Heyecan!

Kurkmantolu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
3.951
531
36
mrb ne yapmam gerektiğini nasıl yapmam gerektiğini hangi doktora başvurmam gerektiğini neolur bana söyleyin!
21yasındayım buyıl bilgisayarprogramcılığınıne yerleştim kutahya tavşanlı myo okulunda 1,sınıf okuyorum.. ve aşırı heyecandan ders notlarım kötü geldi ortalamamda düşük.. lisedeykende var dı bu ama okadar önemsemiyordum sanırım ama şuanda gerçtek kendimi anlıyorum sınavlardan önce sabahlara kadar gere yarılarına adar kendim ve arkdaslarımla çalışıyorum ama sınava girdiğimde o kalp atışımı duymaktan beynımdeki geçenleri duyamıyorum.. bildiklerimi yapamıyorum be buda benı çok üzdü sınav notlarımı gördüğümde çok agladım çünkü bu notları alan ben degildim:KK43:okadar çalıştımki bölüm birincisi ev arkadasım o bile benım kadar çalışımıyor ben ise ortlamayı bile geçemiyorum.. günlük hayatımda da biri bi anda bana bişey sorsun tıkanıp kalıyorum bildigim cvp ı hemen veremıyorum durup düşünüyorum.. neyapıcam ben sırf bu yüsden össde bile başramadım tekrar meslek lisesi okuyup geçiş yaptım..derslerde iyiyim ama sınavlarda çok kötüyüm:KK43: lütfen yarımcı olun teşekkürler..

X