Hisleri yanlış çıkan varmıı ??

test yaptığım ilk gün hamile olduğumu öğrenince ilk dediğim benim oğlum olacak oldu ve haklı cıktım şimdi oğluşumun yolunu gözlüyoruz :)

dafidaf arkadaşım ilgine teşekkür ederim önceden görünüyodu. anlayamadım.

ben de baştan beri erkek hissediyordum nitekim 2 hafta önce de yanılmadığım ortaya çıktı.doktor büyük bir ihtimalle erkek dedi.

cıtkız, sudenaz, cyıldız arkadaslar siz baya dediğim gibi hislerinde iddialı olanlardansınız.. bende neye dayanarak basından hatta hamilelikten once kız hıssettıgımı bılmıyorum ama aynen sizin gibi hissediyorum da doktorun o erkek diye yaptıgı kaba tahmın beni yanılgıya dusurdu.. sonucunu cok merak ediyorum acaba sızınkı gıbı sonucunda benmı haklı cıkıcam, hislerim dogrumu bakalım:icecream: CADIARZU

Canım benimde daha cinsiyeti belli değil Allah izin verirse 2 hafta sonra öğrenicez bakalım tabi gösterirse bizimkisi.Benim içime en başından beri kız diye doğuyo belki çok istediğimdendir ama önemli olan sağlıklı olması tabi,eşimde ailenin tek erkek çocuğu olduğu için erkek diyor bakalım hangimizinki tutacak ama cinsiyetini öğrenirsem yazarım mutlaka.kızımın adı hazır şimdiden ama erkek adını hiç düşünmedim açıkçası hayırlısı olsun hepimiz için inşallah bebişlerimiz sağlıkla dünyaya gelsinler

bende hamileligimi ögrendigim günden beri kızım olucak diye hissetim tabi gene herşeyin hayırlısı dedim oglum kızım farketmez eşimde sürekli kızımız olucak diyip dururdu buna sadece ben eşim ve inanılmaz ama eniştem ve annem inanıyordu digerleri ve hatta babam kesin kesin erkek diyordu bende acaba gercekten erkekmi diye düşünüyordum ama biz eşimle cok kız istedik allaha cok şükür dualarımız kabul oldu kızımız olucak hayırlısıyla

sende bendensin yani dream, hayırlısı tabi Allah herkesin gönlüne göre versin.. öğrendıgınde cevabını bekliyorum yazmayı unutma sevgiler.. a.s.

benimde içimden erkek diye geçiyordu halada geçiyor :)))))))))))))))
çünkü daha öğrenemedim cinsiyeti oyun oynuyor bizimle bacaksız :)))
28 haftada öğrenemezsem doğuma kadar bir daha sormucam doktoruma karar aldım
şimdi o doğruncada kesin barj kurar biz görmeyelim diye :)))))))))))))))
herkese hayırlı doğumlar bakalım ne çıkacak sürpriz yumartadan :)

benimde içime erkek doğmuştu ama kızmış.bilmiyorum belki bazılarının hisleri kuvvetlidir ve gerçekten hissedebilirler.ama zaten % 50 bi ihtimal var.kendi adıma his olayına çokta inanmıyorum açıkcası.

28 hafta :1shok::1shok: çok uzuuun cinsiyet öğrenmek için :bbo: aslında önceden doğdugunda öğrenıldıgını dusunursek kısa ama sımdıkı sartlarda cok uzuunn:bbo::bbo:

Ben de başından beri hep oğlum olacağını hissediyordum ve etrafımdakiler de öyle diyordu..İlk bebeğim olduğu için hiç farketmezdi;ama hislerime de güveniyordum. Şu an 17 hafta 5 günlük hamileyim ve 15 hafta 4 günlükken bebişimin cinsiyetini öğrendik. Hislerim doğru çıktı ve bir oğlum olacak inşallah. İnşallah sağlıklı bir bebiş olur ve onu hayırlısıyla kucağıma alırım.

bende hep kız çocuğu istememe rağmen hamile kaldığımı öğrendiğim beri oğlum olucak hissine kapılmıştım o kadarki herkese oğlum olucak anneler hisseder dedim ama 10 gün önce doktora gittiğimde kızım olucağını öğrendim evet yanılmışım ama çok mutluyum kızım olucağı için

Benim hislerim yanıldı erkek olduğunu hissediyordum ama kızım olacakmış...Ama rüyalarım aslında bana kız olacağına dair msjlar veriyordu

Bende hep kız isterdim ama hamile kaldığım ay bir oğluşum ssevdası oluştu bende.Şimdi de hep erkek diye düşünüyorum.Belkide savunma mekanizması geliştiriyoruzdur.Çok istediğimizi düşünmeyerek :)
Hayırlısı olsun hepimiz için..

Benim hislerim yanıldı erkek olduğunu hissediyordum ama kızım olacakmış...Ama rüyalarım aslında bana kız olacağına dair msjlar veriyordu

Yoksa benim rüyalarda mı kız diyor ?

kafamçokkarıştı

ilk gebeliğmde hep pembeler ne güzel maviler ne kadar donuk diyordum kızım olsa etafta hep pembeler olacak ne güzel derdim. içime mi doğmuş ne kızım oldu bir de önceden ismi belliydi ta evlenmeden önce eşimle birbirimizden habersiz aynı ismi düşünmüşüz. şimdi ise mavilere içim gidiyor. daha cinsiyetini öğrenmeye bir ay var gerçi. ama kızımda karnım aynı erkek bebek bekleyenlerink gibiydi küçük yaygın değil. beni yeni gören herkes erkek mi derdi hatta son güne kadar bizimkiler inanmamıştı erkek bebek erken canlanır böyle olur diye ama eşimin istediği ve benim de canımın istediği renk kazandı pembişler!

ben bebeğimi ilk andan itibaren mustafa diye sevdim
ama nihal olarak doğdu

Ben bekarlığımdan beri kızım olacak diye düşündüm, erkek olma ihtimalini hiç düşünmemiştim bile.
Doktor erkek dediğinde hiçbirşey hissedemedim, hala bile tuhaf geliyor.

ben hep oğlum olacağını düşünmüştüm, doktor da 12. ve 15. haftalarda erkek deyince hislerim doğru çıktı demiştim, tabi bu arada rüyalarımda da hep erkek bebek gördüm. Fakat 18. haftada öğrendim ki kızım olacakmış. İyiki de kızım olacak :))

karnım sivriydi ben hep erkek bebek bekliyordum içimden o geçiyordu hatta hamileyken rüyamda sarı saçlı kız gördüm onu bile rüyaların tersi çıkar kesin erkek diyordum cinsiyetini öğrenmeye gittiğimizde doktor kız dedi çok mutlu olmuştum rüyamdaki gibi sarışın kızım oldu

ben de hamile olduğumu öğrendiğim ilk andan beri hep oğlum olacak gibi hissediyorum.ama yorumlara bakılırsa tersi çıkan çok olmuş.bende bi kaç hafta sonra kız haberleri veririm artık burdan:)etrafımdaki herkes kızın olacak dediği için belki de öyle hissediyorumdur.ama rüyamda hep erkek bebek görüyorum.hayırlısı olsun,sağlıklı sıhhatli olsunda gerisi gerçekten de önemli değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…