Nakış Hobi Dünyam

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

tijeen

www.tijeence.blogspot.com
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
2.881
889
Canlarım bu günden itibaren tüm el emeklerimi bu başlık altında toplayacağım .Hobi dünyama hoşgeldinizzz...

Son düzenleme:
ilk olarak iki pano çalışmıştım bunları sizinle paylaşacağım ,umarım beğenirsiniz
e040q.jpg

e033.jpg

e034e.jpg

Son düzenleme:
masallah canim on parmaginda on marifet:nazar:
hepside birbirinden güzelleropuyorumnanaktan
el emegi göz nuru. cok güzeller yaa bayildimŞeniz
ellerine emklerine saglik canimopuyorumnanaktan
ah aha bende hic böyle marifetler yok:eek:klava:

cok guzel ;harika olmuslar emeklerinize saglik
bende cok istiyrum aslinda yapmayi kurdela nakisida
baska zamana ins
guzel gulerde kullanin ins

hobbi dünyani yeim senin
hamarat arkadasim benim
o yapan ellerin dert görmesin
hepiside cok güzel
güle güle iyi günlerde kullan insallah:nazar:

sizin el işlerinizi yakından takip eden biri olarak sevindim böyle size ait bir bölümün olmasına
teşekkürler

bitanem hayırlı uğurlu olsun :nazar:
gözlerini şenlendirmek isteyenler buranın mudavimi olacak ben dahil
ticcenin şu buzgu gul gerçektende enfes duruyor ipek kurdalelerle daha iyi performans alınıyormu?
ay bende deneyecem yoksa çatlarım.

yaşasınnnnnn alkisalkisalkis
her seferinde tijeen in msjlarını aratıp model takip etmekten beynim dönmüştüakannehir
en çok ben sevindim bu başlığın açılmasınasositososito başlığın hayırlı olsun tijeen cim. merakla takip edicem :icecream:a.s.

bitanem hayırlı uğurlu olsun :nazar:
gözlerini şenlendirmek isteyenler buranın mudavimi olacak ben dahil
ticcenin şu buzgu gul gerçektende enfes duruyor ipek kurdalelerle daha iyi performans alınıyormu?
ay bende deneyecem yoksa çatlarım.

tşkler canım saolasın :)
ipek kurdelayla çok daha güzel olacağına eminimm ,hobi günümüz vardı orada arkadaş havlu yaptı bu güllerden (kikikiik kimden öğrendi acep ) harika durdu
http://www.kadinlarkulubu.com/kurde...l-nakisinda-buzgulu-gul-yapimicok-sahane.html
burada açıklamalı yapılışı var kızlar yardımcı olur sanırım sizlere

X