Buzdolapları ve Derin Dondurucular Hotpoint Ariston markası hakkında fikri olan?

elmadilimi

❤️
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
5.703
9.095
Merhabalar,

Derin dondurucu almaya karar verdim. Dikey model ve inox düşünüyorum. Haliyle fazla seçenek yok. Benim çamaşır bulaşık makinesi, buzdolabı ve ankastreler Siemens. Öncelikle ona baktım ama 2300-2500 civarında derin dondurucusu.

Bir de hotpoint var istediğim modelde, fiyat olarak o da 1300-1500 civarı. Yani arada 1000 lira var. Markası dışında enerji sarfiyatı vs birbirine yakın hep.

Her iki markanın da teşhirini bulamadım hiçbir yerde. Hotpoint hakkında da bir fikrim yok. Dolayısıyla karar veremiyorum.

En azından marka hakkında fikri olan, kullanıp memnun kalan ya da kalmayan var mı?

Merhabalar,

Derin dondurucu almaya karar verdim. Dikey model ve inox düşünüyorum. Haliyle fazla seçenek yok. Benim çamaşır bulaşık makinesi, buzdolabı ve ankastreler Siemens. Öncelikle ona baktım ama 2300-2500 civarında derin dondurucusu.

Bir de hotpoint var istediğim modelde, fiyat olarak o da 1300-1500 civarı. Yani arada 1000 lira var. Markası dışında enerji sarfiyatı vs birbirine yakın hep.

Her iki markanın da teşhirini bulamadım hiçbir yerde. Hotpoint hakkında da bir fikrim yok. Dolayısıyla karar veremiyorum.

En azından marka hakkında fikri olan, kullanıp memnun kalan ya da kalmayan var mı?
Ben 3 yildir kullaniyorum canim benim butun beyaz esyalarim hotpoint, cok memnunum şimdiye kadar hicbir problem cikmadi tavsiye ederim.

Ben 3 yildir kullaniyorum canim benim butun beyaz esyalarim hotpoint, cok memnunum şimdiye kadar hicbir problem cikmadi tavsiye ederim.

camasir makinemiz var 2012de almistik yanlis hatirlamiyorsam cokta memnunuz hala kullaniyoruz

Servis kalitesi nasıl peki arkadaşlar? Siemens genelde iyi personel seçiyor, saatli geliyorlar, galoş giyiyorlar. Çağrı merkezini aradığımda aynı gün ya da en geç ertesi gün geliniyor mesela.

Hotpoint nasıl bu konularda?

Servis kalitesi nasıl peki arkadaşlar? Siemens genelde iyi personel seçiyor, saatli geliyorlar, galoş giyiyorlar. Çağrı merkezini aradığımda aynı gün ya da en geç ertesi gün geliniyor mesela.

Hotpoint nasıl bu konularda?
Simdiye kadar hic servislik bi durum yasamadigim icin bilemicem canim :KK51:

Merhabalar,

tüm beyaz eşyalarım Ariston. 8 yıldır kullanıyorum henüz bir sorun yaşamadım. Sadece şu çamaşır makinesi nin deterjan haznesini hapis etmesine uyuz oluyorum.

Servis için de uyanık olmak gerek. Iki kere dolabım bozuldu ve servis çağırdım sonra bidaha bozulunca internetten araştırdım. 2 gün dolabı kapatın içindeki hava akım kanalı buz tutmuştur. O buzlar erisin çalışır. Servis çağırırsanız bu buzları saç kurutma makinası ile eritir yazıyordu.

Sonra bende dank etti. Her seferinde bu servise ben sorunu anlatıyorum dondurucu soğutuyor dolap soğutmuyor diye. Serviste dolabın fişini çekin 2 gün sonra gelicez diyor. Geliyor o altta biriken suyu boşaltıp kurutma makinesi ile kurutup birde uyduruk bir parça değiştirip 80 lira alıp gidiyordu. Ama bu seFer bu işlemi ven yaptım kurutma makinesi kullanmadan. Taktım ve çalıştı. 200 tl kazıkladılar yani. Aynı şeyi çamaşır makinesinde komşum yaşadı. Servisine güven olmuyor. Garanti geçince hiç servisle uğtaşmayın güvenilir bir tamirci bulun

Son düzenleme:
Kurulum için de mi çağırmadınız?
Kurulum icin geldiler tabiki tam gununde saatinde geldiler mi bilemicem yeni evleniyordum bi ton isimiz vardi hepsini esim ayarladi ama kurulumun yapildigi gun ben de vardim dediginiz gibi gayet temizlerdi galos vardi ayaklarrnda. Guzelce kurup herseyin aciklamasini ayrintili bi sekilde yaptilar.

benim de evimin bütün beyaz eşyaları hotpoint...

modellerini de özelliklerini de araştırarak aldım..
çok memnunum...2 senedir hiçbir sorun yaşamadım...servisleri de fena değil...

benim nazarımda alınabilir markalar arasında...

Buzdolabim hotpoint soğutma problemi vardı defalarca servis geldi gitti inanın 2 yıl surdu bu şekilde en son içini açmak geldi akıllarına içindeki bi parça buz tutmuş anca 2 yılda anladılar :KK51:
Bu arada vestel derin dondurucu kullanıyorum ve çok memnunum düşünebilirsin

Buzdolabim hotpoint soğutma problemi vardı defalarca servis geldi gitti inanın 2 yıl surdu bu şekilde en son içini açmak geldi akıllarına içindeki bi parça buz tutmuş anca 2 yılda anladılar :KK51:
Bu arada vestel derin dondurucu kullanıyorum ve çok memnunum düşünebilirsin
buzdolabında önermiyorlar hiç zaten.
bend eher markanın en iyi1-2 ürünü olduuğuna inanlardanım. bir marknaın her ürünü iyi olacak diye bir şey yok.
bende bulaşık makinasını ariston aldım bakalım . umarım pişman olmam

4.5 yıllık evliyim Hotpoint Ariston'un Aqualtis çamaşır makinesini kullanıyorum. Arkadaşımın tavsiyesiyle almıştım, çok memnunum :KK56:

X