HIRSIZLIĞA ÇÖZÜM BULAMADIK !

Hırsızlığa karşı geçerli bi yöntem olduğunu düşünüyor musunuz?

• Ankete Katılan
    27
Annemler terasa demir yaptirdi. Kafese benzer bisey. Yan binadan gecis imkansiz oldu.

Son iki kat bizim. Ve bizim kata cikinca da bir demir kapi var. O acilmadan son iki kata cikis yok.

Ayrica sehir disina cikilmasi gibi durumlarda araclarda kullanilan baston kilitlerden takiyorlar.

Defalarca hırsız girdi ve sonuncuda o kadar fazla dagitti ki uc kişi zor topladik iki gunde. Yastık yuzlerini bile sokmuslerdi.
Bizim binanın yanında lanet bi avm inşaatı var o nedenle bişey yapamamıştık.En üst katlarda değiliz ama en üstteki de panik olup alarma kamera vs ekledi çatıya da bir sürü kilit sistemi ...
Araçlarda kullanılan baston kilitleri daire kapısına mı takıyorlar ve herşeye rağmen defalarca hırsız girmiş size de :KK43:((

Köpek delisiyim ama aklım köpekte kalır zarar verilir mi diye bir de tatildeyken köpeği bırakamam ama teşekkür ederim caydırıcı bi fikir
Bizim kurt köpeğimiz var.bir hırsız girmeye kalksa ona zarar veremez ama bizimki fena zarar verir herhalde:)
Biz tatile giderken evde bırakıyoruz bir bakıcı geliyor onunla kalıyor. İnanın hiçbir alarm yada kilit bu denli etkili olamaz. Köpeği camdan gören eve yaklasamiyor çünkü. )

Canım bizde alarm sistemi var. Bu da caydırıcı bir yöntem olarak görülüyor. Eğer farklı bi sistem istersen annemin eşi vefat etmiş bi arkadaşı vardı. Kocasının eski ayakkabılarını kapının önünde sanki içeri girmiş de kapının önünde kalmış şeklinde bırakıp içeride de radyoyu açıyormuş. Akşam dışarı çıkacaksanız bunlara ekstra ışık yıkabilirsiniz . Allah yardımcınız olsun.
Teşekkür ederim çok sağolun :))

Bizim kurt köpeğimiz var.bir hırsız girmeye kalksa ona zarar veremez ama bizimki fena zarar verir herhalde:)
Biz tatile giderken evde bırakıyoruz bir bakıcı geliyor onunla kalıyor. İnanın hiçbir alarm yada kilit bu denli etkili olamaz. Köpeği camdan gören eve yaklasamiyor çünkü. )
Ben elektrik verilmesinden endişe ederim en çok ,köpekle kalan bakıcıların bulunduğu bir web site mi var ne şekilde ulaştınız ? Eve girip çıktığı için bir şirket bünyesinde ve sözleşme imzalatılarak mı yoksa tanıdık mı sizinki?

Ben elektrik verilmesinden endişe ederim en çok ,köpekle kalan bakıcıların bulunduğu bir web site mi var ne şekilde ulaştınız ? Eve girip çıktığı için bir şirket bünyesinde ve sözleşme imzalatılarak mı yoksa tanıdık mı sizinki?
Bazen tanıdığımız biri geliyor bazende bu işi yapan özel köpek bakicilari oluyor.sirket gibi değil. Bir sözleşme filan yok yani.
Bu arada yurt dışındayım burada bu şekilde. Türkiye de nasıldır bilmiyorum.

Canım kapının önüne falan dağınık şekilde terlik ,ayakkabı bişey bırakin, tatile giderken de eğer güvendiğin bi komsun varsa ona söyle 2.3 gün sonra terliklerin bi ciftini alsın ve yerlerini degistirsin

Canım kapının önüne falan dağınık şekilde terlik ,ayakkabı bişey bırakin, tatile giderken de eğer güvendiğin bi komsun varsa ona söyle 2.3 gün sonra terliklerin bi ciftini alsın ve yerlerini degistirsin
Bazen bir çift bırakıyorum bazen unutuyorum dağınık bi çiftten fazla bırakamıyorum apartman düzeni gereği ama çok doğru dediğin annemiz le paralel tarihlerde şehirdışında olmazsak dediğini yapacağım.Teşekkür ederim :))

Bizim binanın yanında lanet bi avm inşaatı var o nedenle bişey yapamamıştık.En üst katlarda değiliz ama en üstteki de panik olup alarma kamera vs ekledi çatıya da bir sürü kilit sistemi ...
Araçlarda kullanılan baston kilitleri daire kapısına mı takıyorlar ve herşeye rağmen defalarca hırsız girmiş size de :KK43:((

Daire kapisindan onceye demir kapi yapildi oraya takiyorlar baston kilidi.

Yazlari burada olmuyorlar. Uzun süreli olunca hirsiz fark ediyor tabi ugruyor muhakkak maksat ev bos kalmasin :)

Bu onlemlerden sonra hirsiz girmedi.

Korkmayin, alarm iyi fikir eminim ise yarar :KK66:

Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim.
Yarın parmakizi okuyuculu kilidi ,alarm sistemini ve hatta kamerayı da görüşeceğim ilgili firmalarla hepimize iyi haftalar olsun...

X