Davranış Bozuklukları hiperaktif olabilirmi?

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

ercysesr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2015
104
16
36
merhaba arkadaslar 3 yasina 3 ay kalan bir oglum oglum var cok hareketli surekli kossun hoplasin.hic yerinde oturmaz.kendi kendine oyun nadir oynar.bi oyundan oburune gecer.herkes bakmakta zorlaniyor.tv izletmem oda izlemez zaten.sakarligi yoktur cok sukur birseyi kolay kolay unutmaz.bukadar hareketli olmasina ragmen dustugu cok nadirdir.kurallara genelde uyar.tehlikeli seyleri yapmamaya gayret eder.hiperaktif olabilirmi? yoksa yasinin geregimi bu.bu sekilde cocugu olup sonradam sakinleyen uslu duran oldumu.cok zorlaniyorum artik.birde mecburi kardes yapma planim var yumirtalik rezervi sorunundan dolayi korkuyorum idare edemem diye.

Oğlum 3 yaşında. Aynı. Sürekli yastıkları dizip zıplıyor. Arada yapboz yapıyor. Bir tek onu yaparken sakin diyemeyeceğim, kalkıp tur atıp evde koşarak, yaptım diye hoplayio zıplayıp seviniyor. Sonra geri oturuyor. Yemek yerken bile kıpır kıpır. Kurallara uyması iyi bir şey. Okul çağına kadar böyle demek isterim ama abileri de okuldan gelince onunla beraber koşturuyor evde. Saklambaç bile oynuyorlar. Şükür ev müstakil. Alt komşu sorunum yok.

X