hormon ilacı

Masalecem

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
168
19
48
47 yasindayim hic evlenmedim 2 aydir tarlusala regli oldum reglinin 3. Gunu test yapildi esterediol 25 fsh 30,57 lh 7,99 prolaktın 8,08 amh 0,19 amh 1 ay önce 0.11di Amh 0.11 den 0.19 a cikti regli degilken fsh 11.47 e2 114 cikti bana doktor triseqiens tablet verdi ama bu postmemepozdaki kadinlara veriliyormus ates basmam kuruluk terkeme uykusuzluk yok almasam olurmu onun yerine adacayi sogan kuru yapsam ise yararmi lutfen icimi ferahlatin meme ve rahim kanseri yapiyormus ilac kararsız kaldım 6 ay adet olmaması lazımıs ben adet oldum akıntım var ayrıca östrojen olmasa akıntı yapmaz değilmı sogan kurune basladım hayıt hapı alıyorum q enzım 10 selenyum omega3 d3k2 e vitamını probolıs melatonın alıyorum etkısı olurmu kan vermeden 1 gece once melatonın almıstım takvıye almıstım oda fshı etkılermı lutfen yardımcı olun çok kötü durumdayım ağlıyorum menepozamı gırdım şımdı

kendinizi bu kadar hırpalamayın her kadının basına gelecek olan bi olay menapoz. böyle kafaya takarsanız her şey daha kötü olur. doktorun verdigi ilacları kullanın yeterli. bitki çayları cogu kez kotu etkiliyor hormonları.

47 yasindayim hic evlenmedim 2 aydir tarlusala regli oldum reglinin 3. Gunu test yapildi esterediol 25 fsh 30,57 lh 7,99 prolaktın 8,08 amh 0,19 amh 1 ay önce 0.11di Amh 0.11 den 0.19 a cikti regli degilken fsh 11.47 e2 114 cikti bana doktor triseqiens tablet verdi ama bu postmemepozdaki kadinlara veriliyormus ates basmam kuruluk terkeme uykusuzluk yok almasam olurmu onun yerine adacayi sogan kuru yapsam ise yararmi lutfen icimi ferahlatin meme ve rahim kanseri yapiyormus ilac kararsız kaldım 6 ay adet olmaması lazımıs ben adet oldum akıntım var ayrıca östrojen olmasa akıntı yapmaz değilmı sogan kurune basladım hayıt hapı alıyorum q enzım 10 selenyum omega3 d3k2 e vitamını probolıs melatonın alıyorum etkısı olurmu kan vermeden 1 gece once melatonın almıstım takvıye almıstım oda fshı etkılermı lutfen yardımcı olun çok kötü durumdayım ağlıyorum menepozamı gırdım şımdı
Merhaba elbette doğal şeyler sağlıklıdır ama ilaç tedavi amaçlı kullanılıyor sonuçta sizin hormonlarınızı denge tutmak için ilaçlarınızı içmenizde fayda var bu kanser dediğiniz olay sadece bir ihtimal doktor sizin yüzünüze kanser yapıyor mu dedi ? Ve herkeste olucak diye bir şey yok tam tersine Belkide ilaç size yarayacaktır D vitamini , omega 3 ve İnositol öneririm yumurtaları kaliteli olmasını sağlıyor bunların hiç zararı yok ama ilaç konusunda sizin kararınız ama yarın birgün evlenip çocuk sahibi olurken zorlanabilirsiniz ilerde çocuk sahibi olmak istiyorsanız yumurta dondurma işlemini de düşünebilirsiniz sadece fikir içinizi böyle karartmayın🌸

Linositol ne ilk defa duydum prospektisunde yaziyor kanser yapiyor diye en az 6 ay regli olmayan kadinlara veriliyormus ben regli oluyorum sokturucuyle ama bu ay kullanirken leke geldi ilaci birakin diyormus birakmadim bitirince oldum ama cok kanamam oldu belki ondan fsh yukseldi

Linositol ne ilk defa duydum prospektisunde yaziyor kanser yapiyor diye en az 6 ay regli olmayan kadinlara veriliyormus ben regli oluyorum sokturucuyle ama bu ay kullanirken leke geldi ilaci birakin diyormus birakmadim bitirince oldum ama cok kanamam oldu belki ondan fsh yukseldi
İnositol yumurtaları kaliteleştiriyor adeti felan da düzenliyor. Prospektüre bakarsan bütün ilaçların yan etkisi var içtiğimiz ağrı kesicinin bile yan etkisi olabilir okurken içinde yok yok iyi bir şey yapmıyorsunuz doktorunuzu dinlemezseniz ilerde sıkıntı yaşayabilirsiniz

Merhaba ben de hormon ilaçları kullanıyorum. Kanser muhabbetini doktora sordum. Eğer aile öykünüzde meme kanseri varsa (anne teyze anneanne vs) düzenli takipte bulunursunuz yoksa çokta düşünülecek bir durum değil minvalinde bir açıklama yapmıştı. Benim aile öykümde meme kanseri olmadığı için daha üstünkörü bakıyorum bu duruma.

İnositol yumurtaları kaliteleştiriyor adeti felan da düzenliyor. Prospektüre bakarsan bütün ilaçların yan etkisi var içtiğimiz ağrı kesicinin bile yan etkisi olabilir okurken içinde yok yok iyi bir şey yapmıyorsunuz doktorunuzu dinlemezseniz ilerde sıkıntı yaşayabilirsiniz
Takviyemi bu eczaneden alabilirmiyim peki mumiyo tablete iyiymis fsh yuksek olanlar ari urunu kullanmamaliymis probolis almistim kan vermeden once ondan yuksek cikti demek bal pekmez incir polen probolis arisutu yasakmis

Takviyemi bu eczaneden alabilirmiyim peki mumiyo tablete iyiymis fsh yuksek olanlar ari urunu kullanmamaliymis probolis almistim kan vermeden once ondan yuksek cikti demek bal pekmez incir polen probolis arisutu yasakmis
İnositol le balın ne alakası var ki .. içinde böyle şeyler yok macun da değil kapsül veya saşe şeklinde ben kimseye kür önermiyorum herkese iyi gelmiyor bende iyi tecrübeler edinmedim kürlerle eczaneden alabilirsiniz ve 6 ay kadar düzenli kullanımda anca düzelme görülür birgün sonra mucize beklemeyin sakın 🤭

27 yaşındayım amh 0.04 bende menepoz baslangicindaymisim. Yumurta kaliesti arttırmak için vitamin takviler kullan bide sağlıklı besle Akdeniz usulu6 fındık vs annem 46 yaşında menopoza girmiş ondan dolayı bende anne olmak istiyorum ama olamıyorum yaşım 27 ama piskoljim bitik

Gecmis olsun annem 50 yasinda girmis menepoza amh 0.11 den 0.19 a cikti 1 ayda yasim 47 evlenmeden menepoza girmek istemiyorum hic evlenmedim anne olmayi bende cok istiyorum sogan kuru yaptim aslanpencesi iciyorum multivitamin e vitamini d3 k,2 selenyum kollajen qenzim 10 melatonin kullaniyorum

X