Hipo hipo tüp bebek süreci

hicpesetme

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2023
59
20
34
Merhaba arkadaşlar hipo hipo olup tüp bebek tedavisi görenler deneyimlerini paylaşabilir mi acaba siz de rahim duvari kalinlasmasi sorunu var mıydı nasıl kalinlastirma yapıldı acaba bir de amh değerim iyi ama yumurtalar biraz kalitesiz oluyor sizin de öyle mi ya da kişiden kişiye değişiyor mu bana yardımcı olabilir misiniz 🙏

2 asilama 3 tüp bebek aşaması oldum asilamalar olmadı 1. Tüp bebekte 2 embriyo dollenmesti onlarin gelişmesi durdu gelişemedi o yüzden 1. Si iptal oldu 2. Sinde tek embriyom gelişti 3.gun orta kalitedeydi onla transfere gittik olmadı 3. Tüp bebekte 3. Gun iyi kalite çift embriyo transferi oldum o da kimyasal gebelik ile sonuçlandı 2 transferimden önce de rahim duvari kalinlasmadi o yüzden prp işlemi oldum ama yine de tutunamadilar

Merhaba arkadaşlar hipo hipo olup tüp bebek tedavisi görenler deneyimlerini paylaşabilir mi acaba siz de rahim duvari kalinlasmasi sorunu var mıydı nasıl kalinlastirma yapıldı acaba bir de amh değerim iyi ama yumurtalar biraz kalitesiz oluyor sizin de öyle mi ya da kişiden kişiye değişiyor mu bana yardımcı olabilir misiniz 🙏
Merhabalar umarım en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz. Ultrasonda yumurtalarınız görünüyor muydu yoksa belli tedavilerden sonra mı görüldü?

Merhabalar umarım en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz. Ultrasonda yumurtalarınız görünüyor muydu yoksa belli tedavilerden sonra mı görüldü?
İnşallah sağolun🙏 yumurta sayısında falan sorun yok sadece büyümesi için iğne kullanıyorum büyüdükten sonra 30 tane falan toplanıyor genelde ama kalitede sorun var sanırım iki tanesi falan ancak 3 güne gidebiliyor

İnşallah sağolun🙏 yumurta sayısında falan sorun yok sadece büyümesi için iğne kullanıyorum büyüdükten sonra 30 tane falan toplanıyor genelde ama kalitede sorun var sanırım iki tanesi falan ancak 3 güne gidebiliyor
Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için bende hiç yumurta görünmüyor.

Bu değerde olup da yumurtası gelişen ve çocuk sahibi olan var bildiğim kadarıyla isterseniz bi merkezi ya da doktorunuzu falan değiştirin inşallah size de nasip olur 🙏
İnşallah yarın başka bir doktora daha muayene olacağım. Siz nerede yaşıyorsunuz ve hangi doktora gitmiştiniz?

Sağ olun bilgi verdiğiniz için. Ben İstanbul'dayım. Burada bir doktor bulamazsam oraya da gelip muayene olmayı çok isterim.

X