HPV NEGATİF OLMAK İÇİN

hande14

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
52
2
Sizlere de duyurulur,

Hpv negatif olmak icin .. temin edebilirsiniz. ... sitesinden arya temin ve tedarik etmeye tekrar baslamış sitede. Bilginiz olsun. Şöyle de bir yazısı var:

Son düzenleyen: Moderatör:

Shine57

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
2
0
64
‘Negatif olmak için arya temin ve tedarik etmeye başlamış’diye yazdınız ben siteye yeni üye oldum hpv ile ilgili ise nasıl Bilgi alıyorum.ltfen?

nazlikayadln

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2019
48
8
25
‘Negatif olmak için arya temin ve tedarik etmeye başlamış’diye yazdınız ben siteye yeni üye oldum hpv ile ilgili ise nasıl Bilgi alıyorum.ltfen?
Ahcc diye bir mantar elde edilen toz var onu yazmışlar sanırım

mrvblc07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
61
27
Evet Ahcc Japon mantar özüymüş ben kullanıyorum 1,5 aydır.Ayrıca 13 gr propolise 250 gr bal karışımı yapıp her akşam ve sabah 1 tatlı kaşığı alıyorum bu ay sonunda tekrar test yaptırcam bakalım ne çıkacak.

tostosi

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Haziran 2010
871
557
Evet Ahcc Japon mantar özüymüş ben kullanıyorum 1,5 aydır.Ayrıca 13 gr propolise 250 gr bal karışımı yapıp her akşam ve sabah 1 tatlı kaşığı alıyorum bu ay sonunda tekrar test yaptırcam bakalım ne çıkacak.
Bu ay sonunda hpv testi mi yaptıracaksınız smear mi? Devlette mi özelde mi bir de hangi tipe sahipsiniz acaba. Kusura bakmayın cok soru oldu.

mrvblc07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
61
27
hpv yaptıracağım çünkü benim smearım normal.Devlette ve özelde 2 sindede yaptırdım yüksek tip Hpv 18 ve 31 yüksek tip olan var bende.Açıkçası 1 hafta çok takıldım fakat görüştüğüm bayan bir doçent şöyle bir şey söyledi bana 10 kadından nerdeyse 7-8 inde var fakat testi yaptırmadıkları için bilmiyorlar belki bende bile vardır ama bende yaptırmadığım için bilemiyorum dedi önemli olan bağışıklığı üst seviyede tutmak %90 oranla 2 seneden sonra vücut kendi kendine atıyormuş o nedenle çok sıkıntı yapmamak lazım die düşünüuyorum.Önemli deil cnm sorabilirsin tabiki :)

tostosi

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Haziran 2010
871
557
hpv yaptıracağım çünkü benim smearım normal.Devlette ve özelde 2 sindede yaptırdım yüksek tip Hpv 18 ve 31 yüksek tip olan var bende.Açıkçası 1 hafta çok takıldım fakat görüştüğüm bayan bir doçent şöyle bir şey söyledi bana 10 kadından nerdeyse 7-8 inde var fakat testi yaptırmadıkları için bilmiyorlar belki bende bile vardır ama bende yaptırmadığım için bilemiyorum dedi önemli olan bağışıklığı üst seviyede tutmak %90 oranla 2 seneden sonra vücut kendi kendine atıyormuş o nedenle çok sıkıntı yapmamak lazım die düşünüuyorum.Önemli deil cnm sorabilirsin tabiki :)
Cok naziksin teşekkür ederim☺️ Ama yüksek tiplerin negatife dönmesi için ki 2 tip varsa en az 6 ay tedavi öneriyorlar. 6 ayı tamamlayıp test yaptırsanız daha iyi olmaz mı. Pozitif cıkarsa üzülme diye diyorum

mrvblc07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
61
27
Doğru ama doktorum 3 ayda bir önerdi açıkçası ondan onu dinliyorum.2 seneye vücuttan atılıyormuş %90 oranla ben 2 seneden önce moralimi bozmamaya odakladım kendimi :)

tostosi

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Haziran 2010
871
557
Doğru ama doktorum 3 ayda bir önerdi açıkçası ondan onu dinliyorum.2 seneye vücuttan atılıyormuş %90 oranla ben 2 seneden önce moralimi bozmamaya odakladım kendimi :)
2 yılda atılıyor evet☺️ 3 ayda bir smear mi önerdi hpv testi mi?

mrvblc07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
61
27
smear önerdi eğer smearım normal olmasaydı kolposkopi yapacaktı ama smearım temiz olduğu için yapmadı ztn yaptır desede yaptırmazdım :KK66: çok fazla doktorlarınher dediğini yapan biri deilim :)

mmelek48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
25
3
BEnim de tip31 :KK43:

Burcucum34

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
983
207
smear önerdi eğer smearım normal olmasaydı kolposkopi yapacaktı ama smearım temiz olduğu için yapmadı ztn yaptır desede yaptırmazdım :KK66: çok fazla doktorlarınher dediğini yapan biri deilim :)
Siz kolposkopi yaptirmadinizmi yani smir normal.diye gerek gormedimi doktor

mrvblc07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2012
61
27
Hayır smear normal olduğu için gerek görmedi.3 ayda bir ilk başta bi smear ver bakalım sonra dedi