Saç Uzatma Yöntemleri Hint yağı ile saçını uzatan varmı

Sadece bir ayda sadece bir miktar uzar..neden hemen uzamasini istiyorsunuz?Saclar bir hastalik yuzunden dokuldu ise filan anlarim ama estetik goruntu ugruna yormayin kendinizi bos dertlerle..

Sadece 1 ayda Hint yağı ile saçını uzatan varmı varsa lütfen yardımcı olun
Hindistan cevizi Yağı katı olarak organik var al hafif ısıt saçına sür düzenli haftada 2 defa Gör farkı Saçları röfleden yanan biri olarak söğlüyorum Hindistan cevizi Yağı en etkili hem uzatıyor hem parlatıyor badem Hint terabentin karışımıda Yap içine e vitamini kat Buda etkili ama Hindistan cevizi Yağı mücize

Hindistan cevizi Yağı katı olarak organik var al hafif ısıt saçına sür düzenli haftada 2 defa Gör farkı Saçları röfleden yanan biri olarak söğlüyorum Hindistan cevizi Yağı en etkili hem uzatıyor hem parlatıyor badem Hint terabentin karışımıda Yap içine e vitamini kat Buda etkili ama Hindistan cevizi Yağı mücize
Sana gerçekten çok teşekkür ederim :)))

Saçıma değil ama bi süre kaşlarıma uygulamıştım etkisini gördüm, dökülen yerler yeniden çıkmaya başlamıştı,deneyin bence

Dax süpergro var uzatma işi ondan sorulur gratis fln gibi yerlerde satılıyor ben kullandım geçen yaz hafta da 3 kere falan gece sürüp ertesi gün yıkıyordum.

Tavsiye ederim.

Ama şunu söyleyebilirim restorex şampuan işe yarıyor ,bence onu da deneyin, tabi bu arada saçınızı sürekli yıkayıp yağsız bırakmayın :KK66:

Dax kullan
Cidden ise yarıyor
Zor ariniyor diyorlar ama tresanin papatya sampuaniyla ben cok guzel zahmetsiz arindiriyorum ....

Bende bir heves saçları omuzdan kestirdim sonra uzatmak için kırk takla attım :)

Ama maalesef olmadı :) internette bir sürü yağ karışımı buldum video izledim garantili uzatma falan ama bende işe yaramadı malesef .
Bir ayda 7 cm falan diyordu gene bir santim uzadı oda yağ sürmesemde uzuyor.

Ama çok güzel bakım oldu saçım için. Saçlarım canlandı yumuşacık oldu.

Haftada iki kez yapıyordum.

Bende bir heves saçları omuzdan kestirdim sonra uzatmak için kırk takla attım :)

Ama maalesef olmadı :) internette bir sürü yağ karışımı buldum video izledim garantili uzatma falan ama bende işe yaramadı malesef .
Bir ayda 7 cm falan diyordu gene bir santim uzadı oda yağ sürmesemde uzuyor.

Ama çok güzel bakım oldu saçım için. Saçlarım canlandı yumuşacık oldu.

Haftada iki kez yapıyordum.
Hadi ya demek ise yaramadi :KK43:(

X