Hpv siğil yakma

sekeeeerr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
49
15
27
Merhaba, ben eylül 2022 de evlendim birlikte olduktan sonra bir süre sonra makatta sivilce çıkmaya başladı, ilk başta iki tane çıkmıştı bende sivilce diye düşünüp önemsemedim. Sonrasında biraz daha büyüyünce korkmaya başladım ve eşime söyledim. Doktora gittik hpv, rahim kanseri olabilirsiniz dedi. Smear aldı rahim ağzı bozuk dedi fakat hpv testini beklemeniz gerekiyo dedi. Yaklaşık dört ay bekledik baktık böyle olmuyo gittikçe büyüyüp çoğalıyor. Toplam beş- altı adete ulaştı. Özel bi hastahaneye gidip yaktırdık. Sabahtan gittik kan verdim herşeyi kontrol ettiler. Herhangi birşey hissetmedim. Anestezi verdiler. Kalktığımdada bir acı hissetmedim. Spor, havuz, ve iki hafta cinsel ilişki yok dedi doktor. Operasyonu 10:30da oldum. 15:00da çıktım. Biraz sızlamam oldu eve geldikten sonra ama öyle çok bir ağrım olmadı. Yürürken dikkat ettim çünkü. Ama büyük tuvaletimi yaparken canım çok yanıyor, bağırarak yapıyorum canım çok acıyor. Bu konuda ne yapmalıyım başına gelen var mı? Salı günü kontrolum var. Operasyondan sonra iki krem verdi doktor, günde iki kere sürmem gerektiğini söyledi. Kremleri sürünce rahatlıyorum. Ve operasyon gününden beri ped takıyorum. Bi tane siğil çok ince bir deride çıkmış bu yüzden bazen sızıntı şeklinde kanıyor. Henüz iğne olmadım. Ağrılarım geçtikten sonra olucam. Dediğim gibi tuvalet beni çok zorluyor başına gelen var mı bu durum

Benimde rahim ağzında sigillerim var doktorum temizletmedi.. dünde bacağımın yanında et beni çıkmış siğil mi diye korktum açıkçası..siğil nasıl görünüyor biraz anlatabilir misiniz

et beni gibi benimde popomun kenarında çıktı onuda aldılar. Neden temizletmek istemedi doktorunuz

Eşinizden hpv kapmış olma olasılığınız yüksek. Anal bölgeden mi ilişki yaşıyordunuz?

Evliliğimin sanırım ilk ayında bende de siğil çıkmıştı.Esimde vardı (eşimde aynı anda tedavi gördü)haliyle bende de oldu.Doktor yaktı bir kaç gün sızladı geçti sonrasında.

Evliliğimin sanırım ilk ayında bende de siğil çıkmıştı.Esimde vardı (eşimde aynı anda tedavi gördü)haliyle bende de oldu.Doktor yaktı bir kaç gün sızladı geçti sonrasında.
Siğiller ne kısımdaydı sizde

Eşinizden hpv kapmış olma olasılığınız yüksek. Anal bölgeden mi ilişki yaşıyordunuz?
Evet hpv testi oldum, aşısını olacağım evlendikten sonra oldu. Evlenmeden önce bi ilişki durumum yoktu. Eşimin öncesinde birlikteliği olmuş

X