Hesap yaparak kız bebeğe hamile kalmak?

Benimde bildiğim yumurta catlamadan en az 2 gün önce ilişkiye girmek ve enn önemlisi vajinanin asidik olması.trenyoldan ph ölçen çubuklar var onlarla olcebilirsiniz

Canım takvimlere göre benim hep erkekti, tüp bebek merkezinde oldu gebeliğim ama gönlümde hep kız vardı erkek dendi 16. Haftasında tahmin olarak başta hayal dahi etmemiştim erkek bebeği ve şuan bebeğim kesin bir şekilde kız.

X kromozomu kadında da olduğundan 10 gün yaşıyor yumurtaya ulaşıp ama y kromozomu yanı erkek olacak 3 gün yaşıyor ve ölüyor geriye sadece x kalıyor çatlayan yumurtaya yerleşiyor bebek kız oluyor bu durumda da tabi ki öncelikli herşeyin hayırlısı
Eşim doktor ve tıbben dediğiniz mümkün değil, adetten hemen sonra tek ilişki ile hamile kaldıysanız yumurtlama döngünüz şaşmış ve beklenenden erken yumurtlamışsınızdır. Normalde bir spermin ömrü istisnalar dahil maksimum dört gündür. Ortalamalar dişi spermlerin iki, erkek spermlerin bir gün yaşadığını söylüyor fakat dişi erkek kesinliği de yoktur.

Eşim doktor ve tıbben dediğiniz mümkün değil, adetten hemen sonra tek ilişki ile hamile kaldıysanız yumurtlama döngünüz şaşmış ve beklenenden erken yumurtlamışsınızdır. Normalde bir spermin ömrü istisnalar dahil maksimum dört gündür. Ortalamalar dişi spermlerin iki, erkek spermlerin bir gün yaşadığını söylüyor fakat dişi erkek kesinliği de yoktur.
Doğru ama eksik yumurta kanalına ulaşan kramozomların yaşama süresi bir haftadan fazla diye araştırmalarla kanıtlanmış vücut ph değeri, nem ve ısısı bu sürede artma ve eksilme yapıyor

Bilim, dediklerinizden habersiz, bilginiz olsun💐
bu bir qrastirma sonucu bilim insanı olmak ve Dr olmak farklı şeyler tüp bebek için verilen spermde işlem saatı eşinizin söylediği saat aralığında kramozom toplanması yapılır normal şartlarda yaşama süresi o kadardır
Bilim insanları araştırma yapmışlar bu konuda erkek vücudu alkali kadın vücudu asidik bu yüzden y kromozomu asidik ortamda 3 günden fazla yaşayamıyor ama x asidik ortamda uzun süre yaşıyor diye
erkek spermi 72 gün de üretiyor ve bu sürede canlı tutuyor vücudunda bu da imkansız geliyor kulağa ama gerçek basit bir int araması ile bulunur bu bilgiler

Son düzenleme:
bu bir qrastirma sonucu bilim insanı olmak ve Dr olmak farklı şeyler tüp bebek için verilen spermde işlem saatı eşinizin söylediği saat aralığında kramozom toplanması yapılır normal şartlarda yaşama süresi o kadardır
Bilim insanları araştırma yapmışlar bu konuda erkek vücudu alkali kadın vücudu asidik bu yüzden y kromozomu asidik ortamda 3 günden fazla yaşayamıyor ama x asidik ortamda uzun süre yaşıyor diye
erkek spermi 72 gün de üretiyor ve bu sürede canlı tutuyor vücudunda bu da imkansız geliyor kulağa ama gerçek basit bir int araması ile bulunur bu bilgiler
Sırf söylediklerinizden etkilenenler olabilir diye yazıyorum.Avukatım.. Zira bu şekilde ısrarla okuduğu bir iki safsatayı bilim kabul edip bilim insanı olmak ayrı doktor olmak ayrı diyen birine laf anlatılamayacağını biliyorum. Sizin bu dediklerinizden hiçbir doktorun da haberi yok hanımefendi öyle söyleyeyim. O basit internet kaynağını bizlerle paylaşırsanız cehaletimizi aydınlatmış olursunuz,hangi yer bir spermin kadın vücudunda sizin iddianız olan 10 günü geçtim bir hafta yaşayabileceğini iddia ediyor çok merak ediyorum, saygılar💐

Benim de kizim olacak. Amh dusuklugum vardi hic hesap etmedim regl bittigi gibi 2 3 gunde bir ilişkiye girdik ama gördüğüm 1 kere iliski yasayanlarin genelde erkek oluyor. Çatlatmayi yakalayanlarin.

marifatname şöyle diyor:
  • Eğer kadının suyu daha evvel gelir ve fakat erkeğin suyu daha bol olursa o zaman çabuk(evvel) akması sebebiyle çocuk kız olur fakat erkeğin suyunun çokluğu nedeniyle kız halasına benzer.
  • Eğer kadının suyu erkekten evvel gelir ve onunkinden çok olursa doğan çocuk kız olur ve fakat daha çok teyzesine benzer. 🤣
asitli şeyler yemek belki etkili olabilir?
bu arada erkek belirler deniyor ama yakın zamanda bir çalışma okumuştum, hangi spermin yumurtayı dölleyeceğine yumurta karar veriyormuş; yani önce Y geldi erkek olacak değil; zaten mikroskop görüntülerini incelerseniz görürsünüz bir çok sperm yumurtaya yapışıyor ama kabul edilen illa ki ilk gelen olmuyor. yani bu işin düşünülenden çok daha fazla parametresi var, böyle küçük hesaplarla belirlenemez

Benim de kizim olacak. Amh dusuklugum vardi hic hesap etmedim regl bittigi gibi 2 3 gunde bir ilişkiye girdik ama gördüğüm 1 kere iliski yasayanlarin genelde erkek oluyor. Çatlatmayi yakalayanlarin.

Yani keşke istenilen cinsiyet bu yöntemlerle tutsa ama öyle olmadığını düşünüyorum. Benim tek ilişki ile çatlamanın olduğu gün ilişkim oldu ve kız olduğunu öğrenmiştim. Yani Allahın dediği olur ☺️

marifatname şöyle diyor:
  • Eğer kadının suyu daha evvel gelir ve fakat erkeğin suyu daha bol olursa o zaman çabuk(evvel) akması sebebiyle çocuk kız olur fakat erkeğin suyunun çokluğu nedeniyle kız halasına benzer.
  • Eğer kadının suyu erkekten evvel gelir ve onunkinden çok olursa doğan çocuk kız olur ve fakat daha çok teyzesine benzer. 🤣
asitli şeyler yemek belki etkili olabilir?
bu arada erkek belirler deniyor ama yakın zamanda bir çalışma okumuştum, hangi spermin yumurtayı dölleyeceğine yumurta karar veriyormuş; yani önce Y geldi erkek olacak değil; zaten mikroskop görüntülerini incelerseniz görürsünüz bir çok sperm yumurtaya yapışıyor ama kabul edilen illa ki ilk gelen olmuyor. yani bu işin düşünülenden çok daha fazla parametresi var, böyle küçük hesaplarla belirlenemez
PEki dayısına benzeyen kızım?????
t1302.gif

X