HSG 10 a kadar say :)

bal_hatun

Meleğimi Sen Koru Rabbim <3
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2012
1.733
429
Medicalpark ta Ali ihsan gönenç beyij hastasiyim. Bugun hsg cekimim vardi korkudan kac kez hastaneden kacmayaccalistim anlatamam. Korkunun ecele faydasi yok.iceriye alindim hazirlandim ve o samimi gulumsemesi ile dr.bey geldi. Korkulacak.bisr yok hafif adet sancisi kadar agrin olacak ama derin nefes al ki aci hissetme dedi. Tek tek materyal leri gosterdi..hadi 20ye kadar say baslayalim dedi saydim 6ya gelince 10a kadar say ya dedi 10 dedim baslayalim mi deei evet dedim e o zaman kalk hadi bitti dedi :) ben şok ! Ne bitti nasil bitti . Hsg dediğimiz 10 saniye islem.hadi soyun giyin yat vs toplam 60 saniye degildir. Ve istanbul da olanlara Ali Ihsan Gönenç i siddetle tavsiye ederim.

bunu yazmışsın ama çekildiğim gün aklıma geldi hala duyduğum acı ayy allahım aklıma geldi yine benim çok sancım oldu hsg sırasında ve eve gittiğimde

bunu yazmışsın ama çekildiğim gün aklıma geldi hala duyduğum acı ayy allahım aklıma geldi yine benim çok sancım oldu hsg sırasında ve eve gittiğimde

Kuzenlerimden ikisi.cekilmisti onlardan biri de sizin gibi cok.agri cekmisti digeri benim gibi rahatti. Cok.gecmis olsun size tekrar.

Medicalpark ta Ali ihsan gönenç beyij hastasiyim. Bugun hsg cekimim vardi korkudan kac kez hastaneden kacmayaccalistim anlatamam. Korkunun ecele faydasi yok.iceriye alindim hazirlandim ve o samimi gulumsemesi ile dr.bey geldi. Korkulacak.bisr yok hafif adet sancisi kadar agrin olacak ama derin nefes al ki aci hissetme dedi. Tek tek materyal leri gosterdi..hadi 20ye kadar say baslayalim dedi saydim 6ya gelince 10a kadar say ya dedi 10 dedim baslayalim mi deei evet dedim e o zaman kalk hadi bitti dedi :) ben şok ! Ne bitti nasil bitti . Hsg dediğimiz 10 saniye islem.hadi soyun giyin yat vs toplam 60 saniye degildir. Ve istanbul da olanlara Ali Ihsan Gönenç i siddetle tavsiye ederim.
geçmiş olsun...
ne kadara çektirdiniz acaba?

Anestesisiz 400 tl canim
ağrı ya da acı hissetmediğine göre, son sistem aletlerle yapılmış seninki, devlette maalesef eski sistem makineler olduğu için ağrılı oluyor.
ben de özel bir merkez buldum, 350 tl, bu ay da olmazsa bebiş, ben de çektiricem

Bende kendisinde tup bebek tedavisi goruyorum cok menmunum baska yerdede denesim hic menmun kalmadimgercekten cok iyi bir doktor ikinci tedavim olacak elinden gelenin en iyisini yapiyor cok sevecen ve cok iyi bir doktor iyi doktorlari allahim basimizdan eksik etmesin benim esimde sorun varmis onun tedavisiyle cikdi ortaliga rahatsizligi kendisine cok tesekur ediyorum

X