Hiç mi sevmemiş beni bir insan nasil bu kadar kötü olabilir lütfen sonuna kadar okuyun ?

Hiç mi sevmemiş beni herşeyi mi yalanmış?

• Evet,hiç sevmemiş,yalanmış

OY: 72 84,7%
  • Hayır,sevmiş

OY: 13 15,3%

• Ankete Katılan
    85
Allaha havale ediyorum sizi ve senin gibileri ....bide dalga geçmeye kalkıyorsunuz lan bu site ne kadar salak site bisürü gereksiz saçma sapan konuşan insan var kizlarsoruyor bin bssar buraya be bura kadar salak insan yok en azindan tedavi olması gereken çok kişi var burda yazık içim acıdı ya...
İşte bunlar hep totoya fazla darbe (!) almaktan .
Fazlası zarar diyoruz ama iste gelde anlat : D

Allaha havale ediyorum sizi ve senin gibileri ....bide dalga geçmeye kalkıyorsunuz lan bu site ne kadar salak site bisürü gereksiz saçma sapan konuşan insan var kizlarsoruyor bin bssar buraya be bura kadar salak insan yok en azindan tedavi olması gereken çok kişi var burda yazık içim acıdı ya...
Sen önce imla falan öğrensen ya, sonra tıp hukuk kasarsın, için daha çooooook acır

Ya fff valla yorum atmıyım diyorum dayanamıyorum. Şu aşırı kıskançlıkları, ay benim için adam dövdü yok beni kolumdan tuttu vay bana şunu dedi bunlar sevgi belirtisi değil. Zaten adam olan adam hiçbir şekilde o.ospu demez. Yanii sen bi olayın dışına çık bi dışarıdan bak yaşanılanlara sevmediğini görüceksin. Kendi özdeğerini böyle kunduzlar için kaybetme.

Saçımdan tuttu, o..pu dedi, senden vazgeçemem dedi, hırpaladı, anneme mesaj çekti, beni tehdit etti, sensiz ölürüm dedi, emlakçıya kızdı, üzerime çıktı, sensiz hayat yok dedi vs vs

Konu sahibi, dışardan bir gözle okuyun, bu ilişki nasıl bir ilişki. Babanızla ilgili sorunlarınız mı var? Böyle sorunlu tipleri ve ilişkileri genellikle babayla ilgili sorunları olan kişiler seçiyor ve garipsemiyor.

Ah keşke Mune Mune bu kızcağızın nerde yaşadığını bulsanız. .Sanki konu Türkiye'de geçiyor. .Yurt ,Sevgili ve birbirine hitaplar Allaha havale ettim falan..
Yani MEB 'e bağlı bir yurtta bunlar olduysa bu çok fena:KK43:

X