HPV VE EŞİM:(

el_miray

MİRAY ADA % ELA SU......KIZLARIM HERŞEYİM
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
5.886
1.421
37
MERHABALAR

11 yıllık evliyim.inişli çıkışlı genelliklede iyi giden bir evliliğim var.
son beş aydır bu hastalığa tutulduğunu sölüyor ve banada bulaştırmamak için kaçıyor.
cinsel yolla bulaşan bir şey olduğunu biliyorum ama yemin ediyor ki kimse olmadı hayatımda diye
bilemiyorum bende çok mutsuzum ve endişeliyim.neden bu kadar soğudu benden,ya da gerçekten bulaştırmaktanmı korkuyor.

bu arada emziriyorum.çocugada geçer diye daha çok korkuyor.2 3 kez yaktırdı siil gibi şeyleri doktorda.tekrar çıkmadı ama yinede tedirgin.
başına gelen var mı yada eşim doğru mu sölüyo

MERHABALAR

son beş aydır bu hastalığa tutulduğunu sölüyor ve banada bulaştırmamak için kaçıyor.
cinsel yolla bulaşan bir şey olduğunu biliyorum ama yemin ediyor ki kimse olmadı hayatımda diye
bilemiyorum bende çok mutsuzum ve endişeliyim.neden bu kadar soğudu benden,ya da gerçekten bulaştırmaktanmı korkuyor.

bu arada emziriyorum.çocugada geçer diye daha çok korkuyor.2 3 kez yaktırdı siil gibi şeyleri doktorda.tekrar çıkmadı ama yinede tedirgin.
sızı aldattıgını gostermez kı bu ? varlıgından haberı olmadan yasayan binlerce hatta mılyonlarca ınsan var
daha oncesınde vardır son 5 aydır etkısını goruyor olabılır

Bildiğim kadarıyla hpv eğer önceden varsa bağışıklığın düştüğü dönemlerde nüksedebiliyor. Yani bildiğiniz dudağınızda çıkan uçuk gibi. Bu illa eşinizin sizi aldattığı anlamına gelmiyor. Bağışıklığını yüksek tutması ve siğil varken ilişkiye girmemeniz gerekiyor. Ayrıca siz de derhal doktora gidin

öle dışarla işi yoktur ki evden işe işten eve yani aldatma olsa bilirim
ama cinsel yolla bulaşıyor diyince bi endişelendim
bilemiyorum çok korkuyorum

geçen sen afyonda bi hamama gitmişti ordan bulaştı diyor bende bi belirti yok yani kontol ettim kendimi allah korusun olsa çocuklarıma da bulaşır çok endişeliyim
dogrudur olabılır kondom kullansa bıle sıze bulasmıs olabılır doktora gıtmenız gerek

MERHABALAR

Vallah sadece bu kadar saf olmayın diyorum başka bisey de demiyorum

Daha önce forumda böyle bir konuda adamı suçlamıştım aldatmış başka yolu yok diye. Sonrasında bir hanım ağda salonundan kaptığını söyledi. Ortak kullanım alanlarından da kapılıyormuş yani. Eşiniz hamama gitmiş. Dediği gibi oradan kapmıştır.

Korktuğu için uzak duruyordur ama ömür boyu uzak kalamaz. Doktor görüşü almanızda fayda var. Eşinizin içi rahat etsin nelere dikkat etmesi gerektiğini öğrensin bu şekilde.

X