Hirsutizmden lazerle kurtulanlar

Yüz tüyleri için bence kesinlikle tüy sarartıcı kullanın. Memnun kalacaksınız benim sakaklardakileri çene altımı dudak altımı falan komple sarartcyla sarartyorum yıllardır. İğneli yıllar sürüyor acısı bir tarafa kabuklanması bir hafta on gün geçmiyor yara tutuyor her iğne batırılan yer yazın hiç gunese çıkmamak gerekiyor çok çileli bı işlem ben bıraktım o yüzden. Epilasyon cihazının genital tüyleri kisatlamaya yarayan başlığı varya kökten alan değil kesen onla kısaltıyorum sonra sarartyorum mis gibi aydnlanyorum resmen bı deneyin kızınız çok küçükmüş iğneli zor olur şuan için.

Ekstra başka bı ilaç vermediler mi canım peki sende bu sorunlardan biri varmi
Bana daha yeni tanı kondu 1 ay sonra tekrar kontrol ve ona göre yeni tedavi düzeni hazırlanacak bu hastalıklar şu an var mi bilmiyorum belli olacak 1 ay sonra ama bence tansiyonumda sıkıntı olabilir çünkü bazı sorunlar yaşıyorum :KK43:( ihmal etmeyin kesinlikle yaptırın

Yüz tüyleri için bence kesinlikle tüy sarartıcı kullanın. Memnun kalacaksınız benim sakaklardakileri çene altımı dudak altımı falan komple sarartcyla sarartyorum yıllardır. İğneli yıllar sürüyor acısı bir tarafa kabuklanması bir hafta on gün geçmiyor yara tutuyor her iğne batırılan yer yazın hiç gunese çıkmamak gerekiyor çok çileli bı işlem ben bıraktım o yüzden. Epilasyon cihazının genital tüyleri kisatlamaya yarayan başlığı varya kökten alan değil kesen onla kısaltıyorum sonra sarartyorum mis gibi aydnlanyorum resmen bı deneyin kızınız çok küçükmüş iğneli zor olur şuan için.
Ben tüy sarartıcı tüyler artırıyor diye duydum korktum kullanmaktan

Ben tüy sarartıcı tüyler artırıyor diye duydum korktum kullanmaktan
Bende duydum kullanmadığım zamanlarda da habire arttığı için ben sarartcyla ilgisi olduğunu düşünmüyorum ne yaparsak yapalım gerçekten önünü alamyruzki artıyor ztn kimsenin ki ilk fark ettiği şekilde kalmamıştır. Bence artrmyor dipten sarartlan yer acildikca bize öyle gelyo ben fark etmedim açıkçası
İsterseniz bir kac ay tek bir bölgede deneyin ondan sonra komple yaparsnz

Yorumunuz için çok teşekkür ederim ama

Yorumunuz için çok teşekkür ederim a bende hep sararticinin dahada kötü etki ettiğini duyduğum.icin hiç yaklasmadim igneliyi sadece yüzüne düşünüyorum diğer bölgeleri igneliyle basedemeyiz diğer bölgelere bı dermatolog nd yağ lazer yaptırın dedi daha derine nüfus ettiği için daha etkili olacağını söyledi su tedavi sürecini bı tamamlasak bakalım doktorumuz ne onericwk ona göre hareket edicez

Bana daha yeni tanı kondu 1 ay sonra tekrar kontrol ve ona göre yeni tedavi düzeni hazırlanacak bu hastalıklar şu an var mi bilmiyorum belli olacak 1 ay sonra ama bence tansiyonumda sıkıntı olabilir çünkü bazı sorunlar yaşıyorum :KK43:( ihmal etmeyin kesinlikle yaptırın
Adetlerin düzenli oluyordu demi canım adetleri düzenli diyince doktorlar yumurtaliklara hiç bakma gereği duymuyo ozaman demekki direk kadın doğuma gidip bizzat ultrason istemek lazim

Adetlerin düzenli oluyordu demi canım adetleri düzenli diyince doktorlar yumurtaliklara hiç bakma gereği duymuyo ozaman demekki direk kadın doğuma gidip bizzat ultrason istemek lazim
Benim adetlerim düzenliydi günü gününe oluyordum Kadın doğum bişey yok dedi yolladı endokriboloji şüphelendi o istedi ultrasonu ben istemedim en iyisi endokrinolojşye gidin

İnşallah canım tüm kalbimle diliyorum inşallah şifa olur size kızımda 25 mg günde iki defa kullaniyo ama pes etmeden 6 ay kullanmaya devam
Merhaba şu an kızınızın durumu nedir. Ben Pkos değilmişim. Geç başlangıçlı konjenital adrenalin displaziden şüphelendiler. O da değilmiş. Sadece testesteron hormonum yüksekmiş. Aldactone Ocak ayında bıraktım. Ancak eski halime geri döndüm. Prof a gittim. Yazz isimli doğum kontrol ilacına başlayacağım. Siz de durum nedir acaba?

X