Hpv Tedavisi

serpkarabi

Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz.
Sahte Profil
23 Şubat 2014
5
1
34
Eşimde genital siğiller var bu siteden tavsiye üzeri bende ilaç istediyorum sonuç olumlu olumsuz burdan yazarım bilgilerinize

Son düzenleme:
Konu başlığı için teşekkürler. Arkadaşlar lütfen herkes kullandığı tedavi yöntemini ve sonuçlarını buraya yazarsa seviniriz. Güncel olarak bilgi paylaşırsak hepimiz için iyi olur...
Ben bağışıklığını güçlü tutmak için ımmunex ilacı alıyorum her gün. Ve bunun yanı sıra propolis kapsül alıyorum ek olarak.
Ağrılarım vardı mesela çok şükür bu sayede geçti.

Merhaba Canım. HPV'si olan kişilerin bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirmeleri gerek. Ben bu hastalıktan çok çektim. Kimse de çekmez umarım. Birinci şey morali yüksek tutmak. İkincisi kendine dikkat etmek.

Benim yaptığım şeyler Beta Glucan + probiotik kullanmak oldu. Ayrıca 10 seans ozon tedavisi aldım. Kan ozon ile temizlenip tekrar bedene veriliyor. Şimdilerde ise yeni bir şey ile karşılaştım.

Yapılan bir araştırma var. Biraz yeni ama umut verici 11 kadın üzerinde 6 aylık süren bir doğal ilaç tedavisi sonucunda 8'inde hastalığın iyileştiği gözlenmiş. Virüsü bastırmak değil. Tamamen yok ediyor. Bir cins mantardan elde edilen bir etken madde. AHCC diye geçiyor. Maalesef Türkiye'de yok. Ben yurt dışından getirttim. 6 aylık hap yaklaşık 1000TL tutuyor. İngilizcesi olanlara link gönderiyorum.

http://www.tmcnews.org/2014/12/unexpected-threat-hpv/

AHCC : Active Hexose Correlated Compound

Değerli arkadaşlar,

Hpv malesef dünya genelinde hızla yayılan bir " Cinsel Hastalıklar " başlığı altında bir virüs. Bu virüs %80 cinsel yolla bulaşmaktadır. Çok eşlilikten kaynaklanmaktadır. %20 kısmı bu virüsü taşımakta olup, ortak havlu, wc vb gibi yerlerden bulaştırmaktadır. Hpv virüsü, size infekte olduğunda, genital siğil denilen yani kondilom gibi olgular meydana getirir. Genellikle ağırlıklı olarak genital ve makat bölgelerde çıkar. Herkes bunu sivilce sanar. Sıkmaya, patlatmaya çalışır fakat bu git gide artar. Bayanlarda malesef rahim ağzı kanserine dönüştürür. Tedavisi, bağışıklık sistemi güçlendirme süreçleri dışında malesef yoktur. Bu bağlamda ilk tedavi süreçlerinde mutlaka koter yani yakma işlemiyle bu kondilomları yaktırıp, sıkı bir bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerek. Hpv virüsü bulaşmamış olan kişiler, muakkak Gardasil aşısı yaptırsın. Çünkü çok sinsi bir virüs ve Türkiye genelinde istatistik oranlarına göre %40 nüfusta bulunmaktadır. bu virüsü taşıyanlar üzülmesin. Elbet birgün virüsü vücudunuzdan atabiliyorsunuz. Ömür boyu kalmaz. Kaynaklarda hiç vücudunuzdan atılmayacağı gibi bilgiler verir. Ama nekadar bağışıklık sisteminizi güçlü tutarsanız okadar hızlı bir şekilde virüsü yenersiniz. Moral ve motivasyon yüksek tutulması gerek. Sigara ve alkol kullanımı tedavi geciktirir. Kadınlar bu virüse yakalandığında muakkak, Kolposkopi ve smear testlerini yaptırsınlar. Geçmiş olsun

X