Hidrosalpinksi olanlar yoruma

larass123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
15
0
28
Kızlar selam … tek tüpünde veya iki tüpünde hidrosalpinks olanlar nasıl bir yol izlediniz? Doktorunuz laparoskopi hariç bir yöntem uyguladı mı yardımcı olabilirseniz sevinirim

Merhaba. benim tek tüpümde vardı. ameliyat ile alındı. rahme sıvı akışı olduğundan tüp bebekte olumsuz sonuç alma ihtimali söylendi. o yüzden bende riske atmadan oldum. ameliyatsız çözümü olduğunu da pek duymadım

Kızlar selam … tek tüpünde veya iki tüpünde hidrosalpinks olanlar nasıl bir yol izlediniz? Doktorunuz laparoskopi hariç bir yöntem uyguladı mı yardımcı olabilirseniz sevinirim
Benmde sol tüpümde vardı,lap ve histeroskopi oldum aynı anda açtı doktr ama kısa zamanda tekrar oluştu.2.bir lap oldum ve tüpüm bağlandı.Yani benm gibi boşa 2defa opresyona girmeyin.Tüp bebek yapacaksanız bağlatın yada aldırın.Geçmiş olsun

Merhabalar size de geçmiş olsun laparoskopiyi doktorum bana önermiyor daha önce karın içi ameliyattan ötürü tek çare histeroskopi gibi bu durumda nasıl bir yol izledi doktorunuz size histeroskopi de

Merhabalar size de geçmiş olsun laparoskopiyi doktorum bana önermiyor daha önce karın içi ameliyattan ötürü tek çare histeroskopi gibi bu durumda nasıl bir yol izledi doktorunuz size histeroskopi de
Merhaba benim de dış gebelikten sonra rahim filminde sıvı birikmesi olduğu alınması gerektiği söylenildi lap ve his oldum. Sıvı birikmesi yokmuş çok şükür tüpümü almadı doktorum ilacı biraz daha verseymiş dağılıcakmış meğerse ama bunda da bi hayır varmış sağ tüpümün hemen arkasında çikolata kisti varmış onu aldı doktorum zamanla sağ tüpünde açılma ihtimali varmış. Umarım seninki de açıktır

Histeroskopi ile bir çözümü yok.Laproskopi ile direk bağlandı tüpüm

X