hakkın yok der diye düşünüyorum işi yokuşa sürer çünkü üç gündür evden gitmesini istiyorum gitmiyor boşanmak için mi evlendik diyip kaale almıyor inanmıyor ciddi olduğuma. Şahsen ona muhtaç değilim gururuma yediremem almam onun hiçbişeyini. İlk arabamızı evlendiğimizde ben aldım belki birtek onu isterşm

Ben ona tartışma esnasında it gibi gece gündüz çalışıyorum tek maaşla ne yapabilcektin bende çalışıyorum benimde söz hakkım var dedim bana ne zaman arasam çay kahve içiyosun o çalışmak mı dedi. Bu adamla hiçbirşey güzellikle çözülmez. Üstte bir üye kompleksleri var dedi artk bende buna inanıyorum. Paranın çoğunu o verdiği için bana senin hakkın yok der diye düşünüyorum işi yokuşa sürer çünkü üç gündür evden gitmesini istiyorum gitmiyor boşanmak için mi evlendik diyip kaale almıyor inanmıyor ciddi olduğuma. Şahsen ona muhtaç değilim gururuma yediremem almam onun hiçbişeyini. İlk arabamızı evlendiğimizde ben aldım belki birtek onu isterşm

bol bol whatsapp'tan yazışarak kavga etmenizi öneriyorum. bu söylediği söyler aleyhinde kullanılır.

Ben çok baskın karakterim benim isteklerim oluyor hep karşı tarafı da ona göre çok baskın olmayan insanlardan seçiyorum galiba birde manipülasyonda iyi olmak lazım 😆 duruma göre o haklı ise onun dedikleri de olur. Tatlı sert dil önemli. Yerine göre tatlı yerine sert. 🪶😈

Sizde kendini bitirmiş
Bunu görmüyor
Cunku o ordinaryus profesör olduğu için siz ondan vazgeçemezsiniz sanıyor
Madem anneniz de arkanizda çekmeyin yaşınız küçük

Ama lütfen hakkınızı alın
Ne demek bir şey istemiyorum 2 ye bölünsün her şey
Bakın kendi kul hakkiniza giriyorsunuz bu da doğru değil yapmayın

Açıkçası tam olarak evet ya bosuyor beni bu kadın noktasına geldiğinde orda olup çaresizliğini görmeyi çok isterdim

Erkekler kapatılsın ay

Hanımlar, biraz sağduyu.. sevmiyorsun, sevilmiyorsun, boşan gitsinler havada uçmuş.. çok seviyorum diyor..
söz dokuz boğumda çıkar demiş büyükler...

X