Hormon testi KIZLARR­čĹő­čĹő

denizzz5900

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 A─čustos 2020
395
133
19
Merhaba bug├╝n kad─▒n do─čuma gittim adetimin 3. G├╝n├╝nde alttan bak─▒caz dedi adetim dedim ka├ž─▒nc─▒ g├╝n dedi 3 dedim o zaman hormon testi yapal─▒m dediler bitince gel dediler adetken alttan bak─▒l─▒yor diye biliyordum bide hormon testlerini benimmi gidip almam laz─▒m yok doktora bidaki gidince banam─▒ s├Âyliycek bide ikinci gidince alttan bakacak a├ž veya tok farkedermi saat farkedermi

iloveme

Bir mucize olsun...­čîá
Pro ├ťye
5 Mart 2013
9.871
12.101
A├ž git ins direncine de baks─▒nlar mutlaka

camlihemsinli

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Eyl├╝l 2020
753
2.375
29
Muayene i├žin a├ž tok fark etmez e nab─▒z kullan─▒yorsan ordan g├Ârebilirsin devlet hastanesiyse hastanenin internet sitesi ├╝zerinden e sonuca bakabilirsin

camlihemsinli

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Eyl├╝l 2020
753
2.375
29
Muayene i├žin a├ž tok fark etmez e nab─▒z kullan─▒yorsan ordan g├Ârebilirsin devlet hastanesiyse hastanenin internet sitesi ├╝zerinden e sonuca bakabilirsin
Yani kan tahlil sonu├žlar─▒n─▒ g├Ârebilirsin kan─▒ a├ž veriyorsun tabii muayene i├žin fark etmez a├žl─▒k tokluk

denizzz5900

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 A─čustos 2020
395
133
19

iloveme

Bir mucize olsun...­čîá
Pro ├ťye
5 Mart 2013
9.871
12.101
Hormon testi yapt─▒rd─▒m ama tok gittim
Hormon testleri i├žin a├ž tok farketmiyor fakat beraberinde ins├╝lin bak─▒l─▒yorsa a├ž olmak zorundas─▒n a├žl─▒k ┼čekeri ├Âl├ž├╝ld├╝─č├╝ i├žin, ki bak─▒lmal─▒ ├Ânemli ├Âzellikle iste

denizzz5900

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 A─čustos 2020
395
133
19
Hormon testleri i├žin a├ž tok farketmiyor fakat beraberinde ins├╝lin bak─▒l─▒yorsa a├ž olmak zorundas─▒n a├žl─▒k ┼čekeri ├Âl├ž├╝ld├╝─č├╝ i├žin, ki bak─▒lmal─▒ ├Ânemli ├Âzellikle iste
Sadece hormon testi yap─▒ld─▒ ins├╝lin ne i├žin bak─▒l─▒yor

iloveme

Bir mucize olsun...­čîá
Pro ├ťye
5 Mart 2013
9.871
12.101
─░ns├╝lin direnci de yumurtlamay─▒ bozuyor benim hormonlar─▒m normaldi mesela ins direncim ├ž─▒kt─▒ d├╝zelttim de─čerlerimi bakt─▒rmakta fayda var bence

HayaldeKaldiK

dua' m─▒n kabul olu┼čunu g├Ârmek istiyorum
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Aral─▒k 2019
37
21
24
Adetin 3.gunu yapilan hormon testinde insulun direncine bakilmaz diye biliyorum doktorum zaten insulun dirence bakicak olursa sana muhtemelen ac gel diyecektir hormon testlerinde ac tok farketmez bende yeni yaptirdim..­čľÉ­čĄş

denizzz5900

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 A─čustos 2020
395
133
19
Adetin 3.gunu yapilan hormon testinde insulun direncine bakilmaz diye biliyorum doktorum zaten insulun dirence bakicak olursa sana muhtemelen ac gel diyecektir hormon testlerinde ac tok farketmez bende yeni yaptirdim..­čľÉ­čĄş
Anlad─▒k te┼čekk├╝r ederim bana burda adetin 3. G├╝n├╝ git alttan bakacaklar dediler ama bakmad─▒lar bitince gel dedi doktor

Mrvbltt34

Sab─▒rla beklenen­čÖĆ­čĆ╗­čÖĆ­čĆ╗
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Kas─▒m 2019
279
80
A├ž git ins direncine de baks─▒nlar mutlaka
Merhaba b─▒sey sormak ─▒st─▒yorum bende pko var d├╝n adetimin 3.gunuydu hormon verd─▒m ve ─▒lk defa ins├╝lin direncime bak─▒ld─▒ 6.18 c─▒km─▒s doktora g─▒demed─▒m daha acaba normal m─▒ bu sonuc b─▒lg─▒s─▒ olan yazab─▒l─▒rm─▒

iloveme

Bir mucize olsun...­čîá
Pro ├ťye
5 Mart 2013
9.871
12.101
Merhaba b─▒sey sormak ─▒st─▒yorum bende pko var d├╝n adetimin 3.gunuydu hormon verd─▒m ve ─▒lk defa ins├╝lin direncime bak─▒ld─▒ 6.18 c─▒km─▒s doktora g─▒demed─▒m daha acaba normal m─▒ bu sonuc b─▒lg─▒s─▒ olan yazab─▒l─▒rm─▒
Y├╝ksek can─▒m ins├╝lin direncin d├╝┼č├╝rmen gerekiyor yumurta kalitesini bozuyor ├ž├╝nk├╝ 1,5-2 lere d├╝┼čmesi laz─▒m

Mrvbltt34

Sab─▒rla beklenen­čÖĆ­čĆ╗­čÖĆ­čĆ╗
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Kas─▒m 2019
279
80
Y├╝ksek can─▒m ins├╝lin direncin d├╝┼č├╝rmen gerekiyor yumurta kalitesini bozuyor ├ž├╝nk├╝ 1,5-2 lere d├╝┼čmesi laz─▒m
Yaa c─▒dd─▒m─▒s─▒n bende yuksek de─▒l d─▒ye sev─▒n─▒yorum ─▒nternetten bakt─▒m normal gozukuyo­čą║

iloveme

Bir mucize olsun...­čîá
Pro ├ťye
5 Mart 2013
9.871
12.101
Yaa c─▒dd─▒m─▒s─▒n bende yuksek de─▒l d─▒ye sev─▒n─▒yorum ─▒nternetten bakt─▒m normal gozukuyo­čą║
Can─▒m y├╝ksek diyor doktorlar benim 5 e yak─▒nd─▒ doktor d├╝┼č├╝receksin bu ┼čekilde tedaviye ba┼čl─▒yamam demi┼čti ­čśö