Hollanda meselesi? KV baskısı??

Böyle yapan ana babayla iletişimi kesip kendi bildigim yoldan giderdim. Hem köstek olup hem de olay çıkarmışlar kocanizin da azcik sesi çıksın yüz vermesin böylelerine. Bu arada kocanız Bulgaristan'da da Kıbrıs'ta da calisabilir aç kalmaktan iyidir.hollandaya gitmek icin çok zorlanırsınız bunların ağzına bakmayin

Eşim Almanya’da iş buldu. 28 Ağustos’a bilet aldı gidecek. Biz pasaport başvurusunda bulunduk. Evrak hazırlıyoruz. Eşim ailesi ile selamı sabahı kesti. Gideceği gün havaalanında arar Avrupa’ya gidiyorum derim diyor. Gittiği ülkeyi bile söylemeyecekmiş ailesine.

Eşim Almanya’da iş buldu. 28 Ağustos’a bilet aldı gidecek. Biz pasaport başvurusunda bulunduk. Evrak hazırlıyoruz. Eşim ailesi ile selamı sabahı kesti. Gideceği gün havaalanında arar Avrupa’ya gidiyorum derim diyor. Gittiği ülkeyi bile söylemeyecekmiş ailesine.
merhaba ne yaptınız yerleştiniz mi Almanyaya

Konsolosluk 3 aylık bordro istediği için kızımın pasaportunu çıkartmaya Bulgaristan’a gidiyorum şu anda. 10 aralıkta eşim 3 aylık bordrosunu gönderince başvuracağım.
hayırlısı olsun sizin için sevindim Almanya’da daha rahat büyüyecektir kızınız

31 martta 5 senelik Alman oturumumu aldım 🧿
1 Eylülde kızım kitaya başlıyor ben de entegrasyon kursuna kayıt yaptırdım💜
Yani isteyince, risk alınca iş başa düşünce olmaz yapamam denilen her şey yapılıyor ☺️
Çok sevindim sizin adınıza.konunuzu önceden okumuştum.her şey gönlünüzce olsun.

Çok sevindim sizin adınıza.konunuzu önceden okumuştum.her şey gönlünüzce olsun.
Teşekkür ederim 🙏 Tek zorluğu uzak olmak ama bu zorluk insana güç de veriyor. Evet artık yalnızım kimseye bana yardım et diyemem o zaman her şeyi kendim yapmalıyım hata yaparsam sebebi benim bir şey başarırsam benim sayemde. Bu his var ya insana doğal bir şekilde özgüven veriyor. Kısacası artık gerçekten kendimi daha iyi hissediyorum. Sevincime ortak olduğunuz için çok teşekkür ederim.

X