Hızlı artan beta hcg değeri

Zynpada

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
391
271
Kızlar merhaba 🙋🏼‍♀️
09.09/ 21 beta hcg
13.09/ 277 beta hcg
16.09/ 1241 beta hcg
Şu an 4+2 haftalık hamileyim
Artış hızı sizce çok mu fazla ve fazla olması kötü olduğu anlamına mı geliyor. Bu artış hızı için mol gebelik veya çoğul gebelik diyenler de çok fazla.
Bu arada yumurta rezervim azdı iki doktor tüp bebek dedi ben en sonunda doktorumu buldum o umut verdi bana, kendiliğinden olur dedi ve bunu demesinin üzerinden 1 ay sonra kendiliğimden gebe kaldım. Hem şaşkınlık hem mutluluk hem de önceki doktorların gebe kalamazsın demelerinin getirdiği psikolojik düşünceler; ya düşük yaparsam ya bir şeyler ters giderse diye bu liste uzaaar gider böyle... Şu an regl haftamın içindeyim 4 gün gecikme ile. Regl sancıları da cabası. 😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
32.369
117.597
30
Ikiz olabilir. Bi kaç gün içinde kese görünür zaten.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3 gün geçti.

MenthaNazli

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
1.802
2.152
Bende de ilk zamanlar çok hızlı artmıştı doktora sordum sorun var mı neden böyle diye o zaman bana çoklu gebelik olabilir ama tekli gebeliklerde de böyle artabiliyor demişti sonradan normaline ulaştı zaten endişelenmeyin 😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 92 gün kaldı.

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Zynpada

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
391
271

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Zynpada

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
391
271
Bende de ilk zamanlar çok hızlı artmıştı doktora sordum sorun var mı neden böyle diye o zaman bana çoklu gebelik olabilir ama tekli gebeliklerde de böyle artabiliyor demişti sonradan normaline ulaştı zaten endişelenmeyin 😊
Ne güzel çok şükür🙏🏻 o kadar olumsuz şeyler duydum ki endişelenmek yok desem de bazen elde olmuyor inşallah sizin gibi benim gebeliğim de normal ilerler😊😍

MenthaNazli

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
1.802
2.152
Ne güzel çok şükür🙏🏻 o kadar olumsuz şeyler duydum ki endişelenmek yok desem de bazen elde olmuyor inşallah sizin gibi benim gebeliğim de normal ilerler😊😍
İnşallah 😊😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 92 gün kaldı.

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

wdrtklo

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
239
119
29
Kızlar merhaba 🙋🏼‍♀️
09.09/ 21 beta hcg
13.09/ 277 beta hcg
16.09/ 1241 beta hcg
Artış hızı sizce çok mu fazla ve fazla olması kötü olduğu anlamına mı geliyor. Bu artış hızı için mol gebelik veya çoğul gebelik diyenler de çok fazla.
Bu arada yumurta rezervim azdı iki doktor tüp bebek dedi ben en sonunda doktorumu buldum o umut verdi bana, kendiliğinden olur dedi ve bunu demesinin üzerinden 1 ay sonra kendiliğimden gebe kaldım. Hem şaşkınlık hem mutluluk hem de önceki doktorların gebe kalamazsın demelerinin getirdiği psikolojik düşünceler; ya düşük yaparsam ya bir şeyler ters giderse diye bu liste uzaaar gider böyle... Şu an regl haftamın içindeyim 4 gün gecikme ile. Regl sancıları da cabası. 😔
Selamlar gebeliğiniz ikiz mi merak ettim 🙂

Sns34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2019
3.110
5.937
Ben 2 günde 1 baktirmistim cok hizli artti benimde sizin ki normal geldi gün aralığını düşününce ben sağlıkla kucağıma aldim darısı size insallah🤲🤲

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 237 gün geçti.

Zynpada

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
391
271

sebnembeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
636
1.114
30
Kızlar merhaba 🙋🏼‍♀️
09.09/ 21 beta hcg
13.09/ 277 beta hcg
16.09/ 1241 beta hcg
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏🏻

Zynpada

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2021
391
271

ARYA4570

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
157
128
Merhabalar bende 1kasimda hcg 1552 5 kasimda 13332 cikti.6 kasimda kese 9 mm gorundu. bende korkuyorum mol gebelik yaziyor internette. .