Jinekoloji HPV 16 pozitif Smear negatif lütfen moral verin

mcgsg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2024
12
7
34
Herkese iyi bayramlar, 04.04.2024 tarihinde devlet hastanesinde gelen bir telefon ile dünyam karardı, ne olduğunu bile bilmediğim bir illet başıma gelmişti🥹 hpv pozitif smear negatif.. doktorun ve sekterlerin bakışları, çocuğun var mı? Diye soruşlarını hiç unutamayacağım birazdan ölecek gibi hissettim kendimi.. 5,5 aylık bebeğim var benim ilk aklıma gelen şey bu oldu? O ne olacaktı?? Uzun araştırmalar tanıdığım jinekologlar ile görüşmeler sonunda biraz içim rahatladı 08.04.2024 'te kolposkopi yaptırdım şimdi içimde bir acı ile sonucu bekliyorum.. Evladım için güçlü olmalıyım bunun üstesinden gelebilirim biliyorum ama, içimdeki acıyı onun bensiz büyümesi düşüncesini bana birşey olursa ona ne olacağını düşünmeden edemiyorum. Gözlerine baktığımda hem içime acı çöküyor hemde yaşama sevinci doluyor.. çok değişik kafalar yaşıyorum. Aynı durumda olup iyi şeyler yaşayan arkadaşlarım lütfen destek verin 🙏

Lütfen öyle kötü şeyler düşünmeyin. Ben de sizin gibi aynıydım sadece çocuğum yok 🙈 smear negatif hpv 16 pozitifti. Kolposkopi biyopsi yapıldı cin1/cin 2 geldi.geçen cuma da leep ameliyatı oldum bitti bu kadar. Bu hastalığın çaresi var merak etmeyin. Keşke yakalanmasaydık ama napalım olan oldu. Yapmamız gereken bağışıklığımızı yüksek tutup, iyi beslenmek. Stresin bu hastalığa yararı yok. Her şey güzel olacak 🌼 🌼🌼

Tek güzel bir laf edene sarılasım var 😍 çok teşekkür ederim, gün içinde acayip gelgitler yaşıyorum bi çok iyiyim bir çok değişik 🤷🏻‍♀️ çok mutlu sağlıklı bayramlar dilerim

Tek güzel bir laf edene sarılasım var 😍 çok teşekkür ederim, gün içinde acayip gelgitler yaşıyorum bi çok iyiyim bir çok değişik 🤷🏻‍♀️ çok mutlu sağlıklı bayramlar dilerim
Canınızı sıkmayın lütfen 😊 Allah hepimizin yardımcısı olsun🙏 size de mutlu sağlıklı bayramlar diliyorum 🌼🌼

merhaba öncelikle stres olup kendinize bu kötülüğü yapmayın lütfen. hpv gelip geçici bişeydir ben ve gördüğüm bissürü insan negatif oldu. ayrıca gebeliğe hiçbir zararı olamazzz. süleyman engin akhan hocanın videolarınıda izleyebilirsin çok geçmiş olsun Allah sağlıkla hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah. hamileliğinin tadını çıkar kötü şeyler düşünme sağlıkla kal🙏🏻🤍🤍

merhaba öncelikle stres olup kendinize bu kötülüğü yapmayın lütfen. hpv gelip geçici bişeydir ben ve gördüğüm bissürü insan negatif oldu. ayrıca gebeliğe hiçbir zararı olamazzz. süleyman engin akhan hocanın videolarınıda izleyebilirsin çok geçmiş olsun Allah sağlıkla hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah. hamileliğinin tadını çıkar kötü şeyler düşünme sağlıkla kal🙏🏻🤍🤍
Çok teşekkür ederim 💙 hamile değilim bebişim kucağımda çok şükür 🙏 ilk öğrenmenin şokuyla çaresizlikten bunları yazmışım. Şu an çok iyi hissediyorum kendimi, kolkoskopi sonuçlarımı bekliyorum, sonuç ne olursa olsun hayatımı dönüştürüp eskisinden daha sağlıklı olmayı planlıyorum, yenebileceğime inanıyorum✌️ desteğiniz çok güzel.. kadın kadının yuvası olmalı iyi ki varsınız 😍

Bence herşeyden önce çok şanslısınız ki hastalık ilerlemeden bu şekilde farkedilmiş bir şey bu. Ya daha çok ilerleseydi? Kontrollerini aksatmadığın sürece hiç bir sıkıntı olmayacak merak etme.

Merhaba testi neden vermiştiniz belirtileriniz var mıydı? Geçmiş olsun bu arada. Kusura bakmayın bende test vereceğimde o yüzden soruyorum.
Doğum yapmıştım kendi isteğimle gittim smear vermek için doktor keteme gönderdi orda ver dedi tamamen tesadüf hiç bir belirtim yok gayet sağlıklıyım normalde 🤷🏻‍♀️

Doğum yapmıştım kendi isteğimle gittim smear vermek için doktor keteme gönderdi orda ver dedi tamamen tesadüf hiç bir belirtim yok gayet sağlıklıyım normalde 🤷🏻‍♀️
Smear cin3ken negatif gelmesi çok şaşırtıcı. Devlette mi yaptırmıştınız smear? Leep ile temizlenir diye biliyorum, iyiki gitmişsiniz 🙏 çok geçmiş olsun güzel haberlerinizi bekliyoruz insallah

6 ay sonra smear 1 yıl sonra hpv ve smear vericem papillocare kullanıcam ve sigarayı bırakmam gerekiyor 🥹

Herkese iyi bayramlar, 04.04.2024 tarihinde devlet hastanesinde gelen bir telefon ile dünyam karardı, ne olduğunu bile bilmediğim bir illet başıma gelmişti🥹 hpv pozitif smear negatif.. doktorun ve sekterlerin bakışları, çocuğun var mı? Diye soruşlarını hiç unutamayacağım birazdan ölecek gibi hissettim kendimi.. 5,5 aylık bebeğim var benim ilk aklıma gelen şey bu oldu? O ne olacaktı?? Uzun araştırmalar tanıdığım jinekologlar ile görüşmeler sonunda biraz içim rahatladı 08.04.2024 'te kolposkopi yaptırdım şimdi içimde bir acı ile sonucu bekliyorum.. Evladım için güçlü olmalıyım bunun üstesinden gelebilirim biliyorum ama, içimdeki acıyı onun bensiz büyümesi düşüncesini bana birşey olursa ona ne olacağını düşünmeden edemiyorum. Gözlerine baktığımda hem içime acı çöküyor hemde yaşama sevinci doluyor.. çok değişik kafalar yaşıyorum. Aynı durumda olup iyi şeyler yaşayan arkadaşlarım lütfen destek verin 🙏
Çok geçmiş olsun bende hpv 16 pozitifm ayın 6 sında biopsi oldum ama kanamam geçmedi iki hafta önce adet oldum hala sanki ilk günler gibi kan geliyor pihtili bir şekilde sizin başınıza böyle birşey oldu mu ?

X