Hoşlandığım adamın tavrı …

helinnn11

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2021
36
-50
Merhaba kızlar ben işyerinde bir adama aşık oldum kendisi çok dengesız .bir hoşlanıyor gıbı yapıyor bazen tamamen kendını cekıyor.yaşı benden büyük 4 yaş kadar .diğer arkadaşlar ona abı diyor ama ben baştan beri çok elektrik aldgım için abi dıye hıtap etmiyorum.arkadasımsın dpstumsun diyorum arada .benı üzgün gördüğünde çok ilgilenir moral verr ve bıkac gün sorar iyi misin diye.göreve 2 yıl önce başladım ikimizde aynı meslekteyiz 15 günde bir falan toplantılarımız olur .iki yıl önceki ilk toplantıda okadar çok bakıştık ve etkılendık kı birbirimizden ..gözlerime bakıp gülümsüyordu ama uzun uzun bakışmak…sonra işi öğrenmem için çok yardım ettı gel zaman git zaman…arada bana iltifat ediıyor yıne bakışıyoruz.geçen gün levıl atladık bugüne kadar hep resmî yazısırdık bana çok zayfladın falan yazdı .bende evet yakıstı mı sence dedım.o da gencsın güzelsin yakışıyor hersey dedı.bende sende gencsın yakısıklısm dedım…bir hedıyeyı hakettın cok teşekkür ederım dedı gülücükler saçtı.diğer 2 günde odama geldı geldı durdu ayrı bir ilgi gösterdi …asıl derdim şu dün benle tartıştı…işyerımızde bır temızlıkcı var bu aşık olduğum bey kıdemli old için yıl olarak fazladr orda olduğu ıcın bunları o yönetiyor vs ..dün bana dıyorkı şu temizlik işine birazda sen karıssan ben senın odanı herxman temizletmek mı zorundayım.böyle gıderse senle kötü olacagz dıyor …bunu derken yüzü kızardı.bırde sana sert insan lazım sana oyle insanlar yaranıyor tarzı bişey dedi.bende dıyeceklerın bittiyseler odama geçiyorum dedım bir çay daha soylim dedı yok kalsın dedım çıktım…surat yaparak….bugünde gün boyu gönlümü almaya çalışıyor …yüzüme bakarak gülüyor buzları eritelım gel çay soylım dedi bende istemiyorum dedim.ozman ben gelıyorum sen bana çay söyle dedı .ben içmicem sana soylım dedım sert bir dille .pişkin pişkin gülüyor karsımda.vs vs bu adamın amacı ne arkadaslar ilgisi var mı yok mu çözemedim
Not : evli kendısı ama durumlarda böyle…işk başta bilmiyordum.tepkı almamak için yazmadım..

Son düzenleme:
Yazdığınızı okumakta çok zorlandım. Okuyup düzeltirseniz daha iyi anlarız ne olup bittiğini.

Doğru anladıysam çok da bir şey dememiş günlerce uzatacağınız bir konu yok ortada. Tek sorun uzun zamandır böyle bakışmalarla geçiyor bir adım öteye gitmiyorsanız adamın hayatında biri olabilir.

adam sen baktıkça bakmış sende uzun uzun bakıştık sanmışsın gibi.
aksi olsa odalarda çay içmekten fazlası olurdu 2 yılda.
birde herkesin odasını o mu temizletiyor siz kendi odanızın temizlenmesi gerektiğinde neden kendiniz söylemiyorsunuz anlamadım. adamda şikayetçi demek ki bu konudan.

adam sen baktıkça bakmış sende uzun uzun bakıştık sanmışsın gibi.
aksi olsa odalarda çay içmekten fazlası olurdu 2 yılda.
birde herkesin odasını o mu temizletiyor siz kendi odanızın temizlenmesi gerektiğinde neden kendiniz söylemiyorsunuz anlamadım. adamda şikayetçi demek ki bu konudan.
Bizim kurumda en kıdemli kişi bu işlerle ilgilenir bir nevı personeli de yonetıyor .böyle bişeyden beden dem vurdu anlamadım.

2 yılda bir arpa boyu yol alamamışsınızz alacağınız da yok.
O kadar zamanda hâlâ ilgisi var mı diye sormayın artık bence 🤦‍♀️
Öğleden sonrada aramış benı iş bahanesiyle bişeyler soruyor .çıldrcam rüyamda hep el ele tususuyoruz ıyıce platonik oldum sanırım

Bizim kurumda en kıdemli kişi bu işlerle ilgilenir bir nevı personeli de yonetıyor .böyle bişeyden beden dem vurdu anlamadım.

personeli yönetmek ayrı oda oda orayı temizleyin demek zorunda kalmak ayrı. kendi odanızın temizlenmesi gerektiğinde kendiniz söyleyin temizlikçilere. belli adama yük bu mevzu. sana sert olmak gerek demek ki dediğine göre aranızdaki samimiyetten birşey dememiş bugüne kadar.

personeli yönetmek ayrı oda oda orayı temizleyin demek zorunda kalmak ayrı. kendi odanızın temizlenmesi gerektiğinde kendiniz söyleyin temizlikçilere. belli adama yük bu mevzu. sana sert olmak gerek demek ki dediğine göre aranızdaki samimiyetten birşey dememiş bugüne kadar.
Onu çok sevıyorum sizce ondada bir kırıntı var mı

İki yılda ben bir gezide tanıştığım çocukla tutkulu bir aşk yaşayıp bitirdim yav. Biz de çayı severdik ama diz dize.
Rüyalara dur diyemeyiz tabii ama uyanık iken kendimize dur diyebiliriz.
Siz kendinizi çekin artık. O zaman belli olur niyeti ne.
Kendinizi çekin derken trip atın demiyorum aman. Herkese davrandığınız gibi davranın.
İki yıl ne yahu bekle bekle....

X