Hertarifin segirmesi aylarca

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 sene kadar gözüm seğirdi. Her gün. Her saniye. Uyandığım saniye bile seğirmeye devam ediyor halde oluyordu. Her gün sıcak kompres bla bla uğraşıyordum. Kullandığım antidepresanın dozunu artırmıştı doktor bu yüzden. O ara hafifledi. Sonra ilacı bıraktırdı, bir tekrarlar gibi oldu, ama geçti. Çok şükür yaşamadım bir daha. Geçmeseydi nörolojiye gidecektim. Geçmiş olsun.

1 sene kadar gözüm seğirdi. Her gün. Her saniye. Uyandığım saniye bile seğirmeye devam ediyor halde oluyordu. Her gün sıcak kompres bla bla uğraşıyordum. Kullandığım antidepresanın dozunu artırmıştı doktor bu yüzden. O ara hafifledi. Sonra ilacı bıraktırdı, bir tekrarlar gibi oldu, ama geçti. Çok şükür yaşamadım bir daha. Geçmeseydi nörolojiye gidecektim. Geçmiş olsun.
Tesekkurler bende heryerim seyiriyor. Ilk gozle basladi sonra yayildi.

Bugun kan verdim bakalim.yuzundede hertarifin seyiriyormuydu??
çok kaygılısınız buradan bile belli oluyor ,sakin olmanız lazım ,benim yüzümde batma iğnelenme şeklinde de oluyordu ama bi gece sabaha kadar seğirmişti yüzüm ,yani olabiliyor kafanıza takıp durmayın ki devam etmesin

çok kaygılısınız buradan bile belli oluyor ,sakin olmanız lazım ,benim yüzümde batma iğnelenme şeklinde de oluyordu ama bi gece sabaha kadar seğirmişti yüzüm ,yani olabiliyor kafanıza takıp durmayın ki devam etmesin
Tamam tesekkurler takmicam kafaya olabilir diyip gecicem :)

Sende ne kadar ay olarak surdu bende subattan beri var :KK43:
bende çok daha uzun sürmüştü, dört yıl içinde birkaç ay olup bi ara azalıp sonra yine şiddetleniyordu.
öncelikle sakin olun bu kadar gün saymayın, herkese senin nerendi ne kadar sürdü diye sormayın rahatlayın. aynı hastalık bile herkeste farklı bir semptom ortaya çıkarabiliyor. zaten doktora gittiniz, araştırılacak bakılacak, bir durum varsa tedavinizi olacaksınız, fizyolojik bir sebep yoksa da kendiliğinden geçecek. yeme içme uyku düzeninize dikkat edin, stresinizi azaltmaya çalışın, hafif egzersiz yapın bu kadar.

Gerçekten antidepresan kullaniyor musunuz . Bu kadar kaygılı birisiniz daha önceki konuda tedavi görüyorum demiştiniz diye hatırlıyorum ama ilaç kullanıyor musunuz şu an. Bende ilaç kullandığım süreçte hiç kaygı duymayan biriydim o yüzden soruyorum.
Birde gerçekten eşiniz ve aileniz bu durumunuza ne tepki veriyor

Gerçekten antidepresan kullaniyor musunuz . Bu kadar kaygılı birisiniz daha önceki konuda tedavi görüyorum demiştiniz diye hatırlıyorum ama ilaç kullanıyor musunuz şu an. Bende ilaç kullandığım süreçte hiç kaygı duymayan biriydim o yüzden soruyorum.
Birde gerçekten eşiniz ve aileniz bu durumunuza ne tepki veriyor
Bu durumd olmaktan inan bende hic mutlu degilim hemde hic. Bi bosluga düstum cikammiyorum dişim agridiyini bile kafaya takiyorum kanal tedavisi goruyorum ama yinede kafama takiyorum suratimda beyaz beyaz lekeler var agzim yamuk yanagim dustu goz kapagim dusuk yag bezeleri ile dolu suratim surekli aynada jendime bakiyorum ve me kadar cirkin oldugumu dusunup uzuluyoru.

Taman sebebi bunlar. Gerçekten bir uzmandan destek alin yazik bugün bisey olmasada ilerde olacak bu kadr sıkıntıyı kaldıramaz vücudunuz. Olumlama filan yapın. Kötü şeyleri düşüne düşüne kendinize çekersiniz.
Dislerim cürumeye basliyor teker teker :KK43: ilk basta goz kurulugu cok taktim. Benim taktiklarim sence buyuk dert degilmi?? Disardan bakinca

Bu durumd olmaktan inan bende hic mutlu degilim hemde hic. Bi bosluga düstum cikammiyorum dişim agridiyini bile kafaya takiyorum kanal tedavisi goruyorum ama yinede kafama takiyorum suratimda beyaz beyaz lekeler var agzim yamuk yanagim dustu goz kapagim dusuk yag bezeleri ile dolu suratim surekli aynada jendime bakiyorum ve me kadar cirkin oldugumu dusunup uzuluyoru.
Bu durumdan rahatsiz olduğunuzu anlıyorum. Sorduğum, ilaç kullanmiyormusunuz psikolojik ilaçları kastediyorum aileniz ne diyor bu duruma

Benim de oluyordu, tahiller temiz çıktı, mr bile çekilmişti.
Stresli bir dönemdi ama vitamin eksikliğinden de olabiliyor demişti Dr.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X