Piercing, Hızma Hızma sorunum kızlar bı fikir verin nolur

hazan12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
100
0
kızlar benım burnum 5 senedır delık.ancak tenle alakalı olarak tenım aldıgım hızmaları karartıyo delıkte kararıyo 5 sene cok sıkıntı cektım hergun hızma alıyodum.bıde cok severım takmayı.gecen de gıtttım beyaz altın aldım 2 aydır takıyorum kararma yok.korkuyorum bundada olursa dahada hızma takamam.sadeec cok az bı karartı gordum bugun canım sıkıldı.kızlar bıde hızmanızı nasıl temızlıyosunuz mesela yuzunuzu yıkarken banyoya gırerken cıkartıp yıkıyomusunuz.bende takıntı paso cıkartıp yıkıyorum.ama yeterlımı kı.sız neler onerırsınız canlar.

niye kararıyor ki benim dudağımdaki piercingler 3 tl sahte ama yine de kararmıyor tenle alakalı nasıl oluyor??
titanyum denedim mi canım o kararmaz herhalde??

niye kararıyor ki benim dudağımdaki piercingler 3 tl sahte ama yine de kararmıyor tenle alakalı nasıl oluyor??
titanyum denedim mi canım o kararmaz herhalde??

tatlım ınan bende anlamadım ben bunu gumuscuye sordum dedıkı tenın gumuse karsı boyle senın naparsan yap tenın karartır.bende gıttım beyaz altın aldım.tıtanyum dedıgın sey ne dır anlıyamadım.ılk defa duydum.

bn bephanthen sürüyorum temizlerken ve kararma görmedim.. kolye takınca da kararıyo mu? tenle alakayı çözemedm.. renkli hızlmalar al kararmaz sanırım..

bn bephanthen sürüyorum temizlerken ve kararma görmedim.. kolye takınca da kararıyo mu? tenle alakayı çözemedm.. renkli hızlmalar al kararmaz sanırım..

canım hayır kolyede olmuyo.sadece hızmada oluyor.acaba ıyı temızleyemıyo muyum dıyorum artık.sımdı beyaz altın takıyorum ama onunda bıraz kararma var gıbı.bu dedıgın krem mı nerde bulabılırım.bıde etrafınamı surucem hergun

Dettol kullan temizlerken sprey olanını.ben öyle temizliyorum içini dışını hızmayı filan heryere sık

peki takip cikartirken aci hissediyormusun arkasi toplu hizmalardanmi kullaniyorsun benimde karariyor ama takiyorum zarari olurmu acaba:26:...:26:

peki takip cikartirken aci hissediyormusun arkasi toplu hizmalardanmi kullaniyorsun benimde karariyor ama takiyorum zarari olurmu acaba:26:...:26:

aaa senındemı oyle canım.tatlım bı zaraı yok ama cok kotu duruyor ya.mor mor duruyo delık.acım yok hıc.toplu hızma kullanıyorum ben.senınde demekkı gumuse karsı alerjın var.ten yapıyo cunku

ben antibakteriyel jelle suyu karıştırıyorum ve pamukla siliyorum hem burnumu hem hızmamı...

Canım kullandığın hızmanın malzemesinden dolayı olabilir. Tenle alakalı olsa kolyen küpen bilekliğin falanda kararırdı. Veya beyaz altındada bir sorun olurdu. Titanyum deneyebilirsin onda herhangi bir sorun olmaz. Titanyum hızma çeşitlerini piercingçilerde bulabilirsin. Fakat bu malzemeyide iyi bir yerden al. Titanyum diye abuk subuk şeyleri kakalamaya çalışan yerlerde olabiliyor.

aaa senındemı oyle canım.tatlım bı zaraı yok ama cok kotu duruyor ya.mor mor duruyo delık.acım yok hıc.toplu hızma kullanıyorum ben.senınde demekkı gumuse karsı alerjın var.ten yapıyo cunku

ben cok fazla degistirmiyorum hizmami ayni hizmayi kim bilir kac ay taktim o yuzden olabilir yada aldigim hizmalar gumus olmayadabilir emin degilim...benimde sorunum yaklasik 3-4 senedir kullaniyorum hizma arkasi toplu olanlardan ama takip cikarirken hala aci hissediyorum ve zorlaniyorum...

sürekli takıp çıkardığın için kararıyor olablr mi suyla temasndan dolayı

,yavrum bana aldıgım kuyumcu ozellıkle suya sok altın beyazlar suya gırdıkce dedı.bıde gumus kullanıp suyla temas eden cok arkadasım var hıc oyle sıkayetlerı yok:KK43:

ben cok fazla degistirmiyorum hizmami ayni hizmayi kim bilir kac ay taktim o yuzden olabilir yada aldigim hizmalar gumus olmayadabilir emin degilim...benimde sorunum yaklasik 3-4 senedir kullaniyorum hizma arkasi toplu olanlardan ama takip cikarirken hala aci hissediyorum ve zorlaniyorum...

benımde bı sure once oyle oluyodu ama tatlım suda var benım taktıgım bazı hızmaların top tarafları cok ve gırıs yerlerı cok kalın.senın oylemı.mumkun oldukca ınce olanları takmaya calıs dıgerlerı burnu cok zorluyo ıyı bılırım o durumu

benımde bı sure once oyle oluyodu ama tatlım suda var benım taktıgım bazı hızmaların top tarafları cok ve gırıs yerlerı cok kalın.senın oylemı.mumkun oldukca ınce olanları takmaya calıs dıgerlerı burnu cok zorluyo ıyı bılırım o durumu

galiba dedigin gibi kalin o yuzden cekince burnumuda cekiyorum yani:KK9:bakim o zaman incelerden ama bu seferde surekli dusmesin :26:

galiba dedigin gibi kalin o yuzden cekince burnumuda cekiyorum yani:KK9:bakim o zaman incelerden ama bu seferde surekli dusmesin :26:

hayır hayır dusmez canım.cunku bende kalın kullanmıstım ve dedıgın gıbı burnumu cekıyorum cıkarırken.hem ınceler cok kolay cıkıyo.

X