HPV ?

ayshemlkv

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
12
0
26
Merhaba. Aranızda HPV' ye yakalanan oldu mu? İrelilemeniz nasıl oldu? Bende HPV var, ne yapsamda tedirginliğimi yok edemiyorum.Ve Ağızda da HPV olduğu korkusuna giriyorum.Kendi kendimk daha da hasta yapıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum🙏🏻

Çook teşekkürler❤️
Hem benim doktorum, hemde diğer hocalar önermediği için Ahcc kullanmıyorum maalesef.

Doktorum çinko içeren bir takviye ürünü önerdi, bir de D vitaminini değer altının altına düşürmeyelim dedi.
Yeşil çay tüketiyorum, ballı çörek otu yiyorum, 5 kutu kadar da papivir kullandım, ama pek bir etkisi yokmuş sanırım onun da.

Aşılarımı oldum bir de.
papivir hakkinda bilgi verir misiniz? benim kullanmam gerekiyor mu acaba?

Aşı olmadım çünkü hamile kalmayı çok istiyordum yaşım 32 bir ameliyat oldum zaten ya anne olamazsam diye endişelendim biraz doktorum da doğurduktan sonra aşı olabileceğimi zaten sürekli kontrol altında olduğum için şu anlık endişeleneceğim bir şey olmadığını söyledi . Çok şükür hamile kaldım inşallah süreç sağlıkla ilerler bebeğimi kucağıma aldıktan sonra tedaviye devam ederim🙏🏻❤️🧿
Aşı hammile kalmayi engelliyormu

Merhaba. Aranızda HPV' ye yakalanan oldu mu? İrelilemeniz nasıl oldu? Bende HPV var, ne yapsamda tedirginliğimi yok edemiyorum.Ve Ağızda da HPV olduğu korkusuna giriyorum.Kendi kendimk daha da hasta yapıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum🙏🏻
Merhaba 3 yıldır hpv16+ ile savasıyorum öncelikle kesinlikle stres yapmayıp üzülmemen gerek tedavini düzenli hale getirip kontrol ettirmen gerekiyor smear yaptırdın mı?

X