Hsg çekildim adetim 5 gün gecikti idrar testi negatif

eyvaaa3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
83
36
25
Merhaba ben şubat ayının basindaa hsg çekildim 2. Bucuk senedir bebek istiyoruz fakat ne kimyasal nede normal gebelik elde edemedim. Neyse gelelim sorumuza ; Hsg çekilen ay gebe kalan var mı ? Bugün adet gecikmesinin 5. Günü normalde saat gibidir adet düzenim ama ben hsgye bağlıyorum bu gecikmeyi ? Çünkü gecikmenin 2. Günü idrar testi negatifti . Kan testine gitmelimiyim ? Yoksa hsg sonrası gecikme normal midir ? Bu arada işin ilginç kısmı ne adet belirtisi nede gebelik belirtisi var ? 🤦🏻‍♀️

Merhaba ben şubat ayının basindaa hsg çekildim 2. Bucuk senedir bebek istiyoruz fakat ne kimyasal nede normal gebelik elde edemedim. Neyse gelelim sorumuza ; Hsg çekilen ay gebe kalan var mı ? Bugün adet gecikmesinin 5. Günü normalde saat gibidir adet düzenim ama ben hsgye bağlıyorum bu gecikmeyi ? Çünkü gecikmenin 2. Günü idrar testi negatifti . Kan testine gitmelimiyim ? Yoksa hsg sonrası gecikme normal midir ? Bu arada işin ilginç kısmı ne adet belirtisi nede gebelik belirtisi var ? 🤦🏻‍♀️
Ben Hsg den sonra 1 ay adet olmadım. Sonraki ay yine gününde adet oldum. Hsg den dolayı gecikmiş olabilir

Doktora gittiniz mi ? Benimde gitmem gerekir mi diye soruyorum?
Doktora gitmedim ama hsg den 3 ay öncede hacamat olmuştum yine adet olmadım bir ay. Normalde hiç böyle gecikmezdi. Hsg den sonra da adet gibi kanamam oldu sanırım o yüzden bu kadar gecikmem oldu. Sonraki ay adet olunca zaten doktor çağırmıştı rahime bakalım diye bir sıkıntı yoktu :)
İçiniz rahat olsun istiyorsanız kan testi verin. Ama hsg den sonra adet gecikmesi normal

1 ay mı 😵‍💫bende 21 Şubat hsg çektirdim adetimi sayarsak 7. günü çektirdim ve hiç 26 günü geçmeyen adetim 37. Gündeyim karnım ağrıyor kan testi verdim negatif
Evet tam bir ay gecikti 😀 hsgden sonra adet kanaması gibi kanamam oldu benim 5 gün sürdü. O yüzden sanırım olmadım 😀 içiniz rahat olsun sizinde

Evet tam bir ay gecikti 😀 hsgden sonra adet kanaması gibi kanamam oldu benim 5 gün sürdü. O yüzden sanırım olmadım 😀 içiniz rahat olsun sizin
Benim hiç gecikmezdi 24 günde bir adet olurken bugün 40. Günümdeyim , sizin gecikmeniz adet olmanız gereken tarihten sonra mı 1 ay geçti ,

Merhaba aynı durumdayım ben de. Hsg çekildi bu ay ve adetim 4 5 gündür gelmiyor ilk defa bu kadar geciktim. Dün beta 0.32 çıktı bel ağrım ve beyaz şeffaf akıntım var onun dışında birşey yok. Doktorumla görüştüm dün gel muayene edeyim dedi ama gitmicem bikaç gün daha bekleyeyim diyorum. Beta değerim biraz yüksek çıksaydı umutlanacaktım ama 0.32 yok demek ve gecikmenin 3.günü baktırdım olsaydı az da olsa yüksek çıkardı diye düşünüyorum

Şimdi normal düzenine döndü mü
Çok ilginç ben de sizle aynı durumdayım reglim asla şaşmazdı hsgden sonra gecikme yaşanır mı diye sordum dün tanıdık bir jinekolog vardı hayır gecikme olmaz ilgisi yok onla dedi. Bugün gecikmenin 6.günü falan ama testler de negatif çıkıyo ben anlamadım sadece belim ağrıyo arada kasıklarımda da ara sıra sızlayıp geçiyo olsa testlerde çıkar ama ne bu anlamıyorum

Çok ilginç ben de sizle aynı durumdayım reglim asla şaşmazdı hsgden sonra gecikme yaşanır mı diye sordum dün tanıdık bir jinekolog vardı hayır gecikme olmaz ilgisi yok onla dedi. Bugün gecikmenin 6.günü falan ama testler de negatif çıkıyo ben anlamadım sadece belim ağrıyo arada kasıklarımda da ara sıra sızlayıp geçiyo olsa testlerde çıkar ama ne bu anlamıyorum
Şöyle ben 43. Günde adet olmadan 2. Yumurtlamayı gördüm vücut yumurtayı büyüttüğü için adet olmamışım belki dizinde öyledir 2 günde bir ilişkiye devam edin şansınız artar

Şöyle ben 43. Günde adet olmadan 2. Yumurtlamayı gördüm vücut yumurtayı büyüttüğü için adet olmamışım belki dizinde öyledir 2 günde bir ilişkiye devam edin şansınız artar
Az önce yine kan verdim bugün 7.gün gecikmenin. 0.02 çıkmış artık hiç umudum kalmadı pazartesi doktora gidicem ilaç verir muhtemelen söktürücü falan çok umutlanmıştım öğlen evde kaset test yapmıştım 2.çizgi silik de olsa vardı onun üstüne gittim kan verdim zaten. Şeytan diyo bırak bu işleri hayatını yaşa...

Az önce yine kan verdim bugün 7.gün gecikmenin. 0.02 çıkmış artık hiç umudum kalmadı pazartesi doktora gidicem ilaç verir muhtemelen söktürücü falan çok umutlanmıştım öğlen evde kaset test yapmıştım 2.çizgi silik de olsa vardı onun üstüne gittim kan verdim zaten. Şeytan diyo bırak bu işleri hayatını yaşa...
Rabbim bizlere de nasip edecek eminim ben bugün çapa tıp fakültesine gittim ve direk tüp bebek dedi rapor çıkaracaklar beta hcg 1.16 çıktı

Rabbim bizlere de nasip edecek eminim ben bugün çapa tıp fakültesine gittim ve direk tüp bebek dedi rapor çıkaracaklar beta hcg 1.16 çıktı
Ben 35 yaşındayım umudum yok kendi adıma. 5 senedir uğraşıyorum bu sefer çok umutlanmıştım kesin var gözüyle bakıyodum yine olmadı. Canım sıkkın öfkeliyim. Bazı insanlar korunurken bile gebe kalabiliyo kimi istemese de oluyo. Kırgınım kızgınım üzgünüm yorgunum...

X