Hiç mi sevmemiş beni bir insan nasil bu kadar kötü olabilir lütfen sonuna kadar okuyun ?

Hiç mi sevmemiş beni herşeyi mi yalanmış?

• Evet,hiç sevmemiş,yalanmış

OY: 72 84,7%
  • Hayır,sevmiş

OY: 13 15,3%

• Ankete Katılan
    85
Haklisin senin kafa yerde burnun kaf dağında resmen çok büyük çelişki kutlarim bu özgüveni

Hımmm, yüzün gözün de yerinde değil diyorsun, kafam bi yerde burnum başka yerde falan.. ya bu cevabın beni çok üzdü biliyor musun? :olamaz: Laf değil de bilgi yarıştırmak isterdim sözde müstakbel meslektaşımla, o zaman konuşurduk özgüvenden falan, şimdi GEÇ BUNLARI.

Bir dkka ya kafam karıştı bu olay Türkiye' de mi oluyor ????? Tekrar okuyamiycam yazıyı biri açıklasın durumu ??. Hayır öyle ise kızım bütün yazdıklarımdan vazgeciyorum. Deli misin sen ? Yurda git dava aç. İster isteyerek olsun ister istemeyerek. Rezil olursan ol . Adam seni belki afedersin birşey yapıp atacak sonra kenara. Bak yaşın küçük anlıyorum böyle düşünmekte haklısın. Ama aç gözünü . Bu olay şimdi nerede?

Rezil olurum anlatirsam herkes duyar okuldaki arkadaslarim hocaların hatta annem bile

Bir dkka ya kafam karıştı bu olay Türkiye' de mi oluyor ????? Tekrar okuyamiycam yazıyı biri açıklasın durumu ??. Hayır öyle ise kızım bütün yazdıklarımdan vazgeciyorum. Deli misin sen ? Yurda git dava aç. İster isteyerek olsun ister istemeyerek. Rezil olursan ol . Adam seni belki afedersin birşey yapıp atacak sonra kenara. Bak yaşın küçük anlıyorum böyle düşünmekte haklısın. Ama aç gözünü . Bu olay şimdi nerede?

Bu kadar çözüm odaklı düşünüp kendimizi yormayalım bence, arkadaş Varolmayan Ülke’de yaşıyor olabilir :ukala:

Ne zaman ban yiyeceğim acaba? İlk olacak, ama şu an çok eğleniyorum :halay:Konuları okurken “ban yiyeceğim ama..” diye başlayan mesajları gördüğümde ne gerek var derdim de bu eğlenceye değer diye düşünüyorum şu an :rapci:

Yav ne rezilligi vezir olacak değilsin ya anlatmayıp. Gömerler helvani yerler rezillik yerine vezir olacağım demeye devam edersen!!!
Ya işte çelişki beni konuya çeken, arkadaş sözde hukuk okuyor, tıp da okuyacakmış, oldukça idealist ama daha sözde kendi karşılaştığı haksızlıkla baş etmeye yeltenmiyor:KK48: hayır bi insan durduk yere neden böyle bir hikaye uydurur, at da destekli at @Babasinincadikizi :ukala:

Kınamıyprum asla ama nasıl kendinize bunları yaptırıyorsunuz? Neden yurt sahibiyle bu samimiyet? Nasıl sizin odanızın anahtarını başka birine erebilri? Tamamını okumadım ama hala sevdimş diye düşünüyorsanız tedaviye ihtiyacınız var bence.

Ya işte çelişki beni konuya çeken, arkadaş sözde hukuk okuyor, tıp da okuyacakmış, oldukça idealist ama daha sözde kendi karşılaştığı haksızlıkla baş etmeye yeltenmiyor:KK48: hayır bi insan durduk yere neden böyle bir hikaye uydurur, at da destekli at @Babasinincadikizi :ukala:
Galiba sosyal sorumluluk projesi ödevi falan vardı
Bizde onun taslağı olduk :hamarat:. Ne olursa olsun yani kim olursan ol. Tekrar söylüyorum arkadaşa . Hayatını bitirirsin git herşeyi anlat . Anlatamiyorsan polise. Gidemiyorsan kaç git . Gömerler seni . Bizde bir kız vardı fake galiba sesi soluğu kesildiğine göre deriz. sonra yorumlarda adın geçer. Geçen müge anlı da anlattilardi. Aynı o muhabbet diye . Korkma gerçeksen !!!:KK43:

Galiba sosyal sorumluluk projesi ödevi falan vardı
Bizde onun taslağı olduk :hamarat:. Ne olursa olsun yani kim olursan ol. Tekrar söylüyorum arkadaşa . Hayatını bitirirsin git herşeyi anlat . Anlatamiyorsan polise. Gidemiyorsan kaç git . Gömerler seni . Bizde bir kız vardı fake galiba sesi soluğu kesildiğine göre deriz. sonra yorumlarda adın geçer. Geçen müge anlı da anlattilardi. Aynı o muhabbet diye . Korkma gerçeksen !!!:KK43:
Aynen ya, gerçeksen önlemini güvenliğini al sonra da tedavi ol @Babasinincadikizi

Aynen ya, gerçeksen önlemini güvenliğini al sonra da tedavi ol @Babasinincadikizi
Allaha havale ediyorum sizi ve senin gibileri ....bide dalga geçmeye kalkıyorsunuz lan bu site ne kadar salak site bisürü gereksiz saçma sapan konuşan insan var kizlarsoruyor bin bssar buraya be bura kadar salak insan yok en azindan tedavi olması gereken çok kişi var burda yazık içim acıdı ya...

X