Bebek Beslenmesi Hipp mama ve bebivita mama arasındaki fark

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Sultan3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2019
354
183
34
Selam herkese,
Bebeğime hipp mama kullanıyorum. Bir de bebivita mama var o da hipp in mamasıymış yalnız arasında fiyat farkı olarak dünya kadar fark var. 2 mama arasındaki farkı bilen var mı ya da bebivita mama kullanıp memnun kalan?

Tabiiki de hipp mama organik , bebivita market maması değil mi ucuz olan ? Birbirleriyle alakaları yok

Selam herkese,
Bebeğime hipp mama kullanıyorum. Bir de bebivita mama var o da hipp in mamasıymış yalnız arasında fiyat farkı olarak dünya kadar fark var. 2 mama arasındaki farkı bilen var mı ya da bebivita mama kullanıp memnun kalan?
Ben bebivita kullandım..memnun da kaldım. Bebelac kızımı kabız yaptı. Gaz yaptı. Ama bebivitayı içmeye başlayınca ne kabızlık ne gaz sıkıntısı kaldı

Selam herkese,
Mühendisinoglu sayfasinda sorduğunuz sorunun tam karşılığı verilmiş. Aşağıya ekran görüntüsü de ekliyorum.
Bebivita içerisinde olmasi gerekenden yüksek yağ oranı var, prebiyotik lif yok, balık yağı yok.

Eklentiler

• E5D29AC1-9112-466B-8A5D-E5A7D309B55C.jpeg
    E5D29AC1-9112-466B-8A5D-E5A7D309B55C.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 623
Mühendisinoglu sayfasinda sorduğunuz sorunun tam karşılığı verilmiş. Aşağıya ekran görüntüsü de ekliyorum.
Bebivita içerisinde olmasi gerekenden yüksek yağ oranı var, prebiyotik lif yok, balık yağı yok.
Çok teşekkür ederim günlerdir aradığım sorunun cevabı, hipp combiotik olanı kullanıyordum ben de en iyisiymiş sağolun

X