Piercing, Hızma Hızmayı çıkarttığım yerde şişlik var ve tekrar deldirmek istiyorum ne yapmalıyım?

Aynisi benim basimada gelmisti, bi sislik olusmustu ici bos gibi .. hatta herkez iz kalicak diyordu..
Ama sislik gecti hatta suan hic gözükmüyor delik izi bile yok.. Iyice iyilesmesini bekle, sonra deldirirsin yine:KK66:
Burnunu deldirdigin yerin hijenine dikkat et, benim deldirdigim yerde baskalarinda basina gelmis bu olay, o bakimdan..

pekii o şişlik ve iz tam olarak ne zaman geçti tatlmm? sen ne kdr zmn snra tkrr deldrdinn??

benimde burnumda hızma var ve bence bi bayana çok yakışıyo ama o şişlik için bence doktora gitmelisin

ben ekimin ortasına doğru burnumu deldirdim başlarda sorn yoktu ama ilk hzma çok büyük ve ertesi günde okul var diye bir günde hemen hızmayı değiştirdim kanadı biraz, sonra delk kapanmasn diye arada döndr dediler bana bnde döndürüyordm ama delik içnde hızma varken bile kapanmaya başlıyordu hızmaya yapışıyordu hep iltihap oluyordu hızmayı çıkartamıyordm yapştğı için, çkarncada geri takamıyordm, snra ilk hzmayı çbk çkardm diye belki böle olmştr dye düşnp büyük hzmayı tkrr zorla taktm iki hafta fln snra değiştrdm başlarda yine sorn yoktu ama tkrr aynısı olmaya delik kapanmaya başladı bende en sonunda dayanamadm şubatta hızmayı çıkarttm ve ertesi gün hemen delik kapandı şimdi orada top gibi bir şişlik varr ama ben tekrar deldrmek istiyorm ne yapmalym bilmiyorm hiç :KK43:(

bende aynı sorunu yasadım bir sure sonra kendiliginden gecti bana kalırsa gecmeden deldirme daha ciddi sorunlar yasayabilirsin gectikten sonrada daha kucuk bir hızma secip deldirebilirsin batticonla surekli temizlemen gerekiyor onu suremedigin zamanlarda da sık sık burnuna hafifce su cekip temiz tutmalısın hızmanıda altın alırsan ( beyaz yada sarı nasıl hosuna gidiyorsa) ilk bir hafta gectikten sonra bir sıkıntı yasamayacaksın.. cok gecmis olsun

ben ekimin ortasına doğru burnumu deldirdim başlarda sorn yoktu ama ilk hzma çok büyük ve ertesi günde okul var diye bir günde hemen hızmayı değiştirdim kanadı biraz, sonra delk kapanmasn diye arada döndr dediler bana bnde döndürüyordm ama delik içnde hızma varken bile kapanmaya başlıyordu hızmaya yapışıyordu hep iltihap oluyordu hızmayı çıkartamıyordm yapştğı için, çkarncada geri takamıyordm, snra ilk hzmayı çbk çkardm diye belki böle olmştr dye düşnp büyük hzmayı tkrr zorla taktm iki hafta fln snra değiştrdm başlarda yine sorn yoktu ama tkrr aynısı olmaya delik kapanmaya başladı bende en sonunda dayanamadm şubatta hızmayı çıkarttm ve ertesi gün hemen delik kapandı şimdi orada top gibi bir şişlik varr ama ben tekrar deldrmek istiyorm ne yapmalym bilmiyorm hiç :KK43:(

Bildiğin kendimi okuyo gibi okudum bunu :) beni anlatmışsın resmen . been de şuan deldirmek istiyorum tekrar orda şişlik var

Öncelikle bölgeyi temiz tut. Bepanten sür içine dışına
bir iki haftaya düzelir:KK66:

şişlik derken ? benim burnumun deliğinde böyle minnacık kırmızı kan pıhtısı gibi bi şey var..delik açık kapanmıyor da yeni deldirdiğim ve kimi zaman kullanmadığım halde..sanki içerdeki et parçası minik olarak dısarıya cıkmıs gibi..anlatamadım da..bi de benım burnum içerden delik değil sanırım ya da kapanmış..benımkıne benzer durum yasayanlar var mı ki acaba :KK43:(((

X