Hpv tip 16 ve yaşadıklarım

Ilk gün parol içtim sadece ama iki gündür az az kanamam var karnım ağrıyor adet olacak gibi, zaten geçen ay 18. Adet olmuştum bu ay strestenmi nedir 13. Oldum. Pc işlemi yapıldı rahimden parça alındı 4 hafta sonra sonucu çıkar dediler.
Aa çok uzun süre vermişler benim 4 gün de çıktı normalde 1 hafta sürermiş ama doktor aciliyet bildirdi o yüzden erken çıktı

Bana bişey demediler size şu kadar gün cinsel ilişkiye girmeyin falan dedilermi?
Benim hpv negatif olana kadar cinsel ilişki yasağım vardı 3 senede çocuk yapma yasağım var 1 senesi doldu düşünmüyorum zaten çocuk yapmayı ama hpv negatife döndüğü için sanırım artık cinsel ilişki yasağım kalktı çarşamba günü doktor randevum var ne der bilemiyorum

Benim hpv negatif olana kadar cinsel ilişki yasağım vardı 3 senede çocuk yapma yasağım var 1 senesi doldu düşünmüyorum zaten çocuk yapmayı ama hpv negatife döndüğü için sanırım artık cinsel ilişki yasağım kalktı çarşamba günü doktor randevum var ne der bilemiyorum
Bana hiç bir şey demediler hatta kadın doğumda ve jinekoloji onkoloji de hpv den bile bahsetmediler sadece mikrop var ve sonuçların kötü dediler.

Bana hiç bir şey demediler hatta kadın doğumda ve jinekoloji onkoloji de hpv den bile bahsetmediler sadece mikrop var ve sonuçların kötü dediler.
İnsanı ölmeden mezara koymaya çok meraklılar bazıları bana da daha test bile yapmadan rahmini almamız gerekiyor dediler 1 sene oldu hala sıkıntılarımda olsa ciddi bir şey olma çok şükür

Çok geçmiş olsun bende ne adet düzensizliği ne ara kanama nede test alınırken sonrasında kanama olmadı hatta 2 kere leep operasyonu geçirdim yine kanamam olmadı suan Hpv testim negatif geldi 16-18 negatife döndüm acil şifalar sizede lütfen aklınızı bulandırmayın doktora güvenin ama tek doktorla kalmayın benim başıma geldi
21 haziranda başlamış sanırım süreç, 2 kez şeep oldugunuz leep işlemi 2023 de mi oldu? Ardından hemen negatif oldunuz? Netleşmedi cok kafamda. Yardımcı olur musunuz

Aa çok uzun süre vermişler benim 4 gün de çıktı normalde 1 hafta sürermiş ama doktor aciliyet bildirdi o yüzden erken çıktı
Evet öyle demişlerdi dün akşam 7. Günde çıktı mesaj geldi randevu alın diye sekreterlerde şansın varmış erken çıkmış dediler, 10 gün dolmadığı için sonuca baktırdım bugün, doktorda sevindi temiz çıktı sonucun dedi. Proliferatif endometrial doku fragmanları diye yazıyordu e nabızdan bakmıştım. 8 martta kolposkopi yapılacak onu bekliyorum artık bakalım o ne çıkacak. Rabbim herkese şifalar versin inşallah.

Evet öyle demişlerdi dün akşam 7. Günde çıktı mesaj geldi randevu alın diye sekreterlerde şansın varmış erken çıkmış dediler, 10 gün dolmadığı için sonuca baktırdım bugün, doktorda sevindi temiz çıktı sonucun dedi. Proliferatif endometrial doku fragmanları diye yazıyordu e nabızdan bakmıştım. 8 martta kolposkopi yapılacak onu bekliyorum artık bakalım o ne çıkacak. Rabbim herkese şifalar versin inşallah.
Amin inşallah çok sevindim senin adına bence kolposkopide temiz çıkacak canını sıkma 🩶

X