HORMONAL BOZUKLUK VAR POLİKİST OVERLUYUM İĞNELİ EPİLASYON YAPSAM TEKRAR ÇIKAR MI KILLAR ?

kale2005

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2022
39
5
23
Çok üzülüyorum tüm vücudum kıllı sırt göbek göğüs kol bacak popo arası bile buralara buz lazer yapıp sonra kalanlara da iğneli epilasyon yaparsam daha kıllar çıkar mı bir ömür boyu uğraşmak zorunda kalmam değil mi yüzüm için sadece iğneli düşünüyorum .

Çok üzülüyorum tüm vücudum kıllı sırt göbek göğüs kol bacak popo arası bile buralara buz lazer yapıp sonra kalanlara da iğneli epilasyon yaparsam daha kıllar çıkar mı bir ömür boyu uğraşmak zorunda kalmam değil mi yüzüm için sadece iğneli düşünüyorum .
Yuksek ihtimal cikar.hatta bu defa daha farkli yerlerinizde de cikmaya baslar .

Bende de killanma ve pco sorunu var. Önce endokrinoloji ye gidip hormonlara baktircam gerekirse tedavi olup lazere oyle gidicem. Tamamen biter umudum hiç yok ama en azindan azalir belki :KK43:

X