Bulaşık Makineleri hotpoind ariston kullanan var mı lütfen yazar mısınız

pamelya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
114
6
Kızlar hotpoind ariston nasıl bir marka kullananlar ne derece memnun beyaz eyalarımı yenileyeceğim ne dersiniz bu marka almak istiyorum. Lütfen bildiklerinizi yazınız

cnm biz ariston kullanıyoruz ve hiç memnun değiliz annem değiştirmek istediğini bir araştırmamı söylediği için girdim bu konuya başlığı görünce söylemek istedim hiç bulaşma ama belki bizdeki böyledir bir bak bakalım sen gelecek olan yorumlara

çok memnunum çamaşır makinası kullanıyorum aqualtis 9 kiloluk
şahane hiç sesi yok ayrıca servisi çok hızlı tavsiye ederim ama beyaz eşya birazda şans işi :)

cnm biz ariston kullanıyoruz ve hiç memnun değiliz annem değiştirmek istediğini bir araştırmamı söylediği için girdim bu konuya başlığı görünce söylemek istedim hiç bulaşma ama belki bizdeki böyledir bir bak bakalım sen gelecek olan yorumlara

saol canım sanırım sizinki biraz eski annem dedin ya. yani teknoloji çok gelişti falan offf aklım çok karıştı

çok memnunum çamaşır makinası kullanıyorum aqualtis 9 kiloluk
şahane hiç sesi yok ayrıca servisi çok hızlı tavsiye ederim ama beyaz eşya birazda şans işi :)

evet bende ona inanıyorum şans işi gerçekten. başka yorumları da merak diyorum lütfen bilgisi olanlar yazsın kızlar

X