Bulaşık Makineleri hoover bulaşık makinesi kullanan var mı?

yshc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2012
4
0
hoover ddy065 bulaşık makinesi almayı düşşünüyorum kullanan var mı ?bu markayı da yeni duydum :KK9:

hoover ddy065 bulaşık makinesi almayı düşşünüyorum kullanan var mı ?bu markayı da yeni duydum :KK9:

ben hoover markasını araştırdığım kadarı ile eskiden çok iyi olduğunu yeni nesil makinelerin kötü olduğunu öğrendim...

Markayı ben hıc hatırlamıyorum ama Sabancının amerika'dan Türkiyemize getirttiği ürünlerdenmiş.. Lakin sadece elektrik süpürgesi olarak kaliteli ürünlermiş :S yani adını dahi duymadığım bir ürün hakkındada yorum yapamıyacağım.

hepinize teşekkür ederim çok araştırdım pek memnun olana rastlamadım.benim olduğum şehirde de teknik servisi yokmuş vazgeçtim o yüzden başka markaları araştırıyorum sanırım en iyisi beko.ondan alıcam büyük ihtimal.

hepinize teşekkür ederim çok araştırdım pek memnun olana rastlamadım.benim olduğum şehirde de teknik servisi yokmuş vazgeçtim o yüzden başka markaları araştırıyorum sanırım en iyisi beko.ondan alıcam büyük ihtimal.

Siz nerede oturuyorsunuz ki ?
Lg ürünlerine baktınız mı ?

teknik servisi yoksa doğru bir karar vermişsin hoover almamakla...

lg nin ürünlerine baktınız mı ? teknik serviside 81 ilde var diye duymuştumm ben

o modeli alma , ddy 088 al , ddy 065 biraz gürültülü cünkü , ddy 088 modeli cok ii,az bir fiyat farkı var zaten,hem de 10 yıl motor garantisi veriyor ddy 088 modeline

ben hoover markasını araştırdığım kadarı ile eskiden çok iyi olduğunu yeni nesil makinelerin kötü olduğunu öğrendim...

yeni nesil makinalar hiçbir markada ii değil zaten , sadece miele kalitesinden taviz vermedi gecen zaman içerisinde arkadaşlar,2000 li yıllardan önceki kalite yok,cok ayrıntıya girsem şaşar kalırsınız

bende hoover kullanıyorum
idare eder o dönem bütçem hoovere yettiği için almıştım
ama bugün olsa almazdım
çok gürültülü çalışıyor bence hiçte a++ değil
sadece 7 garantisi iyi
param az idare etsin diyorsanız alın

bende hoover kullanıyorum
idare eder o dönem bütçem hoovere yettiği için almıştım
ama bugün olsa almazdım
çok gürültülü çalışıyor bence hiçte a++ değil
sadece 7 garantisi iyi
param az idare etsin diyorsanız alın

gürültüsüz bir makine istiyorsanız miele alacaksıznız ozaman , ne hoover ne bosch ne de siemens.....

X